Stajnie w Warszawie i okolicach

20 września w Aromerze odbędzie się aukcja ogierów zimnokrwistych, czyli licencjonowanie. Może kogoś zainteresuje 🙂
zucchini, Rumianka? ...... To co mnie urzekło, to dostęp do wody na padokach i elastyczność właścicielki, widać że zna się na rzeczy i da się z nią dogadać. Siano, słoma i owies bardzo dobrej jakości. są dwie opcje cenowe - 1200,- lub 1350,- z paszami już ogarniętymi.


Potwierdzam w 100%, a nawet w 120 %.
Ewelinę Zoń (prowadzącą EZ Ranch) znam od lat i mogę potwierdzić z całą odpowiedzialnością za każde słowo: dziewczyna bardzo profesjonalna, zna się "na rzeczy" opieki nad końmi. Pod jej okiem każdy z koni miał zawsze zagwarantowaną opiekę najwyższej jakosci. Codziennie oglądany, sprawdzany. To się tyczy tak samo żywienia, jak i leków, leczenia itp. Ewelina potrafi zobaczyć bardzo wiele jeśli chodzi o samopoczucie zwierzaków i ich stan/ wygląd bieżący. Reaguje od razu. A do tego jest bardzo słowna i konkretna w stosunku do klientów. To co jest umówione - to jest robione, nie trzeba patrzeć ustawicznie na ręce ( wiem, co mówię, bo widziałam Ewelinę "w pracy" w środku mroźnej zimy, kiedy mało kto przyjeżdżał z właścicieli do stajni. Nigdy nie było u niej taryfy ulgowej. A mogła sobie spokojnie odpuścić i tak nikt by nie zauważył. Ale nie!).

Nie wahałabym się ani przez chwilę powierzyć Ewelinie mojego konia w pensjonat, a tylko powstrzymuje mnie od tego wysoka cena. Po prostu - nie stać mnie finansowo na stajnię Eweliny. Ale każdemu zdecydowanie polecam.
są dwie opcje cenowe - 1200,- lub 1350,- z paszami już ogarniętymi.


Niuniowa jak to z paszami ogarniętymi? Czyli 1350 to z jakims dodatkowym musli a 1200 jesli kon stoi na owsie i sianie? I to są ceny brutto?
Wie ktoś czy są jakieś stajnie w okolicy Bemowa?  :kwiatek:
BaS, pasze jakieś włoskiej firmy  Guidolin czy jakoś tak. Sieczka i musli tej właśnie firmy w opcji droższej są koniowi podawane wg zaleceń właściciela, ale najlepiej zapytać Ewelinę, bo mój i tak je Hyppolita, więc nie interesowałam się tym... Ceny, które podałam to ceny jakie się po prostu płaci, przynajmniej ja nic nie wiem o VAT 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
12 września 2014 11:51
Poszukuję osób, które jeździły w TKKF Podkowa w ramach uczelnianego wf. Chciałabym podpytać troszeczkę o to i owo (zapraszam pw) 🙂
Czy może ktoś polecić mi dobrą stajnie w okolicach Warszawa? Z dojazdem komunikacją ponieważ nie posiadam samochodu :/ i w przystępnej cenie około 600 zł za małego konia.
Potrzebuje pilnie przenieść swojego a nie znam za dużo stajnie w tych okolicach
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 września 2014 17:18
a po której stronie Warszawy szukasz stajni?
Teraz jesteśmy w okolicach Pruszkowa ale możemy się równie dobrze przenieść w którąkolwiek stronę oby z dobrym dojazdem 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 września 2014 17:27
zerknij do katalogu stajni  😉
[url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁52.214338608258196,21.005859375)/odleglosc:30/sort:cena]tutaj masz link[/url] posortowałam po cenie i w odległości 30 km od Warszawy. Jak Cie cos zainteresuje, to po prostu pytaj. No i nie wiem na ile ceny sa aktualne
Dziękuje 🙂 ratujesz nas 🙂 bo tyle ile wypadków i kontuzji mieliśmy w obecnej stajni to trzeba się zabierać 🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 września 2014 17:32
nie ma sprawy. Zdrowie konia najważniejsze
Aneczka, wow .. żebyś tylko z deszczu pod rynnę nie wpadła.
PS w jakiej stajni staliście, że taka wypadkowa?może być na pw 🙂
Aneczka polecam stajnie w Zagościńcu koło Wołomina, dojazd pkp z Warszawa Wileńska 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 września 2014 07:50
Aneczka napisz do forumowej majorki 😉
nie mam pojęcia, gdzie zapytać, więc może tu - czy ktoś z re-voltowiczów wybiera się na kurs masażu w Bajardo pod koniec września?
Ja dzisiaj byłam w stajni na Białołęce - Huculski Raj. Nie polecam tej stajni zdecydowanie. Właścicielka bardzo niemiła, umówiona byłam z koleżanką na godzinną jazdę, po czym Pani instruktorka po 15 minutach stwierdziła, że moja koleżanka sobie nie radzi i może jeździć tylko pół godziny. Skończyłyśmy więc razem, ale okazało się , że pół godzinna jazda kosztuje 50 zł (godzinna 60) więc powiedziałam , że przez telefon nie było nic mówione, o możliwości skończenia wcześniejszej jazdy przez Instruktora, a Pani właścicielka zaczęła krzyczeć, że ona nie będzie patrzyła jak ktoś 'wisi na pysku konia' i przecież ja mogłam sobie jeździć godzinę i że cennik jest w internecie , mogłam sobie sprawdzić ile kosztuje półgodzinna jazda...
potrzebuję kontaktu z aktualnymi pensjonariuszami Milorda 🙂 Chciałabym się dowiedzieć o aktualne warunki i cenę 🙂 może być na priv.
rybka   Różowe okulary..
14 września 2014 12:49
potrzebuję kontaktu z aktualnymi pensjonariuszami Milorda 🙂 Chciałabym się dowiedzieć o aktualne warunki i cenę 🙂 może być na priv.


Anaa cena 1200 tak jak była, warunki bez zmian, tzn na plus zostało wymienione rok temu podłoże na hali, które średnio co 2 dzień (czasem codziennie jest równane), pytaj co chcesz wiedzieć, stoję 6 lat w Milordzie, więc chyba mniej więcej coś wiem 😉
witam was, poszukuję stajni w warszawie lub okolicach..gdzie moglabym swojego TŻ zabrać na naukę jazdy klasycznej. Wymagania mam spore - miejsce ma byc zadbane, czyste, eleganckie. Osobiście lubię chojnów ale nie wiem czy tam istnieje nauka jazdy konnej i czy ceny tego nie są urwane z kosmosu. Przede wszystkim tez trenerzy/instruktorzy ktorzy znają się na rzeczy..... co możecie polecić? ciężko przebrnąć mi przez pokaźny wątek.. próbuję ale chętnie przyjmę jakieś wskazówki 💃
Chyba w tym wątku będzie Ci łatwiej  😉
szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa
[quote author=-Agi- link=topic=46.msg2181693#msg2181693 date=1410779151]
Chyba w tym wątku będzie Ci łatwiej  😉
szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

[/quote] tak! dziękuję! LKJ Klaudyn to chyba coś czego szukam...wysoki poziom, bez zastępów itp
Cieszę się, że pomogłam  😎
Ja mogę od siebie polecić KJ HIZAR.
Cześć Wam ! Jeżeli chodzi o pensjonat to lepiej oceniacie Góraszkę czy Enklawę?
Chodzi mi tu o obsługę, padoki, jakość posiłków, atmosferę, podłoże na hali i placach zewnętrznych i całokształt

W Chojnowie rekreacja istnieje. Numery telefonów podane są na stronie.
Melduje, jakby ktos byl zainteresowany, ze w Sabacie ruszyla budowa hali 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 września 2014 09:35
ashtray no co Ty mówisz !!! extra ! jaka będzie ?
A co to za stajnia Złoty Koń? Na Białołęce? 👀
[quote author=zduśka link=topic=46.msg2182285#msg2182285 date=1410856537]
ashtray no co Ty mówisz !!! extra ! jaka będzie ?
[/quote]
Namiotowa, ale nie pamietam dokladnych wymiarow 😡 Chyba 15x40, ale pewnosci nie mam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się