Sprostowanie-wątku o stajniach w Orzeszu.

Witam,
po wczorajszym zamieszaniu, po opublikowaniu ”mojego” postu,
napisanego zresztą pod wpływem emocji (niepotrzebnych) wywołanych przez pana M.,
chciałam przeprosić kilka osób min : ikarine,_gage, famke,desire itd…
Jeśli przyjmiecie moje przeprosiny to będzie mi miło , jeśli nie to trudno… Wiem, że zabrałam się do tego od „dupy strony” i nie fair.
Ale cóż czasu nie cofnę, a zamieszania narobiłam, muszę to „wziąć na klatę”  🙂

Jednak przy okazji postanowiłam sprostować, wyjaśnić i naświetlić kilka kwestii poruszonych przez Was w odpowiedziach na mój post :

1) NIGDY NIE PRACOWAŁAM JAKO INSTRUKTORKA U M.S., BYŁAM ZWYKŁĄ PENSJONARIUSZKĄ,
2) SYF,BRUD, NIEWYRZUCANY TYGODNIAMI GNÓJ,ZŁE TRAKTOWANIE KONI Z REKREACJI I PSÓW ORAZ ZŁOMOWISKO ZA STAJNIĄ ZAWSZE DOPROWADZAŁY MNIE DO SZAŁU- ALE NIC SIĘ Z TYM NIE DAŁO ZROBIĆ ROZMOWY NIC NIE DAWAŁY-JAK KULĄ W PŁOT.
KONTROLE BYŁY, ALE „SIĘ ZAŁATWIŁO”.

3) DLACZEGO TAK DŁUGO TAM WYTRZYMAŁAM- BO BYŁO TANIO 500ZŁ Z HALĄ TO NAJTAŃSZY PENSJONAT NA ŚLĄSKU (TRUDNO ZNOSIŁAM SYF…😉), TERAZ JEST JUŻ 700ZŁ, ŻEBY NIE BYŁO, NO I BYŁ TAM MÓJ NARZECZONY…GŁUPIO BYŁO ZMIENIĆ STAJNIĘ.
4) DAREK NIGDY NIE PRACOWAŁ U M.S. ZA PIENIĄDZE,ANI NA ŻADNĄ UMOWĘ!!!             
        WIĘC M.NIGDY NIE BYŁ JEGO PRACODAWCĄ.
5) DAREK DOKŁADAŁ JESZCZE DO INTERESU Z PENSJI ( BO PRACUJE OD 6.00-14.00 NA PIASKOWNI), BO M. ZAWSZE BYŁ SPŁUKANY…M. JEŹDZIŁ      JEEPEM DARKA, PRZYCZEPA NA KONIE TRAKTOR I CZĘŚĆ MASZYN ROLNICZCH TEŻ JEST DARKA…PO 14 DAREK JECHAŁ W POLE,ŻEBY NIE KUPOWAĆ    PASZY, SŁOMY, ITD. WRACAŁ DO DOMU PO NOCY..         
        DLATEGO M. MÓGŁ SOBIE POZWOLIC NA TANI PENSJONAT, BO MAŁO CO KUPOWAŁ…MIAŁ DARMOWĄ SIŁĘ ROBOCZĄ.

6) W TYM ROKU DARKOWI WRESZCIE „OTWARŁY” SIĘ OCZY,ŻE NIGDY NIE BĘDZIE NIC Z TEGO MIAŁ( TAK OBIECYWAŁ M.) I OPUŚCIŁ  PROFIT
7) UDAŁO MAM SIĘ PRZEJĄĆ STAJNIĘ O KTÓREJ TYLE PISAŁO SIĘ W POŚCIE  🤣, CZY MAM TO ZASZKODZIŁO… NIE- MAMY INNE ŻRÓDŁA  DOCHODU,MOŻE COŚ NA TYM ZAROBIMY, ALE NIE JEST TO DLA NAS GŁÓWNE ŹRÓDŁO DOCHODU… 🤣  😅
8) NIEKTÓRYCH  Z PROFITU SKRĘCA Z POWODU,ŻE NAM SIĘ UDAŁO I POSZLIŚMY NA SWOJE,ALE MAM DLA NICH LEKARSTWO :    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202567042001596&set=a.1637327497387.2078088.1362720733&type=1&theater 😉
        ,A NIEKTÓRZY ODWIEDZAJĄ NAS I JEST OK, WSZYSTKO ZALEŻY OD CZŁOWIEKA.

9) DZIĘKUJĘ MARTYNIE PROCHOWIAK (CERAŁ),ŻE PRZYPOMNIAŁA MI O TYM,ZE MI SIĘ KOŃ ZABIŁ…PRZEPŁAKAŁAM KOLEJNA NOC, A DARKA "WYRWAŁO Z BUTÓW ,ŻE TY COŚ TAKIEGO NAPISAŁAŚ NA FORUM...STRACIŁAŚ NAPRAWDĘ ŻYCZLIWĄ CI OSOBĘ, NIESPODZIEWALIŚMY SIĘ TEGO PO TOBIE.
TO BYŁ WYPADEK,KTO BY POMYŚLAŁ,ŻE KLACZ BĘDZIE CHCIAŁA PRZESKOCZYĆ OGRODZENIE 170 CM…I ŻEBY NIE BYŁO, SPECJALNIE KUPILIŚMY KUCA ,ŻEBY NIE BYŁA SAMA. NIESTETY SKRĘCIŁA KARK…
A WRACAJĄC DO CIEBIE MARTYNYKO TO SPRZEDAŁA KLACZ, KTÓRĄ MIAŁA KILKA LAT I JĄ ZAJEŻDŻAŁA,BO KLACZ PRZESZŁA SZPATA-WYMIENIŁAŚ KONIA NA ZDROWY „MODEL”-JAK SAMOCHÓD. ZRESZTĄ NIE POINFORMOWAŁAŚ KUPUJACYCH ,ŻE KOŃ NA SZPATA…ALBO MIAŁAŚ....WIESZ CO....🙂


Osoby,  które uraziłam bądź obraziłam, jeszcze raz przepraszam,
na pewno nie zobaczycie już żadnych moich wpisów na tym forum.

Bawcie się dobrze  😀 ,bo widzę ,że sprawia wam satysfakcję dokopywanie sobie nawzajem, blokowanie, ignorowanie, chociaż się nie znacie, ja się dałam na jeden dzień w to wciągnąć…. Hahahahahaha

Dziękuje wychodzę  🤣

Pozdrawiam i życzę miłego dnia z końmi .

Kasia Hakert 😉
wątek zamknięty
famka   hrabia Monte Kopytko
12 września 2014 12:23
hahahahaha obśmiałam się jak norka  😁
wątek zamknięty

6) W TYM ROKU DARKOWI WRESZCIE „OTWARŁY” SIĘ OCZY,


otworzyły się....

9) [b]DZIĘKUJĘ MARTYNIE PROCHOWIAK (CERAŁ),ŻE PRZYPOMNIAŁA MI O TYM,ZE MI SIĘ KOŃ ZABIŁ…

toś zapomniala ze ktos ci przypomnial ?  🤔



A WRACAJĄC DO CIEBIE MARTYNYKO TO SPRZEDAŁA KLACZ, KTÓRĄ MIAŁA KILKA LAT I JĄ ZAJEŻDŻAŁA,BO KLACZ PRZESZŁA SZPATA-


po jakiemu to zdanie jest? w czasie przeszlym powinno jakieś "Ś" byc na koncu..... i odmienia sie SZPAT a nie szpata.....  🙇

co za wiocha.
zaczynając czytac juz myslalam ze sie ogarnęlas ale w trakcie posta widac , ze niestety nie......



wątek zamknięty
DZIĘKUJĘ MARTYNIE PROCHOWIAK (CERAŁ),ŻE PRZYPOMNIAŁA MI O TYM,ZE MI SIĘ KOŃ ZABIŁ…[/b][u]PRZEPŁAKAŁAM KOLEJNA NOC[/u
A czym to się niby różni od wyciągania tematu wypadku samochodowago sprzed roku, w której zginął koń? P tym koniu nikt nie płakał? 🤔

Dla mnie wątek do zamknięcia, a autorka do zbanowania choćby za podwójne konto...
Dyskutować nie ma już o czym

EDIT
Aktualnie dostaję obraźliwe PW dokładnie w tym samym tonie od monthany pytania?  🤔wirek:
wątek zamknięty
famka   hrabia Monte Kopytko
12 września 2014 13:32
od chwili wyświetlenia postu nie mam pytań ani wątpliwości  😁  🤔wirek:
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
12 września 2014 13:46
patrzaj, a ja już myślałam, że bardziej się pogrążyć nie można 🙂
wątek zamknięty
To jest świetny przykład jak przeprosić nie przepraszając a jeszcze dodać kilka świństw.  🤔wirek:
Czy ktoś wie, czy rzeczywiście ona tam nie pracowała tylko była pensjonariuszką?
Dodatkowo załamujące jest to, że to z zawodu pielęgniarka i fizjoterapeutka zastanawiam się, jak taka osoba może zajmować się chorymi????
Nie wspomnę o sposobie pisania, języku i odmianach
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
12 września 2014 14:41
Kasia była pensjonariuszem, jedynie pracowała w sklepie - tzn pracowała/nie pracowała bo olała go po całości ale to już nie w tym rzecz.

Uwielbiam osoby które nie wiedzą nic, nie wiedzą jak było a się odzywają  🏇
No cóż byłam jedną z bardzo nielicznych, która chciała 'pomóc' ale też zostałam tą najgorszą  🏇 ojej jak mi przykro.


EDIT. z tego co wiem to nie można tutaj podawać danych osobowych bez czyjejś zgody? 😉)
wątek zamknięty
koniec świata co ludzie mają w głowach.
Nie wiem czy się smiać czy płakać, że tacy ludzie też mają do czynienia z tak kochanymi zwierzakami.
wątek zamknięty
Dalej żenujące.

Doskonały przykład - jak przeprosić żeby tak całkiem nie przeprosić a przy okazji wsadzić kilka szpil.
Przy fragmencie o przepłakanej nocy oplułam monitor 🙂
Rany boskie - prymitywem capi tu na kilometr.

W sumie strzeliłabym bana autorce, żeby edytować nie mogła. Albo skopiowała ......... właściwie to skopiuję i zaniosę do tematu.
Lepsze to od bana 🙂
wątek zamknięty
Katarzyno H. czy tobie, dziewczę wydaje się, że masz monopol na wszystko? Na zakładanie miliona wątków (może byś łaskawie przeczytała regulamin) ,na wygłaszanie negatywnych opinii, na żal po stracie konia? Sorry, ale ten tekst o płakaniu i butach to było totalne żenua - to tobie wolno walić tekstami o zabitych koniach, a innym nie? Kochana, potraktowano ciebie tak samo, jak ty traktujesz innych. Fajne uczucie, nie?
A teraz dość tego- nie dawałam bana przez kilka dni, aby sprawa się wyjaśniła. Teraz wszystko wiemy, mam nadzieję, że całe Orzesze dowie się o całej sytuacji, żeby nikt nie musiał żałować, że wszedł w interesy z dzieciuchem, które nie ma za grosz pojęcia o etyce i minimum dobrego smaku w relacjach międzyludzkich.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.