sklepy internetowe

A czy TravelingSaddler, to nie jest czasem dubel konta krzysztofzr czy jak mu tam?
Droga Aniu, miejsce na autopromocję (w rozsądnych ilościach) jest w ogłoszeniach.
Duży plus dla yard- equites miła,profesjonalna obłsuga, szybka dostawa. Miałam jeden kłopot z produktem i sklep bardzo mi pomógł z reklamacją u producenta. Jednym słowem bardzo polecam.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 września 2014 18:29
Ogromny plus dla eq-eq.pl, paczkę z ochraniaczami dostałam na drugi dzień od złożenia zamówienia! Dokładnie po 24 godzinach 😁
plus dla pasi-konika za miłą obsługę!
plus dla equidea,animalii (tutaj to tak z 5 zaległych plusów), yard equites
Duży[font=Verdana] plus[/font] dla sklepów Bober i Amigo-Konie .
Natomiast na czaprak z Equiversum ( czas oczekiwania do 21 dni) doczekałam się po prawie 3 miesiącach... i wciąż czekam na owijki  🥂
Ogromny plus dla P. Podkowy! Ekspresowa wysyłka, idealny kontakt mailowy - profesjonalne podejście do klienta 🙂 Bardzo polecam!
wielki - dla becker sport, na ochraniacze czekam od 22 lipca. Miały być za 21 dni. Nikt nie jest mi w stanie nawet udzielić informacji czy w ogóle będą.
Livia   ...z innego świata
12 września 2014 16:45
Wielki plus dla jak zwykle niezawodnego Konika 🙂
Jako, że dotarła do mnie w międzyczasie jeszcze jedna paka - wielki plusior dla LAGAT. Przemiły kontakt, a realizacja zamówienia z prędkością światła 😀
wielki plus dla Yard Equites - do mojego zamówienia dostałam gratis za ok 40 zł z powodu kilkudniowego opóżnienia w dostawie  🙂 nie spodziewałam sie prezentu aż o takiej wartości .
A ja sobie zaplusuję użytkownika konioteka z allegro, niskie ceny i super szybka wysyłka. W dodatku zapłaciłam za przesyłkę pocztą polską, a przyjechał do mnie kurier na drugi dzień :P
http://equilla.pl
Jakie opinie o sklepie?
Czy tylko mi nie ładują się żadne produkty w sklepie BR?
próbowałam z różnymi kategoriami i w dalszym ciągu nic.
http://br-konie.pl/dla-konia/oglowia/nachrapniki/
Mi się trochę strona rozjechała i mam listę rzeczy na samym dole ;]
Ale wstyd,faktycznie u mnie też rozjechana nieco jest  😡  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 września 2014 11:36
Gigantyczny + dla pana Podkowy! W niedziele złożyłam zamówienie, w poniedziałek w nocy zostało opłacone a przed chwilą otrzymałam przesyłkę, w której dodatkowo była próbka sieczki i długopis  🏇
ktos wcześniej wspominał, że z kurirami czasami nie wiadomo. Gorzej jest chyba z pocztą zwykłą, nie raz już miałam sytuację gdzie paczka nie dotarła do mnie,a  apóźniej były problemy, bo ze sklepu wyszła ale nie trafiła do mnie. Teraz wysyłam tylko z kurierami min. FastPost, gdzie już mam pewność, że dostanę zamówioną paczkę.
bbeataa, czyżby słabo "ukryta" reklama firmy kurierskiej?
To raczej wątek o sklepach
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 września 2014 12:58
ktos wcześniej wspominał, że z kurirami czasami nie wiadomo. Gorzej jest chyba z pocztą zwykłą, nie raz już miałam sytuację gdzie paczka nie dotarła do mnie,a  apóźniej były problemy, bo ze sklepu wyszła ale nie trafiła do mnie. Teraz wysyłam tylko z kurierami min. FastPost, gdzie już mam pewność, że dostanę zamówioną paczkę.


chyba nie ma reguły. Ja kiedyś odsyłałam paczkę pocztą polską w czwartek, a w piątek już była u właściciela...

Co nie zmienia faktu że wątek jest o sklepach internetowych a o kurierach jest specjalny wątek o, tu  👀
strzemionko, bbeataa, reklamuje firmę już w 2 wątkach... z pewnością w wątku o kurierach też się pojawi  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 września 2014 13:01
i tak że nie założyła wątku specjalnie aby nas wszystkich ostrzec  😀iabeł:
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2182493#msg2182493 date=1410868797]
strzemionko, bbeataa, reklamuje firmę już w 2 wątkach... z pewnością w wątku o kurierach też się pojawi  😁
[/quote]

Jak na razie pojawiła się też w wątku o jodze, reklamować inną firmę  🤣
larabarson, i tu i w wątku o poczcie polskiej reklamować kuriera...
dla mnie to ewidentny spam  😵
Niektóre firmy płacą za takie reklamy na forach tematycznych 🙂
Bardziej to wiarygodne od zwykłej reklamy.
+ dla GNL 🙂
- dla Tofivet Dowiedziałam się że towaru nie ma na magazynie (pomimo opisu "dostępny na magazynie"😉 oraz u importera dopiero po kilku dniach i upomnieniu się o zamówienie. Na zwrot pieniędzy jeszcze czekam, mam nadzieję, że chociaż ta część potrwa krócej. Jednym słowem nie polecam.

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 września 2014 18:59
Olbrzymi + dla sklepu pasi-konik! 🙂
Towar zgodny z opisem, błyskawiczna wysyłka, bardzo dobry kontakt.
Niezmiennie plusy dla konik.com.pl. Standardowo- jednego dnia zamawiam, drugiego mam, bardzo sensowna cena darmowej wysyłki- od 150zł.  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się