Wrocławianie :))

szkoda, że nie mogę się z wami zabrać, no ale niestety choroba mnie dopadła, do tego imprezy rodzinne
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 19:50
Cierp1enie, ale myślisz, że byśmy Cię ze sobą wzięły? Musiałabyś ważyć minimum 72kg.

😂
Zrobiłyście test czy to auto na pewno Was pomieści? 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 20:08
Widziałaś mała jaką furą jedziemy? 😎 Wrocław to się wozi 😎 😁
Poka wrocmobila!
Poka, poka... może byś pojechała z nami?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 20:20
Asia dziś leci do Grecji 🙁

edit:

Repkowóz 😎
ja się już tylko do samolotu mieszczę  🤣
ja się już tylko do samolotu mieszczę  🤣


Bywa...:P Dlatego ja na wakacje też tylko samolotem :P
Wniosek jest jeden, musimy zdobyć private jet! Ewidentnie coś dla nas 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 20:43
Jak będziemy miały takieg airbusa to będziemy robić turnee po świecie, a nie po Polsce 😎
Stolik ciut mały na jadło i napitki :p
Stolik ciut mały na jadło i napitki :p

oj epka a ty to tylko o jednym  😁
blucha, nie wiem czy wiesz, ale to jest podstawa naszej egzystencji :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2014 11:51
Gosia Kuriata szuka modelki do sesji, jedyny wymóg to włosy mijimum do pasa.
Ponownie proszę o pomoc. Szukam pensjonatu pod Wrocławiem dla klaczy na 6 tygodni licząc mniej więcej od piątku. Może ktoś z Was wie gdzie można wstawić konia na tak krótki czas?
a kobyła 777, jest śliiiiiiczna  😍
Cierp1enie, ale myślisz, że byśmy Cię ze sobą wzięły? Musiałabyś ważyć minimum 72kg.

😂


nie wiele mi brakuje  😎

Czemu z okazji maratonu ulice są zamknięte już teraz? 🙁 Mieszkam akurat w miejscu gdzie jutro startuje więc rozumiem, że zamykają część ulic, ale czemu nie dopiero rano? Liczyłam że wstanę wcześnie i normalnie dojadę do pracy a teraz jak jechałam to widzę, że już wszystko poblokowane, musiałam wjeżdżać na zakazy (na szczęście nigdzie wkoło policji), żeby dojechać do domu... rano mam pomysł jak to wszystko ominąć, ale i tak się dziwię, że już tak wcześnie pozamykali drogi..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 września 2014 08:04
Ponieważ maraton startuje o 9 i jakby mieli zamykac rano to by mogli nie zdazyc przed korkami kiedy te kilka tys osob zacznie sie zjezdzac.
katija, to twój jest mega przystojniak
Przepiękne foty macie na fb
no lovelas już romans nakręcił 😉
Czy ktoś z Was zna i może polecić jakiegoś logopedę, zajmującego się korektą wad wymowy u dorosłych?
Może być to osoba przyjmująca jak najbardziej prywatnie.
Help!
W przyszłym tygodniu przeprowadzam się do Wrocławia, a nie znam tego miasta w ogóle. Poszukuję dobrego dentysty, który przyjmuje prywatnie (albo i na fundusz, byleby termin nie był zbyt daleki), ceny w granicach rozsądku, najlepiej w okolicach Placu Grunwaldzkiego żebym choć na początku nie musiała za wiele szukać. Pomoże ktoś?  :kwiatek:
nopebow, ja mam przezajefajnego dentystę, w bardzo przyzwoitych cenach, ale do niego trzeba się przejechać do chrząstawy małej.
Polident na Grunwaldzkim - świetni dentyści ale ceny zabijają.
Ja chodzę do Tulidentu na Godebskiego - ale niestety nie pamiętam nazwiska swojej dentystki, w każdym razie jest bardzo dobra. Muszę się do niej jutro umówić, to spytam na recepcji jak się nazywa  😁  Ceny przyzwoite, da się czasem coś zrobić na nfz.
nopebow, ja mam przezajefajnego dentystę, w bardzo przyzwoitych cenach, ale do niego trzeba się przejechać do chrząstawy małej.

Niestety nie będę dysponować samochodem.
Ja chodzę do Tulidentu na Godebskiego - ale niestety nie pamiętam nazwiska swojej dentystki, w każdym razie jest bardzo dobra. Muszę się do niej jutro umówić, to spytam na recepcji jak się nazywa  😁  Ceny przyzwoite, da się czasem coś zrobić na nfz.

Widzę, że to całkiem niedaleko, dziękuję.  🙂 🙂
nopebow, pks 😉
jakby ktoś jednak był zainteresowany to podaję namiar na mojego kochanego doktora:
http://kardasstomatologia.pl/
Z kolei moj ukochany dentysta przyjmuje przy ul. Bajana. Nazywa sie Łukasz Kachnikiewicz. Polecam 😉
Mam sprawę, może trochę niegrzecznie na forum o to pytać, no ale niech stracę, w sumie to nie mam gdzie indziej zapytać 😀 byłabym bardzo wdzięczna jakby ktoś napisał mi na priv swoje doświadczenie w pracy u P. Krysmanna🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się