Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Majowa, albo ustawienia normalne, albo na klawiaturze powinnaś mieć znaczek koła zębatego i tak są ustawienia klawiatury 😉
Majowa, albo ustawienia normalne, albo na klawiaturze powinnaś mieć znaczek koła zębatego i tak są ustawienia klawiatury 😉
no niestety tego koła zebatego ni hu hu  😵 na normalnym kompie to z ustawieniami daje rade ale tu ni czorta. Nawet nie wiem jak sie do nich dobrać .Jeszcze jakieś pomysły prrrooooszeeee  :kwiatek:
Jakiego tableta? Jak Apple to taka jakby ziemia. Na pewno w ustawieniach ogólnych tez mozna zmienic.
Jakiego tableta? Jak Apple to taka jakby ziemia. Na pewno w ustawieniach ogólnych tez mozna zmienic.
o jeżu kolczasty ! Ziemia jest !  🏇
dziewczyny zapomniałam podziękować  :kwiatek: DZIĘKUJE
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 września 2014 21:00
Od wczoraj próbuje pobrać demo sims 4 i łapie mnie lekkie wk... irytacja. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć dlaczego nagle z 60% pobrania robi mi się 20%? 
pt. Żyj zdrowo i bezpiecznie

przeczytałam żryj zdrowo i bezpiecznie....  😵
Głodnemu chleb na myśli... 😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 września 2014 16:03
linki znowu otwierają mi się w nowej karcie - jak? Przecież nic nie ruszałam  😲  A już się przestawiłam na klikanie prawym przyciskiem  😵
Polecacie jakieś kamerki w typie GoPro w przystępnej cenie? Lub wiecie może, czy jest jakaś mozliwość wypożyczenia takiego gadżetu?
Słuchajcie.. może trochę nie w temacie, ale tak naprawdę google mi nie pomogły.
Mam problem z endomondo, w telefonie działa ok, zarejestrowałam go, ale nie mogę zrzucić danych z telefonu na internet, ktoś coś pomoże?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
09 września 2014 15:18
Ile kosztuje LIST pobraniowy? W kalkulatorze cen na stronie Poczty Polskiej nie ma takiej opcji a wiem, że można wysłać list za pobraniem -pytanie ile to kosztuje?
Bo nie ma czegoś takiego jak list pobraniowy. Jest przesyłka pobraniowa. Cennik i szukaj w rozdziale drugim.
Słuchajcie.. może trochę nie w temacie, ale tak naprawdę google mi nie pomogły.
Mam problem z endomondo, w telefonie działa ok, zarejestrowałam go, ale nie mogę zrzucić danych z telefonu na internet, ktoś coś pomoże?


O! I ja mam ten problem. W telefonie działa, na fb nie chce się dodać.  😕
Jeśli chodzi tylko o dodanie aktywności na FB to należy wejść w daną aktywność na tel w historii, nacisnąć "+" (obok kosza na śmieci u góry), na dole kliknąć ikonkę FB (zeby się podświetliła na niebiesko) i nacisnąć "ptaszek" w prawym górnym rogu. Przed kliknięciem na ptaszka można wpisać jakiś komentarz itp.
wendetta Ale ja tak właśnie robię, a na FB nic nie wyskakuje.  🙁
a naciskasz na dole ikonę Fb, tak, żeby się podświetliła na niebiesko? 😉 ja kiedyś nie naciskałam i też się dziwiłam, że się nie udostępnia. Jeśli to nie to, to spróbuj jeszcze z ekranu głównego Endo nacisnąc lewy dolny przycisk na smartfonie, wybrać settings / ustawienia, następnie Połącz & Publikuj, potem Zarządzaj publikacjami na Facebooku i zaznacz "włączone".
Jeśli również nie to, to ja nie wiem 😉
Dlaczego do kefirów, maślanek i jogurtów naturalnych dodaje się mleko w proszku?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 września 2014 21:03
Norbilla, z tego, co ktoś mi kiedyś mówił, jest to składnik zagęszczający jogurt w sposób naturalny.
Norbilla, bo to tani składnik, a jak tani to tanio się wyprodukuje, i sprzeda z niezłym zyskiem. A człowiek gorzej niż świnia, zje każde paskudztwo, byle mu ładnie opakować 😉
Wiecie może ile kosztuje nadruk (napis) na koszulce? Chodzi mi o przedział cen np. w Decathlonie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 września 2014 08:57
W Decathlonie w tym roku płaciłam 30 albo 40zł.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2014 16:56
Jak można sprawdzić, czy w pastuchu płynie prąd? Poza podstawieniem własnej dłoni/stopy/konia/kota  😁 Śrubokręt z próbnikiem wyłapie prąd o takim niskim napięciu? Nie mam żadnego, więc nie sprawdzę, a do budowlanego coś mi nie po drodze w tym tygodniu...
Facella, posłuchaj, jak prąd przepływa to "pyka".
Przystaw dłuższą trawę do pastucha (tylko suchą! 😉 ). Poczujesz lekkie pulsacje, a nie kopnięcie.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 września 2014 17:10
grześ mnie wyprzedził, to samo chciałam napisać, ale taką dłuższą trawę
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2014 17:21
Facella, posłuchaj, jak prąd przepływa to "pyka".

No właśnie nie zawsze. Pyka tylko przy baterii, a czasami nie ma wcale...

Dobre z tą trawą, nie wiedziałam, jutro przetestuję  :kwiatek:
przy sieciowym też pyka
zawsze można dotknąć ręką, odrazu nie zabije 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2014 17:32
Nie chcę dotykać ręką, bo muszę sprawdzić w kilku miejscach. Wali mocno, sprawdzałam już  😁
Czy w wierszu Adama Mickiewicza pt: 'Polaly sie lzy' mlodosc jest:
a) durna i chmurna
b) górna i chmurna
c) górna i durna

😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 września 2014 08:53
Tak na chlopski rozum to mi odp. a najbardziej pasuje 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się