Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
06 sierpnia 2014 13:12
Libeerte, uwierz mi, że wiem, ale sprawa jest dość osobliwa.  🙄
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 sierpnia 2014 11:32
Poszukuję wątku w którym znajdę jakieś informacje dotyczące nadczynności tarczycy u koni
Witam,
jestem w potrzebie zakupienia loga UE i EFS.
Sprawa pilna i ważna dla mnie, czy może mnie ktoś skierować.
Dziękuję.
Jest wątek o batach i palcatach?
Gdzie cos przeczytam o diecie przy wysokim poziomie cholesterolu, moze przepisy byly???
A ja mam pytanie o wątek, w którym były opisywane akcje w fundacjach. Było coś o padniętym koniu, na którego fundacja zbierała pieniądze i takie inne 🙂
Ktoś coś  :kwiatek:
szukam wątku o braniu konia na okres próbny, nie pamiętam jaki był tytuł wątku
Czy mamy tutaj wątek dla osób, które przebywają za granicą? Poszukuję kogoś uczciwego, kto wybiera na wycieczkę na Węgry  😀 Potrzebowałabym sprowadzić stamtąd pewną nieosiągalną dla mnie drobnostkę 🙂
Libeerte Dziękuję  :kwiatek: Skorzystam z pierwszego linku 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
16 września 2014 11:45
[s]Jest gdzies temat jedzeniowy? W sensie z przepisami? A najlepiej z przepisami z zarciem z wolnowaru? : P[/s]
Niewazne. I tak juz nigdy nic nie ugotuje.
In., Naprawdę już nigdy?

[s]A ja mam pytanie takie: Czy mamy jakiś wątek dla re-voltowiczów z okolic Lublina?[/s] Znalazłam.
Szukam wątku na temat książek o koniach  😉
julka177
Dzięki! 😉
Cześć, szukam wątku na temat wypadków koni i odszkodowań związanych z kosztami po operacyjnymi oraz z zaniedbaniem w pensjonacie.
czy był temat dotyczący neurologii u koni?
czy jest jakiś wątek zbiorczy o ludziach w potrzebie? 
chciałabym podrzucić linka do zbiórki finansowej na rzecz jednego chłopaka, ale nie wiem gdzie to mogę zrobić.  🤔
Czy jest może jakiś wątek o problemach prawnych w jeździectwie, hodowli koni i tak dalej?
Mamy jakiś wątek o krowach? Potrzebuję kilku informacji do napisania pracy 🙂
[s]Podrzuci mi ktoś link o ratowaniu zwierząt na szosie? :kwiatek:
Zapomniałam na amen tytułu.[/s]
Znalazłam.
W jakim wątku najlepiej pytać o dopasowanie siodła do/dla jeźdźca? Do konia oczywiście też, ale głównie o jeźdźca będzie mi się rozchodzić. 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 listopada 2014 07:07
Julie ja bym zapytała tu  😉
Czy jest jakiś wątek w którym polecane są strony WWW o tematyce końskiej (inne niż re-volta 😉)?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 listopada 2014 23:19
Czy jest jakiś wątek o robótkach na drutach? Coś mi się takiego kiedyś rzuciło w oczy, a teraz nic mi nie wyskakuje
Szukam wątku gdzie można wstawić zdjęcia z końmi czy z jazd. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 listopada 2014 15:39
Czy jest wątek albo była gdzieś dyskusja na temat opłat za utrzymanie konia (pensjonat, żywienie itd.) za granicą? Tak z czystej ciekawości 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się