Klub Kibica

Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję!  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Chyba zaparzę sobie wiadro melisy.
Mecz się oglądało w miarę spokojnie, bo (dzięki, Argentyno!) awans już mieliśmy zapewniony. Szkoda, że nie wygraliśmy za 3 punkty, bo bylibyśmy rozstawieni, przynajmniej na Brazylię byśmy na pewno nie trafili. A tak...oglądałam losowanie i jak widziałam Brazylię, to wiedziałam, że wylosują do niej Polskę, a potem wiedziałam, że dojdzie jeszcze Rosja. No i zrobiła nam się grupa śmierci  🙄 Teraz chłopaki muszą zagrać jeszcze lepiej, nie ma innej opcji. Wierzę w awans do Final Four 😀
Z meczu na mecz mamy coraz 'lepszych' sędziów 😉


-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
17 września 2014 11:59
Zrobiło się mega ciekawie. Biję pokłony dla chłopaków. Teraz tylko ruscy. A brazylijczycy niech sobie gadają co chcą. 🤣

Musiałem usunąć Twoje zdjęcia ze względu na mega długi podpis, który rozwalał kompletnie stronę. Zmień nazwy fotek i wstaw ponownie.
wawrek
Niestety,  poziom sędziowania pozostawia wiele do życzenia.  Szacunek dla chłopaków,  zafundowali mi atak serca,  wrzody żołądka i nerwicę,  ale warto było.  Zwroty akcji lepsze niż w niejednym filmie akcji 🙂
Oglądacie Polska:Niemcy?
Ja zaraz tu zejdę na zawał - 2 set 23:23  😕
Taaaaaaak...Teraz niech tylko nie skończy się jak mecz z Rosją :P
oglądamy 🙂
dobrze że wyrwali tego drugiego seta. Szkoda tylko że taką ogromną przewagę roztrwonili. Ale jak to ktoś powiedział Polacy są mistrzami dreszczowców 😉
Jak to się stało, że roztrwonili przewagę 18:11? Oni chyba to robią specjalnie  😂

Pisałam do koleżanki: "setowa dla Niemiec, po 24, setowa dla Niemiec, po 25, setowa dla Niemiec, po 26"  😁

OSTATNI, OSTATNI!!!
MAMY FINAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  😍
No i się nam tworzy historia!
Musi być z tego złoto, już pokazaliśmy, że Brazylia jest do ogrania  😜
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 września 2014 22:08
Pięknie chłopaki  🏇 teraz powtórka z rozrywki czyli pokonanie Brazylii  😜
Ratunku! Czy gdzieś w necie obejrzę relację on-line? Padł mi głos w TV!  👿
Już prawie wszystko wiadomo, oprócz najważniejszego 😀

6. Iran
5. Rosja
4. Francja
3. Niemcy
2. ?
1. ?

Brazylia na drugie, Polska na pierwsze i będzie piękniej niż pięknie  😁

mac, zobacz tu http://www.mecze24.pl/ albo tu http://www.meczenazywo.pl/
Może znajdziesz jakiś w miarę fajny stream 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 września 2014 19:30
bardzo sie ciesze, ze niemcy pokonali francje! a teraz czas na bialoczerwonych !! chlopaki, do boju!!! 🏇
Ciężko naszym będzie, ale w nich wierzę.
Pierwszy stracony, ale to jeszcze nie koniec świata.
No, teraz było pięknie! Pierwszego seta trochę przespaliśmy, ale drugi super (chociaż cały czas jesteśmy mistrzami świata w trwonieniu sporej przewagi).

Oby było tylko lepiej  🏇
Ale to tradycja, stracić przewagę.
Wybaczam, mamy seta.
Jeszcze jeden!  Jeszcze jeden! 😅 😅 😅
Punkt za punkt, moje serce wysiada.
WIEDZIAŁAM!!!!
Po prostu są niesamowici!
Cudownie!!! 😀
😅 😅 😅 💃 💃 💃 💘 💘 💘
Złote chłopaki!  😅 😅  😅
Teraz czekać tylko, aż nasz kraj dorośnie do bycia krajem mistrzów świata, bo póki co wszędzie tylko 'piłkarze'. :P
A mnie zadziwia jedno - nikt by teraz nie mówił o piłce nożnej, ale co chwilę ktoś musi przypomnieć, że piłak nożna u nas to dno. Serio? Nie można się po prostu cieszyć z tego, że jesteśmy mistrzami świata, bez wyciągania co chwilę piłki nożnej?

Bardziej interesuję się piłką nożną, ale nawet mi na myśl nie przyszło, żeby w ogóle zaczynać temat nogi - teraz najważniejsi są siatkarze. Śmiać mi się chce, jak ciągle widzę to dokopywanie piłkarzom, nawet w takim momencie  😁
Myśl o piłkarzach się sama nasuwa. Nawet Pan Prezydent powiedział "piłkarze" a potem się poprawiał.
Chyba chodzi o te ich zawrotne gaże, warunki jakie mają do treningu w zestawieniu z mizernymi wynikami.
Oby się od kolegów siatkarzy zarazili i zabrali do roboty.
Ogólnie: FAJNIE!!! Człowiek niewyspany, ale ucieszony bardzo. BRAWO!!  😅 😅
A no i właśnie też nie rozumiem oburzenia z wypowiedzi Prezydenta: przecież siatkarze też sa piłkarzami i ja jak usłyszałam, że powiedział "piłkarze", to nawet nie pomyślałam o nożnych. I potem się zastanawiałam, o co własciwie ludziom chodzi. Ja chyba myślę inaczej, niż wszyscy  😂
A poprawiał się Prezydent? Moim zdaniem niepotrzebnie.

Piłkarze nożni wyniki mają, w klubach. Nie można powiedzieć, że grać nie umieją, bo umieją (w większości). Brakuje czegoś w reprezentacji. Trenera? Sztabu? Zgrania?

Wracając do siatkówki, bardzo mi się podobała wypowiedź Piotra Nowakowskiego: "Szczerze polecam wszystkim, którzy mają możliwość, żeby zostali mistrzami świata." Żeby to było takie proste  😁
Gdyby mogli wygraliby 7:1 😉
Dzisiaj jeszcze raz już na spokojnie obejrzałam powtórkę meczu bo wczoraj zrobili to tak szybko że nawet nie wiedziałam jak zdobyli te ostatnie piłki. Szkoda tylko że tyle zawodników odchodzi z reprezentacji...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się