Pensjonaty dla koni woj. warmińsko- mazurskie

ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
18 września 2014 22:31
od dawien dawna nikt nie pisał, ale sie odezwę 😉

od ponad roku stacjonuję z siwym w pensjonacie marzęń  🏇
wiem, że mogę konia zostawić i na rok i będzie wyglądał i zachowywał się jak w chwili pozostawienia a nawet lepiej 😀

na miejscu jest wet, kowal i instruktor, cena przystępna, socjal super, atmosfera fantastyczna 🙂

stajnia się dopiero rozwija, wiele jeszcze w budowie, ale plac jest, kilkanaście hektarów pastwisk, opieka fantastyczna i indywidualna
brzmi jak reklama ale ostatnio porównując zdjęcia Belife sprzed zmiany i teraz ...  😵  do tego samo zachowanie w obsłudze  😍


na zdjęciach konio 4 letni i 5,5 letni




IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
19 września 2014 08:23
sa jakies pensjonaty w okolicach olecka?
witam

szukam pensjonatu ( nie komercyjnego :P ) dla naszego konia. obecnie koń stoi w woj. pomorskim w Sztumskim Polu w Iskrze ale musimy go zmienić bo dalej się tak nie da.

szukam stajni w woj. pomorskim ale również w okolicach Elbląga.

jeśli zna ktoś to proszę o kontakt i informację
vissenna   Turecki niewolnik
29 listopada 2014 08:37
Ludziska!
Na gwałt potrzebuję danych kontaktowych stajni pod Działdowem, jest tam też hodowla, około 30 koni.
W tej chwili przebywa tam między innymi znany ogier Marino.
Właściciel prowadzi też sieć dyskotek. To wszystko co wiem...
Ktokolwiek?  👀 👀 👀
SK Filice?
Na 100% SK Filice. Sprawdź sobie kontakt google, ewentualnie na fb.
Podbijam, czy jest miejsce godne polecenia w tej okolicy ? Wstępnie szukam bazy dla moich kopytnych na okres zimowy, nie zależy mi na hali, ważna jest dobra opieka, bezpieczeństwo i padoki, ktoś , coś ?
Tylko i wyłącznie Mycyny. Najlepsze warunki i opieka. Trzymam tam konia już 3lata
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 listopada 2017 14:55
IRA, najbliżej jaka kojarzę to w okolicach Ełku stajnia P. Krzysztofa Szmidta, ale nie wiem jak tam z warunkami i cena, bo dawno tam nie byłam i zazwyczaj przyjeżdżałam tam jeździć rekreacyjnie 🙂
Hermes, po pierwsze odpowiadasz na post z 2014. Po drugie - wiesz, komu odpowiadasz? Ira to Kreatywna Brudaska, jej pytanie to pewnie jakaś prowokacja, ona do żadnego pensjonatu koni nie wstawi, bo nie ma pieniędzy ani potrzeby - ona najlepiej się tymi końmi zajmuje, a wszyscy wokól to matoły. Polecając jej cokolwiek robisz tej osobie niedźwiedzią przysługę.

Ostatni na jej temat było tutaj:
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,95120.14880.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się