Stajnie w Warszawie i okolicach

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 września 2014 13:17
ashtray, a wiadomo może jaka będzie cena pensjonatu z halą?
hala namiotowa? murowana?
Napisalam, ze namiotowa.
W sprawie cen prosze sie najlepiej kontaktowac z osobami zarzadzajacymi stajnia 🙂
Widziałam ostatnio informację z Poland Parku że mają pensjonat za/od 900 zł. Ktoś tam stoi i może coś powiedzieć na temat pensjonatu tam?
Ulala a gdzie tą informacje widziałaś - 900 zł w PP to by było piękne ale chyba mało realne....
To taniej niż Argos a warunki diametralnie lepsze  🤣
Ale to chyba nie jest do końca pensjonat.
Zobaczcie formularz zgłoszeniowy:

http://fs24.formsite.com/adminpolandparkpl/form23/index.html

Wygląda to bardziej jak członkowstwo w klubie/udostępnienie konia?
Łał. Dobrze że nie ma wymagań dotyczących wkształcenia właściciela i aktualnych badań. Z drugiej strony nie każdy musi a kto chce i komu sie podoba.
Wiecie,ogólna opinia o właścicielu PP delikatnie mówiąc nie należy do najlepszych,toteż jego wymagania w zasadzie nie dziwią,a u co której bardziej obeznanej osoby wywołują śmiech i pokręcenie głową 😉
Uuu trochę dziwne. Nie widziałam tego . Czyli co? Chcą sobie zrobić taką swoją kadrę klubową tak ?
famka   hrabia Monte Kopytko
18 września 2014 10:12
kadrę klubową i do tego korzystać z pensjonatowych koni
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 września 2014 11:20
Widziałam w ogłoszeniu, że Stajnia Heartland ma mieć niedługo solarium i karuzelę. Czy w związku z tym dziewczyny zamierzają doinwestować ex-Bogdanówkę, czy przenoszą infrastrukturę z Wierzbowego G.?
Z tego co słyszałam to Wierzbowy Gaj przenosi się do do Rasztowa i kończy działalność w Mokrym ale to pocztą pantoflową od wspólnego dostawcy siana wiec moze dziewczyny dadzą tu konkretna informacje 😉

Potwierdzam, już prace rozpoczęte.
Hala ma stanąć jeszcze przed tą zimą w Sabacie.

Ale hala malutka. Specjalnego podłoża też nie będzie.
Tak więc "głowy nie urywa".
Na moje oko - jeden większy koń się zmieści na raz i chyba nic więcej. 
Szukam czegoś (dla koleżanki, nie dla mnie, żeby było jasne 😀) taniego, z przyzwoitymi warunkami, może być nawet jakieś przydomowe, etc. w okolicach Ochoty 🙂 Ewentualnie jakiś dobry dojazd stamtąd.
Cheerful, stajnia prawie w centrum Warszawy? No bez żartów 🙂 w Wawie masz Siekierki i Legię.. Wszystko zależy co rozumiesz pod pojęciem "dobry dojazd stamtąd"? Samochodem, komunikacją? do jakiej kwoty? jakieś wymagania? hala etc.? Przydałoby się więcej szczegółów.
PS. Zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki stajni na rv
Nie wiem dokładnie do jakiej kwoty, koleżanka nie podała. Niestety mało informacji od niej dostałam. mieszkam pod Wawą całkiem krótko, bo 2 miesiące, w stajniach się nie orientuję 🙂
Dojazd komunikacją miejską raczej, np. w tramwaj, potem autobus czy coś w ten deseń i żeby nie było to przykładowo po drugiej stronie Wisły.
Hala nie wymagana, jedynie padoki, dobra opieka i tyle w sumie 🙂 (znaczy tak mi się wydaje, haha 😀)
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2014 12:02
Cheerful, Sabat? Dojazd z ochoty ok, ale blisko nie jest. No ale coś za coś, albo tanio albo blisko. 😀
Cheerful, może stajnia Masta? Autobus ma przystanek prawie przy stajni, stajnia w Borzęcinie Małym.
A ja mam pytanie o pensjonat z w miarę dobrym dojazdem komunikacją miejską z Ksawerowa. Przede wszystkim zależy mi na bezpiecznej stajni z dobrą opieką i padokach. Hala i karuzela mile widziane. Cena max 1500.
Ksawerów to ten w okolicach metra Wilanowska? Jeśli tak to może Luzak w Prażmowie, spełnia wszystkie warunki, z metra Wilanowska praktycznie pod sama stajnie jedzie PKS.
Z Ochoty tak na dobrą sprawę dobry dojazd jest wszędzie tam, gdzie jest jakikolwiek dojazd komunikacją miejską. Mieszkam na Ochocie i stałam z koniem po wszystkich stronach Warszawy.

Vethorse - infrastruktura do treningów słaba, ale opieka b. dobra (właścicielem jest weterynarz), padoki. Dojazd b. bobry i komunikacją i samochodem - stajnia przed Jankami. Cena coś koło 700-800.


Szukam czegoś (dla koleżanki, nie dla mnie, żeby było jasne 😀) taniego, z przyzwoitymi warunkami, może być nawet jakieś przydomowe, etc. w okolicach Ochoty 🙂 Ewentualnie jakiś dobry dojazd stamtąd.

Może Stajnia Argos?

Byłam dzisiaj pierwszy raz z wizytą w stajni  EZ Ranch (d/ Rumianka).
Stajnia przy trasie katowickiej, na wysokości Grodziska Maz. tylko po drugiej stronie trasy.


Bardzo pozytywne wrażenie (Ewelinę znam i tylko tego mogłam się spodziewać).

Porządek, czysto, estetycznie.
Z infrastruktury jest faktycznie wszystko (ogromna hala z bardzo dobrym podłożem - idealnie utrzymanym; bardzo duża ujeżdżalnia zewnętrzna w doskonałym stanie (podłoże wyrównane), nie mówiąc już o krytej karuzeli i naprawdę dużym lonżowniku krytym z dobrze utrzymanym podłożem).
Jest dostępny wyjazd w ciekawy teren (bez konieczności poruszania sie asfaltem). Jest też możliwość przenocowania na miejscu.

Stajnia trochę na uboczu (ale nie na końcu świata). Do trasy katowickiej jakoś 2-3 km drogą asfaltową.
Doskonała droga z Warszawy południowo-zach. (szybka) - ok. 40 min. samochodem.

Nie widziałam żadnych większych minusów.
Z mniejszych: konie zostają w boksach w niedzielę (tzn. właściciele mogą sami je wypuścić, jak chcą na łąki). Jest też wtedy dościelane (w dni powszednie jest wybierane i dościelane).

Miejsca w stajni jest na ok. 30 koni (może trochę powyżej). Są jeszcze wolne miejsca, ale ostatnie.

Cena pensjonatu - 1200 zł (podstawowy standard, w tym owies), do 1400 zł (standard z dodatkowymi paszami)

Zdecydowanie warto!
drodzy, jaki jest dojazd komunikacją do stajni Złotkowskich?  :kwiatek:
drodzy, jaki jest dojazd komunikacją do stajni Złotkowskich?  :kwiatek:


Można dojechać pociągiem,  i od stacji jest jakieś 10 min drogi , lub koło stajnia jest przystanek i dojeżdża autobus, L9 dobrze pamiętam?
Do Złotkowskich dojeżdża pod stajnię L-19  z Piaseczna.
dziękuję bardzo! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się