Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Widziałyście u siebie w Biedronkach te płaszcze przeciwdeszczowe? Ja byłam we wszystkich w moim mieście i ani śladu po nich, tylko dziecięce były.. 🙁
drabcio właśnie o taką mi chodzi, nie sprecyzowałam 😉 mam na myśli czy ktoś ostatnio widział coś fajnego w dobrej cenie w jakimś sklepie 🙂
moja mama dorwała dla mnie softshella z lidla 🙂 Jest fajny, ale faktycznie są duże. Trochę brakuje mi ściągacza na dole, ale i tak nie narzekam 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 września 2014 09:15
Mam nadzieję, że nie potraktujecie tego jako ogłoszenia.

Jak coś to mam na zbyciu softshell z lidla rozmiar 36/38 - błękitny z zielonymi wstawkami. Nowiuteńki, z metkami - na mnie okazał się za duży.

Eh coś nie mam szczęścia do tych lidlowych akcji promocyjnych 😉
W lidlu od poniedziałku:
-środek do pielęgnacji wyrobów ze skóry za 9,99zł
-pudełka z pokrywą 3szt po 20l lub 6szt po 5l za 39,99zł
od czwartku:
-bielizna termoaktywna 69-75zł
-kurtki z membraną i polarem oraz kurtki przeciwdeszczowe za 66zł
W Lidlu na Lindego w Krakowie są jeszcze 2 softshelle w rozmiarze M, czarny i czarno-różowy 🙂
W Niemieckim Lidlu od czwartku są ciuszki przeciwdeszczowe dla dzieci.http://www.lidl-pageflip.com/de.html?kid=96V5Uh
piszecie, że te softshelle z lidla wypadają duże. wszystkie? mama kupiła mi czarną Skę, ja sama nie byłam, bo chorowałam, więc nie było mi dane obmacać wszystkich, ale ta Ska jest raczej długa, a wąska.
o długość chodzi, czy może były jakieś różne modele?   🤔
teraz w niemieckim sa faje rzeczy dedykowane dla mysliwych - super kalosze z neopreową górą (ja trafilam tylko na chlopskie rozmiary - wiec nie zakupilam), peleryny (ale dosc krótkie), rekawice z funkcja 1 palec/bez palców, nereczki (faje, wielkie - zamiast malej sakwy nawet:P) i inne. łacznie ze slipami moro hehe 😉
marecca, one są wszystkie przedłużane z tyłu 😉 Moja M jest na mnie długa (mam 170cm) i szeroka, ale mi to pasuje, bo zawsze bluza ciepła wejdze 😉
Libeerte nie chodziło mi właśnie o to przedłużane z tyłu, tylko o to, że ona ogólnie jest bardzo długa, mimo, że ja znowu taka krótka też nie jestem, bo 170cm mam  🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 września 2014 20:14
Te kurtki były faktycznie strasznie długie. Małż mi kupił S-kę... wyglądałam jak w tunice  😁
Na szerokość też duże były.
A ja mam nietypowe pytanie, czy ktoś z Was zbiera lub nie zbiera i mu zalegają Stikeezy z Lidla? Jak co to proszę o priv 🙂😉)


Ja się skromnie przypomne, bo spadłam na dalsze strony, a może ktoś jeszcze jest mi w stanie pomóc 😀

A, żeby nie było do końca offtopu to dzisiaj byłam w lidlu i macałam te kurtki i są super. Ludzie od 7 się już na nie rzucili. Warte za tą cene 🙂
W H&M na dziele męskim są super paski do bryczesów. Kolory granat i biały. Plecione. Cena 39.90 pln.

http://www.hm.com/pl/product/51867?article=51867-A
kupiłam tę trekkingową kurtę. jest bardzo fajna 🙂 byłam w lidlu o 20 i było ich jeszcze sporo. nie wiem czy nie skuszę się na drugą żeby mieć do stajni 🙂
Będę walczyć jak lew o kurtkę termiczna
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 września 2014 18:13
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=21599
mam nadzieje, ze uda mi sie dostac jedna w czwartek popoludniu...
Ja mam zamiar od świtu się ustawić pod sklepem po te kurtki. Może jakoś przeżyję? Układam już strategię działania 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 września 2014 18:44
jak bym moga, to bym pewnie ten jeden raz postala. Niestety, akurat w ten czwartek zaczynam prace o 6😲0, wiec nie moge byc...
Jak chcesz mogę ci "capnąć" jakąś i potem ci wyślę 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 września 2014 19:50
dziekuje  :kwiatek: moze mi sie uda  😉
Piotrek pisał o rękawiczkach w deca. kupiłam do jazdy, wydaje mi się, że dadzą radę. nie maja szwów pomiędzy palcami, tylko taką wstawkę na szerokość i coś antypoślizgowego w środku. na pewno są lepsze niż te z działu jeździeckiego za te pieniądze. kosztują 15 zł. zobaczymy jak szybko umrą.
Jak tam łowy w Lidlu? 🤣 Ja weszłam do sklepu o 8😲5 (otwierają o 8) i już nie było w koszu żadnej kurtki- ani dziecięcej, ani damskiej ani męskiej. Baby trzymały w łapach po kilka kurtek ale żadnej nie oddały 🍴 Udało mi się kupić softshelle w rozmiarze S. Jedną zostawiam sobie a gdyby ktoś chciał S w kolorze bordowym to mam na zbyciu.
rybka   Różowe okulary..
25 września 2014 12:00
Ja byłam ok 7.15 było dość tłoczno, ale kurtek było sporo. Ja się nie zdecydowałam, bo po macanku te kurtki nie bardzo  mi odpowiadały. Za to zakupiłam fajne leginsy nieco ocieplane, rękawiczki i buty dla mojego Chłopa. Sporo było bielizny termicznej, bluz ( no ale ile tego można kupować 😉 ) różnych też fajnych oraz poprzedniej dostawy jakieś resztki. 
Dzisiaj byłam w Lidlu po południu, nie było już ani jednej kurtki termicznej (w sumie, nie dziwię się) 🙁 Ale za to kupiłam spodnie do ćwiczeń i bluzkę do kompletu. A na Facebooku widziałam już zdjęcia, które ktoś zrobił zaraz po otwarciu przy stoiskach z ubraniami... makabra co tam się działo x.x
u mnie w biedronce jest jeszcze kilka softshelli, jak by ktoś chciał to mogę się przejść 😉
Byłam o 8 i dorwalam jedna kurtkę termo 38  💃

Popołudniu byłam i już nie było śladu po kurtkach i jakby ktoś spotkał różowa 134  :kwiatek:
moja mama była w lidlu ok 15-16 i kupiła sobie bez problemu kurtkę 😉
a ja zrobiłam rozeznanie, porównałam...
już nie bede kupować lidlowych itp. bez sensu. dużo lepiej wyhaczyć w dobrej cenie jakies markowe funkcyjne (kurtki, polary) - żeglarskie, nawet trekingowe. nawet te w promocjach za 100 czy ok zł (nowe) są o niebo lepsze - trwalsze o lepszych parametrach, niż te z marketów... różnica w cenie nie duża, a jakość  już tak

no ale fakt - fajne- ładne sa czasem i mnie kusi, oj kusi ...tylko gdzie to wszystko trzymać? hehe 😉))
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się