Klub Kibica

Szkoda, że nikt nie wspomina o następnych sukcesach http://equista.pl/editorial/166/csio3-arezzo-2014-jaroslaw-skrzyczynski-bezkonkurencyjny-w-grand-prix 

Ogromne Gratulacje !
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 września 2014 14:51
Ja wspomnialam w kãciku skoków 😉
Gratulacje dla naszych, rewelacyjna postawa! 😅
Mamy kolejnego Mistrza Świata!
Brawo Michał Kwiatkowski, świetny finisz  👍 😅
Kapitalny wręcz! Nie wierzyłam, że tyle uciągnie sam, jak kilka km przed metą zaczął ucieczkę 🙂 Wielkie brawa - dla niego i dla Paterskiego i reszty pomagierów 🙂
Obstawiałam 2😲 ale dla Niemców 😡

Faaajnie  😅
Czad, pierwszy przegrany przez Niemców mecz na punkty od 8 lat. I to z nami. Chociaż graliśmy słabo 😉
Świetnie, w końcu udało się wygrać z Niemcami! Nie wierzyłam w to, ale tabel wygląda cudownie. Nie oglądałam meczu, bo akurat byłam w górach, ale jak dostałam smsa, to nie mogłam uwierzyć (i znajomi też nie  😁 )
Gruziński bramkarz..... mrrrrr................. 😍
Patrzę i oczom nie wierzę - chyba mamy drużynę w piłkę nożną! Milik jest mistrzem, prześliczna bramka 😍 Szkoda, że tylko remis, ale to było ładne podsumowanie rundy jesiennej. Mam nadzieję, że po przerwie zimowej nadal będziemy w takiej formie 😀
Możecie polecić jakiś sklep gdzie dostanę oryginalne koszulki piłkarskie? Najlepiej z możliwością nadruku ale niekoniecznie😉 na allegro jest pełno ale boje sie, ze to same podróby.
Pechowy Dakar w tym roku 🙁 nie żyje motocyklista Michał Hernik, to był jego pierwszy Dakar. Meta miała być prezentem na 40. urodziny...
Wiem, że to trochę SPAM i ogólnie be, ale na aukcji charytatywnej jest koszulka z podpisami siatkarzy Czarnych Radom. Pieniądze pójdą na szczytny cel, zakup protezy dla Piotrka, którego nożownik zaatakował w Krakowie. Jeśli chcecie pomóc - zapraszam 🙂

http://charytatywni.allegro.pl/cerrad-czarni-radom-koszulka-z-autografami-i1666160
Kto ogladal mecz Polska-Gruzja? 🙂 Super koncowka 💃
galopada_   małoPolskie ;)
13 czerwca 2015 19:23
Ja spałam od 5do 7 bo oglądałam mecz Polska - USA. dzisiaj znowu mecz o 2, ale będę oglądać do końca. mam nadzieję że nie będzie 5 setów 😁
zen, my to w tych eliminacjach  mamy więcej  szczęścia  niż rozumu 😉 ale jeśli takie mają  być tego efekty, to niech tak zostanie 😀
Gol Milika  to było  jakieś cudo, majstersztyk 😀 A końcówka  niesamowita, nie ma to jak hat-trick w 4 minuty 😀
Gdzie można kupić bilety na mecz Polska-Irlandia?
Chcę chłopu na urodziny kupić ale zupełnie tego nie ogarniam😉 :kwiatek:
Julita, oficjalnie sprzedaż biletów na mecz z Irlandią jest już zakończona. Niestety w nieoficjalny sposób nie umiem doradzić jak zdobyć bilet.
🙁 dzieki, to sie spóźniłam 😉
Ogladacie? 😜 😜

BRAWO!! 🏇 🏇 🏇
Eeeej nasza reprezentacja naprawdę nauczyła się grać! Aż się przyjemnie patrzyło 🙂
Jedziemy na EURO!!!! 😀 😀 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
11 października 2015 22:03
Super 🙂 bardzo sie cieszę  😅
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2015 22:06
Marny ze mnie kibic, ale jezzzzussss w ostatnich minutach prawie zawału dostałam!  🤔
Nawałka urzeźbił coś z niczego, czapki z głów! 😉

dzionka, true! Nie znam sie na piłce, ale nawet ja - laik, widziałam ze naprawde grali i walczyli, a nie szwędali się zupełnie bez wiary w siebie. Tym większe gratulacje dla trenera, ze stworzył drużynę i poukładał im co nieco w głowach 😀
byłam wczoraj na stadionie - był szał ciał ;-))))))
Dodofon, ale zazdroszczę! Ja to do tej pory byłam tylko na towarzyskich albo meczach z San Marino i tym podobnymi. A akurat teraz jakbym mogła iśc to mnie nie ma w Polsce, nooo
Kto oglądał siatkówkę?  👀
Podczas takich spotkań jak dzisiejsze z Francją zdecydowanie przybywa mi siwych włosów...
robakt   Liczy się jutro.
29 maja 2016 21:13
A dzisiejsze Vive?! Liga Mistrzów!!!
Ręczną oglądałam od końcówki podstawowego czasu, WOW, to było coś 😀 😀 😀
Na siatkówkę było dla mnie za wcześnie po wczorajszym wyjściu na finał Ligi Mistrzów w nożnej 😀
Jedziemy do Rio!!!  😅
Siatkarze to jednak lubią grać nam na emocjach 😀
Polska tak daleko zaszła na Euro, a na RV kompletna cisza... Nikt nie kibicuje?  👀  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się