Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Budlejowe_love -[url=http://cavalloshop.pl/produkt/czaprak-hkm-lauria-garrelli-champagne-elfenbein.html?search=product&string=HKM+lauria+garrelli+champagne&search_top=&iamspam=imnotspam]nowa LG[/url], osobiście strasznie mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 września 2014 18:31
keirashara , mi się niestety strasznie nie podoba , te zdobienia w kolorze tego starego złota są takie festyniarskie
wątek zamknięty
Budlejowe_love - ja osobiście mam takie odczucia odnośnie części platinum, co człowiek to zdanie 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love, może ten odcień najnowszego caballa? klik
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 września 2014 19:29
anai , no fajny fajy ale muszę mieć go w ręce za miesiąc a nie mają go jeszcze w sklepie ...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 września 2014 19:54
oz, wszystkie zestawienia fajne, ale Niciak najlepszy 🙂

huzarova, super wyglądacie! Taka stypa wam świetnie pasuje 🙂

srokate, wiem, że tunrida ma taki rajdowy czaprak z Caballa, może jej podpytaj jak on się spisuje?
wątek zamknięty
czy gdzieś są dostępne takie białe owijki 👀 jedyne jakie znalazłam miały 2,8 m 🙁

wątek zamknięty
disco Salon Koński Świat ma 🙂 i to baaaardzo dużą ilość.
wątek zamknięty
A do mnie dotarł najpiękniejszy czaprak świata 💘 Jeszcze czegoś takiego w łapkach nie miałam. Kolor czapraka jest niesamowity. Strasznie trudno mu zrobić zdjęcie. Na fotkach wychodzi łososiowy, a tymczasem jest złotobeżowy, a materiał jest niesamowity. Z jednej strony ma metalicznozłoty połysk jak satyna, ale z drugiej - jest matowy. Wiecie zresztą, ze ja nie cierpię błyskotek, a tym czaprakiem jestem autentycznie zachwycona 😍

Dla kasztanów to najpiękniejszy kolor świata 🙂
A materiał testowy, więc nawet nie wiem jeszcze, jak się ten caballowy model będzie nazywał. Cudo - elegancja jak w Platinum, tyko bez efektu tanich błyskotek, cekinków i kryształków. Oh, żeby tylko w dzień wyszło słońce, to obiecuję super sesję!

Za to wygrzebałam fotkę jednego z moich caballowych padów z uroczymi "cutie marks" dla każdego z moich koni 😎
Czyj konkretnie jest ten poniższy, to chyba łatwo zgadnąć 😁

wątek zamknięty
Jestem mega spamerem i błyskotliwie jako swój nick podałam email, dzięki temu zindeksują go wszystkie automaty i też dostanę kupę spamu na konto. Karma.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 września 2014 10:03
Sio stąd z tą reklamą! Miejsce na nią jest w ogłoszeniach.
wątek zamknięty
quantanamera, ooo, czyli ten drobnopikowany fantastyczny czaprak jest twój? Czekam na foty na modelu! 😉
wątek zamknięty
Czy jakaś firma produkuje owijki polarowo-elastyczne w kolorze ciemny granat/navy, które pasowałyby do czapraka eskadron brillant navy, takiego jak na zdjęciu poniżej?



Póki co udało mi się znaleźć jedynie owijki firmy Waldhausen, ale nie mam przekonania, że na żywo też są takie ciemne.

wątek zamknięty
Moona, Equiline. Mam i są mega ciemne.
wątek zamknięty
xxagaxx, dzięki  :kwiatek:
A coś tańszego? Bo cena 89zł za dwie owijki trochę mnie przeraża...  🙁
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
24 września 2014 15:34
ma któraś z was może cotona  vanilla i mogła by mi powiedzieć czy jest bardziej biały czy kremowy ?
wątek zamknięty
[quote author=Budlejowe_love link=topic=93531.msg2188734#msg2188734 date=1411569290]
ma któraś z was może cotona  vanilla i mogła by mi powiedzieć czy jest bardziej biały czy kremowy ?
[/quote]

kremowy 🙂
wątek zamknięty
keirashara piękna ta Lauria Garelli!  😲
Myślicie, że ten biały czaprak LG nadawałby się na dresurne zawody? Czy za dużo złotych wstawek?
edit. chodzi mi o czaprak, do którego link podała keirashara 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 września 2014 16:58
Ratana, ta złota wstawka to widoczna bęzie głównie na dole, moim zdaniem przejdzie - w końcu loga też się znajdują w tym samym miejscu i potrafią być wielkie i bardziej krzykliwe.


Dziewczyny, help, czy widział ktoś gdzieś uwiąz z navy-burgundy-bronze? 2 sztuki najlepiej, koniecznie z granatem i bordo w plecionce. 🙂
wątek zamknięty
oz dziekuje!! :kwiatek:
a na zawody beda ok czy troche wies 🤔?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 września 2014 17:36
disco, super będą!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 września 2014 18:40
quanta, wydaje mi się że na facebooku mi coś mignęło takiego ładnego, a to twoje 🙂

Poglądowo Anky Sand, dzisiaj było takie słońce, że kolor wyszedł tak sobie (ale absolutnie nie narzekam na dzisiejszą pogodę 😉)



wątek zamknięty
Livia Szmatka fajna, a jakie niebo w tle ładne  😀
wątek zamknięty
Help 🙁
Dla tego konia :

rose czy neonpink?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 września 2014 20:10
Libeerte, oba! :P Ale neon będzie chyba fajniejszy.
wątek zamknięty
emptyline, hahaha gdyby mnie było stać! 😀 ja też jestem po stronie neona, ale portfel woli rose 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 września 2014 20:26
Libeerte, jeśli patrzysz na ceny w Koniku to śmiało do nich napisz, czy jest szansa na promocje na neonpinka również. 🙂
wątek zamknięty
Nie ma 🙁 A patrze na konika, bo mam stacjonarnie 😉 i wyjdzie mi taniej niż gdzieś indziej z przesyłką 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 września 2014 20:44
Libeerte, a pytałaś? Ja denima dostałam taniej. 🙂
wątek zamknięty
Ratana - ino ta LG nie jest biała do końca, nawet w opisie masz "champagne", więc nie wiem, czy z tym przy deptaniu kapusty się nie przyczepią
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.