UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Ja mam super plusik dla sprzedającej :
amazonkabb
dziękuję i polecam wszystkim 🙂
Duży + dla użytkowniczki Malina2 jako sprzedającej.
Super kontakt ,miła i do tego towar w rewelacyjnym stanie
POLECAM!
Plus dla sprzedającej amazonkabb - towar zgodny z opisem, dobre opakowanie i szybka wysyłka - polecam.
Horn221   Na twarzy usmiech ,a w srodku ....
23 września 2014 19:20
Duży + za uczciwość ! dla amozonkabb
Ogromny plus dla użytkowniczki raxa za zamówienie zbiorowe i bezinteresowną pomoc!!!! Świetny kontakt, bardzo polecam zakupy u użytkowniczki!!!! :kwiatek: 🙂
Wielki + dla amazonkabb, bardzo fajny kontakt i ekspresowa wysyłka  😅
Duuuży PLUS dla hajra za super współprace przy zamówieniu zbiorowym 🙂
DUŻY + dla Orzeszkowa - świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka i miły gratis :-) Dziękuję i polecam :-)
mila   głęboka rekreacja
24 września 2014 18:29
Polecam Dworcika, bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem 🙂
Kolejny plus dla  sprzedającej MasaduDie  :kwiatek:
OOOOOgromny plus dla mewa jako sprzedającej
Super kontakt, błyskawiczna przesyłka, z pełną informacją nawet o której wysłała paczkę  👍
Dziękuję i zdecydowanie polecam!!  🏇
+ dla użytkowniczki Kucyna . Szybka wysyłka i doskonały kontakt🙂
Wielki plus dla sprzedającej Inko. Szybka wysyłka, bardzo miły i rzeczowy kontakt, przedmiot w 100% zgodny z opisem  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
25 września 2014 19:19
Chciałabym bardzo polecić Shilton i wykonywane przez Nią tabliczki na boks!
Fantastyczny kontakt do samego końca, wykonanie rewelka. Raz jeszcze dziękuje  :kwiatek:
Plus dla armakol :kwiatek: :kwiatek:
Nie dość, że błyskawiczna odpowiedź, to jeszcze błyskawiczna wysyłka i wiadomość do mnie o numerze przesyłki.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 września 2014 12:00
+ deksterowa
+ edzia69

jako kupujących 🙂
Polecam Reyline !!!
Kupiłam u niej ochraniacze, stan taki jak na zdjeciu, szybka wysyłka, bardzo na plus.
plusik dla Orzeszkowej  😀 Świetny kontakt, błyskawiczna wpłata. Oby z wszystkimi się tak "interesy" robiło  😉
+ dla trener jako kupującej za pobraniem, szybko, miło i bardzo dobry kontakt  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 września 2014 19:01
plus dla escady jako sprzedającej  :kwiatek:
+ dla -bibi22- jako kupującej, wszystko super, polecam  :kwiatek:
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
28 września 2014 07:42
Duży plus dla Dżastin, super kontakt, sprzęt czyściutki, ogólnie szybko, sprawnie i miło.
Również duży plus dla BURATINO, przedmiot lepszy niż na fotkach. Polecam obydwu re-voltowiczów.
Chciałabym bardzo polecić Shilton i wykonywane przez Nią tabliczki na boks!
Fantastyczny kontakt do samego końca, wykonanie rewelka. Raz jeszcze dziękuje  :kwiatek:


Ogromny plus dla ash za cierpliwość, miłą transakcję i super kontakt! Dziękuję Asiu!  :kwiatek:
Plus dla Ulalala za szybki przelew i super kontakt 🙂
Ogromny PLUS dla OBIBOK -miły kontakt, szybki przelew :kwiatek:
+ dla kupującej Milord
+  dla sprzedającej  Time.  Fajny i miły  kontakt , szybka przesyłka, sprzęt zgodny  z opisem w bardzo dobrym stanie.  😍 Dziękuję  :kwiatek: , za zaufanie , kupowałam za pobraniem. POLECAM !!!  😀
Pozytyw dla trener sprzęt taki jak na zdjęciach, dobry kontakt, szybka wysyłka. Polecam! 🙂
Wielki plus dla użytkowniczki Fisia za super fajną derkę i zorganizowanie zakręconej wysyłki busem  😁  :kwiatek:
Duż Plus dla OK. za super kontakt i szybką wysyłkę  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się