Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 września 2014 08:44
przecież ten blog już się pojawił na re-volcie  🙂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 września 2014 08:47
Dokładnie, też już to widziałam dość dawno, praktyczne o tym zapomniałam.
famka   hrabia Monte Kopytko
25 września 2014 08:49
ona, ona  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 września 2014 09:33
A czy z nią napewno wszystko jest ok? 🤔wirek:
Poczytajcie sobie to:
http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/



Jak ja nie lubię takiego stylu pisania o sobie w trzecie osobie.

Edit: Czytalyscie najnowszy wpis o zaganianiu koni? Oczami wyobraźni widzę autorkę, jak kombinerkami przecina drut pod prądem, a potem golymi rękami to naprawia hihi
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 września 2014 09:50
zaganianiu? Chyba zaklinaniu  😂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 września 2014 09:52
Ah tak tak, spiesze sie poprawić hehe
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 września 2014 10:34
"No i zaczęła się mozolna wędrówka przez wzgórza i doliny.."  🤣 Dziewczyna powinna pisać romansidła bo niezaprzeczalnie ma talent, skoro ze zwykłego sprowadzania koni potrafi zrobić taką historię  😀iabeł:
"mazurska indianka" ma rownież wielu krytyków
https://www.facebook.com/RanchoRomanticaDeSyf

plus blog "anty"
http://indianka-rancho-czukty.blogspot.com/2013/03/dlaczego-piszemy.html

generalnie, śmieszne.
kiedyś blog był w nietypowych ogłoszeniach o tym jak szukała kogoś kto będzie jej remontował, pracował na roli, przy koniach, budował, zajeżdzał itp za... jedzenie. I były tam wypisane nie lada umiejętności, których od kandydata wymaga 😉 Oczywiście nie za darmo, nie! Za wspaniałe jadło, dach nad głową, zbieranie doświadczeń, możliwość wpisania w cv, rozwój osobisty 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 września 2014 12:01
To pewnie taki "chłyt martetindody". Nie ważne jak, ważne, żeby nazwy nie przekręcili
ale ostatni wpis na podlinkowanym facebooku - pomysł na pocisk genialny 😂
to wszystko takie śmieszno-straszno. Bo dziewczyna ma ... całkiem realne problemy psychiczne. Paranoje, podejrzliwość, urojenia, nawet pisze o sobie w trzeciej osobie... A już fragmenty o tym, że "letniczki" znalazły kości i resztki konia na pastwisku są mocno przerażające. Dla mnie jest to osoba chora. Mieszkająca w warunkach urągających człowieczeństwu, ale budująca wizerunek internetowy. Oferuje pensjonaty, super konie, no miód malina. A tak naprawdę widać, że jest zwyczajnie w posiadaniu ruiny bez prądu i wody. I pewnie dlatego buduje sobie nowe życie w sieci oferując bóg wie co, żeby odrywać się od beznadziei. Co nie zmienia faktu, że zawsze osoby z takimi zaburzeniami, ewidentnie chore - bardzo mnie przerażały, bo dla mnie to potencjalny morderca czy sadysta. Serio, po poczytaniu bloga nie byłabym w stanie przebywać z tą osobą w jednym pomieszczeniu, bo balabym się, że naprawdę przywali mi siekierą. od kibola to wiadomo czego się można spodziewać- to świry są najbardziej przerażające. O, takie... Lśnienie.
Isabelle, odniosłam takie samo wrażenie - strach się bać - i to tak całkiem serio
Już w wątku mazurskim grozi sądem za słowa : "ludzie mają swój rozum, nikogo nei oszukasz"

o matko co chwilę dopisuje coś do posta - to przestało być śmieszne, zaczęło straszne 🤔
_Gaga, ja się takich ludzi naprawdę boję. Bo świr jest dużo groźniejszy niż "jawny oprawca". przewertowałam tego antybloga. no... jestem przerażona. i dziękuję bogu, że nie mieszkam blisko. pisanie o sobie : "tak właśnie jest - Indianka to wspaniała, inteligentna, oryginalna wolnomyślicielka z ogromnym potencjałem osobistym jak i swojego gospodarstwa." kiedy jest oczywistym, że nikt się nie nabierze i ma się oczywisty styl pisania... no dziwne. mnie jest po części żal, a po części budzi to strach.
Mi też trochę żal , bo widać że ma spore problemy psychiczne - mi to podchodzi pod schizofrenię
I masz rację - tacy ludzie są niebezpieczni. Dla innych, dla zwierząt, dla siebie 🙁
Też pogrzebałam trochę w necie - cała sytuacja zalatuje dramatem na własną prośbę niestety...
Faktycznie jest przearażająca. Jakaś opieka czy coś nie może się nią zająć? Przecież ona ma niewyobrażalne długi i jeszcze pozwalają jej siedzieć na tym RANCZU?
famka   hrabia Monte Kopytko
25 września 2014 14:03
larabarson, to jej własność, tak wynika, a bank poza ziemią i to nie za wielkim kawałkiem, to nie bardzo ma tam na czym łapę położyć, mnie dziwi tylko fakt że ona daje radę tak żyć, za co  ?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 września 2014 14:05
No właśnie tez mnie ciekawi za co to utrzymuje.
famka   hrabia Monte Kopytko
25 września 2014 14:08
-bibi22-, utrzymywać to tam nie ma co, bo ani prądu, ani wody, ale jeść, jeść trzeba, i zwierz o jedzenie woła
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
25 września 2014 14:09
[quote author=_Gaga link=topic=67824.msg2189402#msg2189402 date=1411649380]
Mi też trochę żal , bo widać że ma spore problemy psychiczne - mi to podchodzi pod schizofrenię
I masz rację - tacy ludzie są niebezpieczni. Dla innych, dla zwierząt, dla siebie 🙁
Też pogrzebałam trochę w necie - cała sytuacja zalatuje dramatem na własną prośbę niestety...
[/quote]

Widzisz te rzekoma schizofrenie ze grzbietu swojego konia?
Kim jestes z zawodu? Psychologiem, psychiatra? A moze chociaz znachorem?

to wszystko takie śmieszno-straszno. Bo dziewczyna ma ... całkiem realne problemy psychiczne. Paranoje, podejrzliwość, urojenia, nawet pisze o sobie w trzeciej osobie... A już fragmenty o tym, że "letniczki" znalazły kości i resztki konia na pastwisku są mocno przerażające. Dla mnie jest to osoba chora. Mieszkająca w warunkach urągających człowieczeństwu, ale budująca wizerunek internetowy. Oferuje pensjonaty, super konie, no miód malina. A tak naprawdę widać, że jest zwyczajnie w posiadaniu ruiny bez prądu i wody. I pewnie dlatego buduje sobie nowe życie w sieci oferując bóg wie co, żeby odrywać się od beznadziei. Co nie zmienia faktu, że zawsze osoby z takimi zaburzeniami, ewidentnie chore - bardzo mnie przerażały, bo dla mnie to potencjalny morderca czy sadysta. Serio, po poczytaniu bloga nie byłabym w stanie przebywać z tą osobą w jednym pomieszczeniu, bo balabym się, że naprawdę przywali mi siekierą. od kibola to wiadomo czego się można spodziewać- to świry są najbardziej przerażające. O, takie... Lśnienie.


Siekiera jest juz w ostrzeniu 😀
Przyjedz isabelle do mnie, narzedzie bedzie gotowe  😀iabeł:
Potencjalny morderca i sadysta nie moze sie doczekac twojej labedziej szyi  🤣

_Gaga: o tym samym miałam napisać  😁
Chyba z trzy razy oplułam monitor przez nią i jej super hiperowe pomysły zmieniające się z sekundy na sekundę  😂


Smiech to zdrowie. Intensywne podrygiwanie brzucha podczas smiechu to znakomity masaz, odchudza, rozluznia.
Chyba zaczne cie kasowac za te skuteczna terapie  🤣

larabarson, to jej własność, tak wynika, a bank poza ziemią i to nie za wielkim kawałkiem, to nie bardzo ma tam na czym łapę położyć, mnie dziwi tylko fakt że ona daje radę tak żyć, za co  ?

Karmie sie marzeniami 🙂 Bardzo pozywna strawa 🙂
"No i zaczęła się mozolna wędrówka przez wzgórza i doliny.."  🤣 Dziewczyna powinna pisać romansidła bo niezaprzeczalnie ma talent, skoro ze zwykłego sprowadzania koni potrafi zrobić taką historię  😀iabeł:


Zwykle sprowadzanie koni? 🙂 A ile razy udalo ci sie sprowadzic konie bez kantara i linki z odleglej ucieczki?

No i zgadlas przypadkiem. Ten blog to wprawka do napisania powiesci, dlatego sie mecze piszac w trzeciej osobie liczby pojedynczej i robie to konsekwetnie od dlugiego czasu. Cholernie mi z tym niewygodnie, ale trzymam sie raz obranego stylu.
Z reguly powiesci sa pisane w trzeciej osobie liczby pojedynczej. Umozliwia to obiektywne opisy z pozycji narratora.

larabarson, to jej własność, tak wynika, a bank poza ziemią i to nie za wielkim kawałkiem, to nie bardzo ma tam na czym łapę położyć, mnie dziwi tylko fakt że ona daje radę tak żyć, za co  ?

famka, Indianinem trzeba byc by tak zyc 🙂 Tys za cienka na to  🤣

_Gaga, ja się takich ludzi naprawdę boję. Bo świr jest dużo groźniejszy niż "jawny oprawca". przewertowałam tego antybloga. no... jestem przerażona. i dziękuję bogu, że nie mieszkam blisko. pisanie o sobie : "tak właśnie jest - Indianka to wspaniała, inteligentna, oryginalna wolnomyślicielka z ogromnym potencjałem osobistym jak i swojego gospodarstwa." kiedy jest oczywistym, że nikt się nie nabierze i ma się oczywisty styl pisania... no dziwne. mnie jest po części żal, a po części budzi to strach.


Cieszy mnie, ze moj nieposledni styl pisania jest rozpoznawalny w calej Polsce 🙂

Co do zniewazania mnie tutaj inwektywami typu: "świr" itp.
Skasuj, albo obiecuje ze moj adwokat sie toba zajmie. To jest obietnica.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 września 2014 14:10
ale podatki też trzeba zapłacić, a pieniążki nie rosną sobie na ziemi
famka   hrabia Monte Kopytko
25 września 2014 14:11
IRA, weź i idź swoją drogą, buhahahahahahah , najlepiej piechotą na te mazury
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 września 2014 14:13
sama też musi coś jeść i zwierzakom oczywiście też
[quote author=Isabelle link=topic=67824.msg2189380#msg2189380 date=1411648381]
to wszystko takie śmieszno-straszno. Bo dziewczyna ma ... całkiem realne problemy psychiczne. Paranoje, podejrzliwość, urojenia, nawet pisze o sobie w trzeciej osobie... A już fragmenty o tym, że "letniczki" znalazły kości i resztki konia na pastwisku są mocno przerażające. Dla mnie jest to osoba chora. Mieszkająca w warunkach urągających człowieczeństwu, ale budująca wizerunek internetowy. Oferuje pensjonaty, super konie, no miód malina. A tak naprawdę widać, że jest zwyczajnie w posiadaniu ruiny bez prądu i wody. I pewnie dlatego buduje sobie nowe życie w sieci oferując bóg wie co, żeby odrywać się od beznadziei. Co nie zmienia faktu, że zawsze osoby z takimi zaburzeniami, ewidentnie chore - bardzo mnie przerażały, bo dla mnie to potencjalny morderca czy sadysta. Serio, po poczytaniu bloga nie byłabym w stanie przebywać z tą osobą w jednym pomieszczeniu, bo balabym się, że naprawdę przywali mi siekierą. od kibola to wiadomo czego się można spodziewać- to świry są najbardziej przerażające. O, takie... Lśnienie.


Siekiera jest juz w ostrzeniu 😀
Przyjedz isabelle do mnie, narzedzie bedzie gotowe  😀iabeł:
Potencjalny morderca i sadysta nie moze sie doczekac twojej labedziej szyi  🤣

[/quote]
A wiesz dziecko, że to co teraz zrobiłaś to są tzw. prośby karalne i grozi za to do 10 lat i bynajmniej nie w zawiasach?
Hamuj piętą więc.
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
25 września 2014 14:37
[quote author=IRA link=topic=67824.msg2189415#msg2189415 date=1411650586]
[quote author=Isabelle link=topic=67824.msg2189380#msg2189380 date=1411648381]
to wszystko takie śmieszno-straszno. Bo dziewczyna ma ... całkiem realne problemy psychiczne. Paranoje, podejrzliwość, urojenia, nawet pisze o sobie w trzeciej osobie... A już fragmenty o tym, że "letniczki" znalazły kości i resztki konia na pastwisku są mocno przerażające. Dla mnie jest to osoba chora. Mieszkająca w warunkach urągających człowieczeństwu, ale budująca wizerunek internetowy. Oferuje pensjonaty, super konie, no miód malina. A tak naprawdę widać, że jest zwyczajnie w posiadaniu ruiny bez prądu i wody. I pewnie dlatego buduje sobie nowe życie w sieci oferując bóg wie co, żeby odrywać się od beznadziei. Co nie zmienia faktu, że zawsze osoby z takimi zaburzeniami, ewidentnie chore - bardzo mnie przerażały, bo dla mnie to potencjalny morderca czy sadysta. Serio, po poczytaniu bloga nie byłabym w stanie przebywać z tą osobą w jednym pomieszczeniu, bo balabym się, że naprawdę przywali mi siekierą. od kibola to wiadomo czego się można spodziewać- to świry są najbardziej przerażające. O, takie... Lśnienie.


Siekiera jest juz w ostrzeniu 😀
Przyjedz isabelle do mnie, narzedzie bedzie gotowe  😀iabeł:
Potencjalny morderca i sadysta nie moze sie doczekac twojej labedziej szyi  🤣

[/quote]
A wiesz dziecko, że to co teraz zrobiłaś to są tzw. prośby karalne i grozi za to do 10 lat i bynajmniej nie w zawiasach?
Hamuj piętą więc.

[/quote]

A wiesz dziecko, ze mylisz prosby z grozbami???  🤣
Jezeli juz, to "grozby karalne".
W moim postach takich nie ma. To co dziecko zacytowalos, to jest moj zart 🙂 Wskazuja na to geste usmiechy i wybuchy smiechu zaznaczone odpowiednimi ikonkami  🤣
Literówka i owszem.

Przed sądem ciężko się udowadnia co się kryje pod emotikonem.
Jeśli wymowa wypowiedzi jest negatywna i skierowana do osoby, która odbiera ją negatywnie to to jest groźba.

Dywagacje na temat potencjalnych czynów karalnych, których ktoś się po tobie spodziewa są równie głupie jak może być odebrany twój żart.

Bloga nie czytałam, ale jeśli rzeczywiście masz tak kwieciste wypowiedzi to napisz powieść. Why not.
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
25 września 2014 14:49
Literówka i owszem.

Przed sądem ciężko się udowadnia co się kryje pod emotikonem.
Jeśli wymowa wypowiedzi jest negatywna i skierowana do osoby, która odbiera ją negatywnie to to jest groźba.

Dywagacje na temat potencjalnych czynów karalnych, których ktoś się po tobie spodziewa są równie głupie jak może być odebrany twój żart.

Bloga nie czytałam, ale jeśli rzeczywiście masz tak kwieciste wypowiedzi to napisz powieść. Why not.


"Why not" powiedzial kot  🤣
Rozczula mnie twoja troska o szyje lodzkiej Isabelle.  😍
NIE UMKNELA mi obserwacja braku reakcji z twojej strony na zniewazanie mojej czcigodnej osoby przez tęże voltopirke opisujaca mnie jako osobe "chora psychicznie'' itp. brednie.
Zapewne nie jestes szlachetnym rycerzem. Lubisz kopac lezaca. Kobiete. Nieladnie. One tu na mnie wsiadly bezczelnie, a ty mi jeszcze sądem grozisz? Co z ciebie za czlowiek? Dno i wodorosty?
[quote author=_Gaga link=topic=67824.msg2189383#msg2189383 date=1411648711]
Isabelle, odniosłam takie samo wrażenie - strach się bać - i to tak całkiem serio
Już w wątku mazurskim grozi sądem za słowa : "ludzie mają swój rozum, nikogo nei oszukasz"

o matko co chwilę dopisuje coś do posta - to przestało być śmieszne, zaczęło straszne 🤔
[/quote]

Sama gledzilas ty i dragonnia aby nie pisac posta pod postem bo mnie dragonia zbanuje (chyba czeka tylko na pretekst).
A gdy dopisuje moje odpowiedzi do jednego posta tez ci nie pasuje?
Zdecyduj sie w koncu czego ode mnie chcesz, a najlepiej sie ode mnie odczep, bo nie jestes fajna osoba sadzac po twoich wpisach tutaj i tam.
IRA ty może lepiej maszeruj dalej śmiało według swojej muzyki, i może lepiej nie na tym forum. Strzeż się zombiaków ściągających z drabiny  🤔wirek:
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
25 września 2014 15:05
IRA ty może lepiej maszeruj dalej śmiało według swojej muzyki, i może lepiej nie na tym forum. Strzeż się zombiaków ściągających z drabiny  🤔wirek:


Well, bede maszerowala dalej smialo wedlug mojej muzyki na tym dusznym watku tego forum tak dlugo jak dlugo bede tutaj  obrazana.
Jasne?  😀iabeł:

Na ten moment opuszczam ten watek bo mam wazniejsze sprawy na glowie niz uzeranie sie z zombiakami sciagajacymi krolewne Isabelle z drabiny marzen 🙂
ALE OBIECUJE ZE WROCE I PODSUMUJE WASZE WYNURZENIA NA MOJ TEMAT.
Do niektorych z was posle tez organy scigania, bo zwyczajnie lamiecie prawo wzgledem mnie. Tego robic nie wolno. Rzeklam.
famka   hrabia Monte Kopytko
25 września 2014 15:12
nie karmić trolla !!!  🤬


Co z ciebie za czlowiek? Dno i wodorosty?


Kochana ja nie jestem człowiekiem, ja pracuję w reklamie  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się