Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

😁 co to za zwierzątko?
famka   hrabia Monte Kopytko
26 września 2014 07:16
stonoga  😉 ?
Chrabąszcz majowy?  🙂
stonoga  😉 ?


Chyba "stont noga"  😉
Przeca pisze że to ić stond. Sie nie znacie na zwierzętach to przynajmniej paczcie co napisane.
desire   Druhu nieoceniony...
26 września 2014 08:41
ElaPe, skoro lektura bloga tak Cię wciągnęła to spytam czy to przeczytałaś? http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2012/08/podstepne-lesbijki.html  -> ja bym nie chciała żeby jakaś baba napisała, że ktoś jest brzydki jak krokodyl i że swą wspaniałomyślną tolerancją się pokierowała..  reszty nie będę już komentować 😵 

IRA, tak, jestem strasznym zoombie, nie dość że bez serca to i nie lubiącym koziego sera. 😁


gdzie modzi ?! 
niech usuną jej ogłoszenia zanim się ktoś nie nadzieje..  🤔
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 września 2014 08:50
"lesbijki z Krakowa" nie ma to jak tolerancja i dyskrecja  🙄

Serio, my się śmiejemy a tu poważne problemy pani gospodyni ma.
ed
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
26 września 2014 09:35
ElaPe, skoro lektura bloga tak Cię wciągnęła to spytam czy to przeczytałaś? http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2012/08/podstepne-lesbijki.html  -> ja bym nie chciała żeby jakaś baba napisała, że ktoś jest brzydki jak krokodyl i że swą wspaniałomyślną tolerancją się pokierowała..  reszty nie będę już komentować 😵 

IRA, tak, jestem strasznym zoombie, nie dość że bez serca to i nie lubiącym koziego sera. 😁


gdzie modzi ?!  
niech usuną jej ogłoszenia zanim się ktoś nie nadzieje..  🤔

Desire, odczep sie od ElaPe. To jedyna dobra, szlachetna osoba na tym watku.
Nie zatruwaj jej serca i umyslu swoim jadem.

Co do lesby ktorej nienawidze od momentu gdy za goscine odplacila mi donosami i problemami - cisnely mi sie wowczas na usta bardziej niecenzuralne slowa. Tak, bylam wsciekla jak cholera. Tez bys byla jakby jakas przypadkowa przybleda ktorej grzecznosciowo udostepnilas pokoj nasrala ci w zyciu.
A brzydka jest jak krokodyl. Mi sie osobiscie jej facjata kojarzy z geba rodzonej cory Frankensteina. Pewnie dlatego zostala lesba, bo zaden normalny chlopak jej nie chcial.
Ta stara lesba sobie ja urobila i zdegenerowala dziewczyne, bo byla jedyna osoba ktora sie zainteresowala niechcianym brzydactwem.
IRA nie specjalnie interesują nas - forumowiczów - Twoje poglądy na temat czyjegoś wyglądu czy seksualności. Na prawdę. Nikt tu Ciebie pod tym wględem nie ocenia, bo to bardzo prywatna sprawa każdego człowieka uszanuj zatem chociaż nas pod tym względem.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 września 2014 09:40
[quote author=desire link=topic=67824.msg2189871#msg2189871 date=1411717261]
ElaPe, skoro lektura bloga tak Cię wciągnęła to spytam czy to przeczytałaś? http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2012/08/podstepne-lesbijki.html  -> ja bym nie chciała żeby jakaś baba napisała, że ktoś jest brzydki jak krokodyl i że swą wspaniałomyślną tolerancją się pokierowała..  reszty nie będę już komentować 😵 

IRA, tak, jestem strasznym zoombie, nie dość że bez serca to i nie lubiącym koziego sera. 😁


gdzie modzi ?!  
niech usuną jej ogłoszenia zanim się ktoś nie nadzieje..  🤔

Desire, odczep sie od ElaPe. To jedyna dobra, szlachetna osoba na tym watku.
Nie zatruwaj jej serca i umyslu swoim jadem.

Co do lesby ktorej nienawidze od momentu gdy za goscine odplacila mi donosami i problemami - cisnely mi sie wowczas na usta bardziej niecenzuralne slowa. Tak, bylam wsciekla jak cholera. Tez bys byla jakby jakas przypadkowa przybleda ktorej grzecznosciowo udostepnilas pokoj nasrala ci w zyciu.
A brzydka jest jak krokodyl. Mi sie osobiscie jej facjata kojarzy z geba rodzonej cory Frankensteina. Pewnie dlatego zostala lesba, bo zaden normalny chlopak jej nie chcial.
Ta stara lesba sobie ja urobila i zdegenerowala dziewczyne, bo byla jedyna osoba ktora sie zainteresowala niechcianym brzydactwem.

[/quote]

no tak, znalazła się jedna osoba, która napisała parę miłych słów i ona jest spoko a wszyscy inni którzy mówią szczerą prawdę są beee...  😀
desire   Druhu nieoceniony...
26 września 2014 10:01
_Gaga, może i prywatna sprawa każdego człowieka, ale trzeba zauważyć, że użytkowniczka przez którą ciagnie się tu 'fajny' offtop, sama do uroczych piękności nie należy i samotnie mieszka na swym ranczu.   😎

IRA, może czas w takim razie zostać (jak to określiłaś) 'lesbą' ?  😀iabeł:


wybaczcie, musiałam - zasłużyłam tym postem na ostrzeżenie.  😵
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
26 września 2014 11:03
[quote author=_Gaga link=topic=67824.msg2189903#msg2189903 date=1411720741]
IRA nie specjalnie interesują nas - forumowiczów - Twoje poglądy na temat czyjegoś wyglądu czy seksualności. Na prawdę. Nikt tu Ciebie pod tym wględem nie ocenia, bo to bardzo prywatna sprawa każdego człowieka uszanuj zatem chociaż nas pod tym względem.
[/quote]
Gaga,
Naucz sie najpierw szanowac mnie. Przeszkadzalam ci swoja obecnoscia na watku gizyckim to po co lazisz za mna po innych watkach i glupio komentujesz?
Naucz sie szacunku do drugiego czlowieka ktory ma prawo myslec i dzialac inaczej niz ty i to nie jest powod dla ciebie do wyszydzania tej osoby.

I skoncz z tym egzaltowanym obliczonym na wywarcie okreslonego wrazenia ekscytowaniem sie rzekomymi moimi grozbami karalnymi pod adresem lodzkiej isabelle. Robisz cyrk z niewinnego zartu.
Masz nieczyste intencje.
Na pewno nie jestes tak glupia aby sadzic bym faktycznie chciala poderznac gardlo tej zolzie.
Z cala pewnoscia zasluguje ona na trzepniecie w pysk, ale nie na smierc, choc podla jest bez dwoch zdan.
IRA, pisząc to, co piszesz o tej osobie, nie masz moralnego prawa oczekiwać od innych szacunku do swoich wypowiedzi i zdarzeń losowych. Zastanów się po dwakroć zanim coś napiszesz. Gdy pomyśle że podobnie zareagowalas na urzędników którzy wymagali przedłożenia dokumentów i planu zagospodarowania terenu, zaczynam rozumieć skąd ich niechęć do pomocy w uzyskaniu dotacji. Z tego co mi wiadomo, raczej nikt nie przedstawi ci z imienia i nazwiska osoby, która donos złożyła więc najpewniej po prostu podejrzewasz ta osobę. Zresztą to bez znaczenia. Obrażasz czyjś wygląd - jakie masz ku temu podstawy? Co ma cudza orientacja seksualna do kwestii donosu? Sama ukazujesz nam siebie jako osobę uprzedzona i nienawistnie nastawioną do świata i ludzi, a oczekujesz serdeczności i wyrozumiałości. Chcesz zmienić świat -zacznij od siebie. Nie oczekuj od innych czegoś, czego sama od siebie nie wymagasz.
IRA nie wiem skąd w Tobie (tobie?) tyle nienawiści do ludzi... ktoś Cię skrzywdził czy jak?
Nie mam żadnych intencji - Twój los ani mnie grzeje ani ziębi
A po wątkach za Tobą nie łażę - zwróć proszę uwagę kto był w aktualnym temacie pierwszy 😁
I nie - nie przeszkadzała mi Twoja osoba w wątku mazurskim. Próbowałam Ci jedynie w możliwie delikatny sposób przekazać dlaczego ludzie nie chcą koni zajeżdżać za darmo...
Do tematu gróźb nie wróciłam, sama pianę bijesz zupełnie niepotrzebnie
Tu na prawdę nie ma ludzi którzy chcą Ci zrobić krzywdę - bo i po co mieliby to robić?  😲
ed
Wątek nazywa się "Co mnie śmieszy i bawi", proponuję przeniesienie się do "co mnie wkurza".

bo to meega  🚫

jak zawołać moda?
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
26 września 2014 11:26
IRA: Napisze krótko, może zrozumiesz. Sama nie masz szacunku do nikogo tutaj, wyzywasz, ubliżasz, straszysz, a wymagasz tego od innych, którzy w dużo mniejszy sposób Ci uprzykrzyli (a raczej napisali prawdę o Twoich warunkach do tego co wypisujesz). Dwa - pouczasz o wielkiej tolerancji po czym sama z jakimś jadem piszesz o lesbach, wyglądzie itp. to według Ciebie jest normalne?  🤔


Nie koniczkowaaa, nie zaslugujecie na moj szacunek.
Jestescie jak harpie szarpiace cialo ktore sie dostalo przypadkiem do wody w ktorej zeruja.
Wypowiadacie sie obficie, jadowicie i niezwykle przykro o osobie ktorej nie znacie, o sprawach o ktorych nie macie pojecia.
Moj temat w tym watku zaczelyscie od wyzwisk. Same sie w ten sposob okreslilyscie.
Jestescie beznadziejne.

Jedyne osoby ktore zaskarbily sobie moj szacunek to ElaPe - bardzo sympatyczna, pozytywna osoba bez jadu w genach ktorego wam nie brakuje oraz dragonnia ktora co prawda namieszala i sama temat zaczela, ale chociaz potrafi sie przyznac do bledu.

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
26 września 2014 11:28
a ja się pytam jakim cudem ta osoba ma całe stado krów, koni i innych zwierząt w takich fatalnych warunkach?
idzie zima, trawa na pastwisku się kończy a zwierzęta chcą jeść. Jak nic na wiosnę na łąkach tej pani będą gniły kolejne zwłoki, jak się jakaś inspekcja wet sprawą nie zainteresuje.
dziewczyny, nie warto. Ja jestem podła zołza i lesba, a wszyscy to są donosiciele, zawistne szuje, które wolnej i dumnej indiance zazdroszczą jej wspaniałego rancza. Każdy nic tylko się nad indianką chce pastwić, każdy rzuca kłody pod nogi. Same mendy, potwory i złorzecznicy. To wcale nie jest indianki wina, to wcale nie przez to, że zionie nienawiścią. To wcale nie jest powód dla którego cały świat jest przeciwko.

Mnie jest IRY szkoda. skoro mówi, że "zasłużyłam na trzepniecie w pysk", to dla mnie nie jest żadną dumną i honorową indianką, tylko człowiekiem z którym nigdy nie chciałabym mieć nic wspólnego, który po 3 postach chce kogoś pobić, a skoro załatwia takie sprawy sądownie lub ręcznie to zostaje tylko współczuć, bo normalni ludzie nie straszą wszystkich na około sądem albo pobiciem. Mam nadzieję, że psychiatrzy i psychologowie na tym przymusowym badaniu pomogą IRZE.

Trzeba mieć naprawdę zaburzony obraz rzeczywistości, żeby uważać, że w koło macieju mówię o chorej kozie i wracam do tematu, skoro napisałam o tym... raz.

Tak jak mówiłam, świrów się boję. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że ludzie psychicznie chorzy bez pomocy medycznej są niebezpieczni.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 września 2014 11:31
[quote author=_Gaga link=topic=67824.msg2189903#msg2189903 date=1411720741]
IRA nie specjalnie interesują nas - forumowiczów - Twoje poglądy na temat czyjegoś wyglądu czy seksualności. Na prawdę. Nikt tu Ciebie pod tym wględem nie ocenia, bo to bardzo prywatna sprawa każdego człowieka uszanuj zatem chociaż nas pod tym względem.

Gaga,
Naucz sie najpierw szanowac mnie. Przeszkadzalam ci swoja obecnoscia na watku gizyckim to po co lazisz za mna po innych watkach i glupio komentujesz?
Naucz sie szacunku do drugiego czlowieka ktory ma prawo myslec i dzialac inaczej niz ty i to nie jest powod dla ciebie do wyszydzania tej osoby.

I skoncz z tym egzaltowanym obliczonym na wywarcie okreslonego wrazenia ekscytowaniem sie rzekomymi moimi grozbami karalnymi pod adresem lodzkiej isabelle. Robisz cyrk z niewinnego zartu.
Masz nieczyste intencje.
Na pewno nie jestes tak glupia aby sadzic bym faktycznie chciala poderznac gardlo tej zolzie.
Z cala pewnoscia zasluguje ona na trzepniecie w pysk, ale nie na smierc, choc podla jest bez dwoch zdan.
[/quote]
Jak śmiesz wymagać szacunku od kogoś, komu sama go nie okazujesz, wyzywając od głupich?
Jakim prawem naskakujesz na ludzi, którzy nic Ci nie zrobili z tekstem "zołza zasługuje na trzepnięcie w pysk"? Pysk to ma pies lub koń, człowiek ma TWARZ, względnie buzię. Oceniasz ludzi po wpisach na forum, ale jeśli sama masz być oceniona, przez tych samych ludzi, po wpisach na tym samym forum, to jest tragedia.
Postaw się po drugiej stronie - wyobraź sobie, że Cię zapraszam do siebie po to, by pomachać Ci przy szyi naostrzoną siekierą. A teraz twierdzę, że to miał być tylko niewinny żart. Fajnie? Nie sądzę.
Nie dziwię się, że sama musisz sobie radzić ze wszystkim, skoro każdego traktujesz jak wroga.
Nigdy wcześniej nie wypowiadałam się w Twoim temacie, ale pewnie zaraz zostanę "podłą harpią zasługująca na trzepnięcie w pysk" czy coś takiego.

Nie koniczkowaaa, nie zaslugujecie na moj szacunek.
Jestescie jak harpie szarpiace cialo ktore sie dostalo przypadkiem do wody w ktorej zeruja.
Wypowiadacie sie obficie, jadowicie i niezwykle przykro o osobie ktorej nie znacie, o sprawach o ktorych nie macie pojecia.
(...)
Jestescie beznadziejne.

A Ty się kochana nie wypowiadasz obficie, jadowicie i przykro o osobach, których nie znasz?
Poza tym z tego co wiem, to harpie są raczej stworzeniami typu drapieżny ptak, więc raczej w wodzie nie żerują.
IRA, nie dostałaś się tu przypadkiem - to jedynie Twój wybór, nikt Cię tu siłą nie trzyma
Skoro my nie zasługujemy na Twój szacunek, dlaczego mamy okazywać go Tobie?
Nikt Cię tutaj nie wyzywał, raczej martwił się o to czy ogarniasz się psychicznie w swojej samotni... Czasem nie warto szukać obelg między wierszami - nie ma ich...

Rudzik krów już nie ma - przynajmniej zgodnie z ostatnim ogłoszeniem. Dziwi mnie ogłaszanie się jako potencjalnego pracownika za granicą - przy opcji załatwionej za granicą pracy. Ale niestety IRA ma 3 pomysły na godzinę i - jak widać - na pomysłach się niestety kończy  🙁 Mi tylko zwierzaków żal, bo ona sama sobie taki los zgotowała i - wygląda na to - że jej to pasuje. Jednak przy problemach finansowych szczerze wątpię w opiekę kowalską, czy weterynaryjną. Okresowe szczepienia i odrobaczenia, nie wspominając o ewentualnym leczeniu  🙁

A swoja ścieżką: dałoby się jakioś ten wątek wydzielić? Bo np. mnie to już nie bawi (bawiło co najwyżej na początku)...

Edit:
Isabelle, w pełni się z Tobą zgodzę
Sytuacja IRY jest i smutna i w pewnym sensie - przerażająca... Ale tacy ludzie najczęściej nie chcą pomocy specjalisty niestety 🙁
famka   hrabia Monte Kopytko
26 września 2014 11:37
Dziewczyny próbujecie naprawić kogoś, kogo się nie da naprawić, ta walka trwa już kilka-kilkadziesiąt lat, IRA tak potrafi bez końca, tylko powiela swoje wypowiedzi zmieniając adresatów,  dajcie spokój niech admin zrobi porządek i na tym koniec
famka, wydaje mi się, że admin ma zwiazane ręce
Ale masz rację, polemika nic nie da, a stan trwa lat kilkanaście i nasze słowa nic tu nie zmienią
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
26 września 2014 11:40
aaaaa... bloga nie czytałam, bo nie mam czasu stety/niestety na takie rozrywki. W takim razie jeśli to prawda to odszczekuję. Myślałam, że to po prostu taka niegroźna wariatka, której sie noga podwinęła i teraz orze jak może. :/




Azzawa - ja wariatka? A kim ty jestes, skoro twoj ordynarny awatar pokazuje 24 godziny na dobe robienie loda?  🤔
Tym sie zajmujesz zawodowo? Jesli tak to jestes mocno trzasnieta wariatka.  😵

Ty Gaga - sama sie lecz psychiatrycznie. Jestes tak obludna w tym swoim dokuczaniu ktorym nazywasz ,,troska o IRE'' ze hej.
Ciesze sie ze poznalam twoj wredny charakterek. Pozwoli mi to uniknac przypadkowego zaproszenia cie na moje rancho. Jadowitych, obludnych zmij na dom nie wpuszczam, ani w poblize moich koni. Gadzina niech sie trzyma z daleka ode mnie.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] obrażanie użytkownika
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 września 2014 11:43
Azzawa - ja wariatka? A kim ty jestes, skoro twoj ordynarny awatar pokazuje 24 godziny na dobe robienie loda?  🤔
Tym sie zajmujesz zawodowo? Jesli tak to jestes mocno trzasnieta wariatka.  😵



to już jest przegięcie, aż zgłosiłam  😎  pierwszy raz  💃


Ja też proponuję przestać nakręcać atmosferę, bo robi się bardzo niesmacznie...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 września 2014 11:54
[quote author=IRA link=topic=67824.msg2189998#msg2189998 date=1411728011]
Azzawa - ja wariatka? A kim ty jestes, skoro twoj ordynarny awatar pokazuje 24 godziny na dobe robienie loda?  🤔
Tym sie zajmujesz zawodowo? Jesli tak to jestes mocno trzasnieta wariatka.  😵



to już jest przegięcie, aż zgłosiłam  😎  pierwszy raz  💃


Ja też proponuję przestać nakręcać atmosferę, bo robi się bardzo niesmacznie...
[/quote]

A ja tam leżę i kwiczę ze śmiechu patrząc na awatar azzawy  😁 Pierwsza myśl po przeczytaniu posta "o rany, jak można mieć taki awatar na publicznym forum?!" a potem na niego zerknęłam.. w życiu takie skojarzenie nie przyszłoby mi do głowy   👍 (Choć oczywiście samo pytanie o zawód było bardzo chamskie i nie na miejscu..)
desire   Druhu nieoceniony...
26 września 2014 11:59
Jadowitych, obludnych zmij na dom nie wpuszczam, ani w poblize moich koni. Gadzina niech sie trzyma z daleka ode mnie.


mamy odpowiedź dlaczego jesteś sama z tym wszystkim - bo każdy jest zły, och wspaniała i dobra !  🤣
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
26 września 2014 12:01

Trzeba mieć naprawdę zaburzony obraz rzeczywistości, żeby uważać, że w koło macieju mówię o chorej kozie i wracam do tematu, skoro napisałam o tym... raz.

Tak jak mówiłam, świrów się boję. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że ludzie psychicznie chorzy bez pomocy medycznej są niebezpieczni.


Lodzka Isabelle,

Sama jestes zaburzona i sama jestes upierdliwym swirem ktory sie oblesnie przyczepil do osoby ktorej nie zna i wypluwa z siebie raz po raz coraz jadowitsze posty. Odczep sie kobieto ode mnie i zajmij sie soba i swoja psychika.
Skoro uwazasz ze ludzie psychicznie chorzy sa niebezpieczni co tu robisz? Przyszlas leczyc swoje kompleksy i schorzenia psychiczne moim kosztem? Zacznij sie leczyc u specjalisty psychiatry.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 września 2014 12:06
famka, jaki boski żuczek  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się