Stajnie na Śląsku

desire   Druhu nieoceniony...
21 września 2014 09:36
Rooficek, to ta stajnia na obrzeżach Zabrza ?
desire tak  😉
Nie wiem czy ta stajnia jeszcze istnieje - dawno nic nie słyszałam
John west ranch istnieje i ma się dobrze. To stajnia westowa, bardzo specyficzna 😉 Mieści się w Zabrzu Rokitnicy.
A ja z innym pytaniem - kiedy macie hubertusy? Wiem, że dzisiaj był w Zabrzu, kto następny? 🙂


jurajski Olsztyn - 19.10.2014 🙂
błonia pod Zamkiem, koło Spichlerza, wpadajcie!  🏇 konno i z aparatami, bo okoliczności do robienia zdjęć są cudowne  😍
desire   Druhu nieoceniony...
22 września 2014 13:38
Rooficek, konie i umiejętności ekipy są b.dobre.
18 pazdziernika w Stajni Palacowej w Swierklancu (Palac Kawalera)
[quote author=Livia link=topic=1780.msg2185955#msg2185955 date=1411238694]
A ja z innym pytaniem - kiedy macie hubertusy? Wiem, że dzisiaj był w Zabrzu, kto następny? 🙂


jurajski Olsztyn - 19.10.2014 🙂
błonia pod Zamkiem, koło Spichlerza, wpadajcie!  🏇 konno i z aparatami, bo okoliczności do robienia zdjęć są cudowne  😍
[/quote]

trudny wybór  😜 z czym mam wpaść, z którymś z koni czy z aparatem  🏇

edit. ach, i mam takie pytanie - kojarzy ktoś w okolicy rybnickiego Indeksu jakąś małą prywatną stajnie?  :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
22 września 2014 14:07
edit. ach, i mam takie pytanie - kojarzy ktoś w okolicy rybnickiego Indeksu jakąś małą prywatną stajnie?  :kwiatek:


jest ich troche - z 3 może i 4...  😜
Ma ktoś zdjęcia z zawodów z Pielgrzymowic ? 🙂
trudny wybór  😜 z czym mam wpaść, z którymś z koni czy z aparatem  🏇

jeśli wpadniesz z aparatem to masz ode mnie przynajmniej  :piwo: !  😜
Livia   ...z innego świata
23 września 2014 07:58
kaskal94, o kurcze, wpadłabym ale w ten dzień mam już kurs masażu koni... ale nie wątpię, że będzie super, cała Jura jest przepiękna 🙂

Olson, dokładnie, sama widziałam tam ze 2-3 miejsca z paroma końmi, wszystko w odległości kilometra, max. dwóch od Indeksu 🙂

Polecam stajnię Nasza Bajka w Rudach, stoimy tam z moim staruszkiem od czerwca, rewelacja, super opieka, super warunki, cisza, spokój i kontemplacja 🙂

Koń odżył, ja nie muszę się o nic martwić, żyć nie umierać 🙂
Propos hubertusów; w niedzielę (28.09.) odbędzie się w Chudowie.  😉
Plakat: https://www.facebook.com/OberzaCzarnyKon/photos/a.566773653364953.1073741836.558244437551208/771318996243750/?type=1
Witajcie 😀 Poszukuję jakiegoś trenera/instruktora z okolic Lędzin c: lub takiego który może dojeżdżać na Lędziny. Osoba bardziej zajmująca się skokami aczkolwiek mam mocno do poprawienia podstawy 🙂 i oczywiście w przyzwoitej cenie 🙂 ktoś coś  ?😀
Czy w Lędzinach jest nowa stajnia? Ktoś coś wie?
cloud jeżeli chodzi ci o tą odrazu obok imielina to podobno ma tam być jakaś hodowla :P aczkolwiek stajni brak a konie już są c:
cloud Widać, że się dopiero budują. Ale ewidentnie coś tam będzie skoro mają kilka koni już 🙂
Z pewnych źródeł wiem że ma być hipoterapia i stajnia podobno z halą, ale czy będzie pensjonat tego nie wiem. Postaram się czegoś dowiedzieć 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 września 2014 21:56
oliwka, a Chudów to która część Śląska?
Chudów jest pomiędzy Gliwicami, a Mikołowem, wystarczy zerknąć w mapy.

[url=[[a]]https://www.google.pl/maps/place/Chud%C3%B3w/[[a]]@50.1907311,18.7545327,11z/data=!4m2!3m1!1s0x471134ea75825d31😲xe6728c53019e0912]> Klik <[/url]
Z pewnych źródeł wiem że ma być hipoterapia i stajnia podobno z halą, ale czy będzie pensjonat tego nie wiem. Postaram się czegoś dowiedzieć
ha ha i co  jeszcze? nie jestem upoważniona, aby pisać na forum co właścicielka chce  lub nie budować, ale zaczynacie bajki pisać. Jak Was tak ciekawi zajeźdzcie i zapytajcie, na pewno Wam odpowie. Hala 😁
chyba chodzi o tą bliżej Imielina. Tylko słyszałam, że widać tam kilka koni. Narazie nie miałam okazji odwiedzić miejsca ale istnieje już tyle wersji co tam będzie, że chyba przejadę się tam w chwili wolnej.
Co tam konno przejeżdżamy to niestety nikogo nie ma :P więc nie ma jak pytać :/
Cześć, chyba każdego w końcu to forum przyciągnie do siebie  🙂

Mam pewien dylemat a nawet po prostu można by mnie nazwać poszukiwaczem  😉 mianowicie szukam kogoś naprawdę z sercem i kompetencjami, któremu mogłabym oddać mojego konia w trening (ogólnorozwojowy lub ukierunkowany konkretnie na uj/skoki - to zależy już pod tych dwóch powyższych wymagań, które napisałam wyżej) na minimum 4 miesiące może nawet 6 ale to jeszcze się okaże...
Zależy mi na kimś kto jest trenerem/zawodnikiem lub po prostu osobą z pasją i doświadczeniem. Jestem bardzo chętna na spotkanie "na żywo" z osobą zainteresowaną. Nie ukrywam, że zależy mi na kimś naprawdę sprawdzonym więc postanowiłam założyć konto i skorzystać z Waszych doświadczeń/opinii/znajomości którymi mogłybyście się ze mną podzielić  🙂 Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi.

pozdrawiam :kwiatek:
Tak z innej beczki jest mi ktoś w stanie polecić trenera bądź OSOBĘ Z DOŚWIADCZENIEM która jest z okolic Bielska-Białej,samego Bielska,bądź dojechałaby do Bielska ?
A konkretniej do Międzyrzecza,zaraz obok Bielska.
czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie w okolicy Zabrze, Gliwice mogę oddać derkę zimową do prania?  :kwiatek:
Nikt, nic? 🙁
Livia   ...z innego świata
02 października 2014 17:04
panijantarowa, ja kiedyś oddawałam derkę w Tesco dużym w Gliwicach do pralni, poza tym działa Pranimalia w Rudzie Śląskiej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się