Bryczesy

Jak rozmiarowo wypadają bryczesy Kingslanda?
Zazwyczaj noszę rozmiar 36 ale tutaj mam dylemat czy nie kupić rozmiaru 38.
Chce zamówić przez neta wiec nie ma jak przymierzyć.
Moze ktoś ma rozmiar 36 albo 38 i moze mi zmierzyć obwód w pasie i biodrach?! Będę bardzo wdzięczna.
Ja noszę 38 i bryczesy kingslanda mam xs
Znalazłam pełną tabelę z wymiarami bryczesów Kingslanda i zamówiłam 36 rozmiar a tak swoją drogą to na stronie hopevalleysaddlery.co.uk maja wyprzedaż bryczesów Kingslanda za 45£
Np jeansowe z pełnym lejem:
http://www.hopevalleysaddlery.co.uk/5668/Kingsland-Karen-Micro-Cotton-Twill-Jeans-and-Leather-Seat-(KL-BC-124)--Sale
Może jest ktoś chętny na zamówienie grupowe ze strony hope valley sadllery?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 września 2014 19:28
chesnut, ja mogłabym być chętna, zależnie od kosztów przesyłki 🙂
a ja od wiedzy o rozmiarach w cm 😉
Sprawdzilam w praktyce moje Dainese i juz ich nie zamienie na zadne inne  😍 takich wygodnych bryczesow jeszcze nie mialam! jezdzilam w deszczu - wilgoci nie lapia, brudu tez, mega!
Gdzie kupiłaś?
FP ma nowe kolory bordowy moim zdaniem spoko, ale ten kobalt... jakiś taki żarówiasty jak dla mnie - chyba się starzeje  🥂

Właśnie fajny, ja właśnie upolowałam kolejne candela  😍
Pytanie: rozmiarówka kingsland vs pikeur?
z góry dziękuję  :kwiatek:
Jakoś nie mogę się zdecydować jaki kolor na górę do tych kobaltowych bryczesów... nie wiem czarny?
miał ktoś do czynienia z bryczesami Mike&Charlie, konkretnie tymi?

co prawda dziecięce, ale rozmiarówka sięga do mojego wzrostu, więc może...?
Do mnie wczoraj wieczorem dotarły 2 pary Kingslandów Katie ( te z Hope Valley za £ 45/szt ). Są śliczne, super wykonane, ale sporo za duże  🙁. Pikeury noszę rozm. 34, mam jedne Kingslandy ( zdaje się Jessica) w rozm. 36 i mogłyby być mniejsze, więc tym razem zamówiłam rozm. 34 i niestety nie trafiłam w rozmiar.  Zwracam je i spróbuje zamienić na rozmiar 32. 
bjooork, Dainese w rozm. 38 wiszą w dobrej cenie 😉 Zostały brązowe.

Swoją drogą - różnica między damskimi i meskimi jest taka, że męskie mają odwrotnie rozporek (chociaż nie wiem czy to nadal wyznacznik, bo u mnie co spodnie, to inaczej :ke🙂 i ta elastyczna wstawka na łydce jest pociągnięta trochę wyżej (ale tylko z tyłu łydki). Poza tym niczym się nie różnią.
Do mnie też dotarły 2 pary bryczesów Kingsland z hopevalleysaddlery saddlery i dobrze, że znalazłam ta tabele z wymiarami bo kupiłam sobie dobre rozmiary a kupiłabym za duże. Wiem już ze rozmiary są zawyżone sporo!
Same bryczesy bardzo fajne, elastyczne i nieźle wykonane.
Dziewczyny, poszukuje czarnych bryczesow (czarny materiał, czarny lej) z pełnym lejem. Chciałabym żeby miały elastyczne wstawki, chociaż niekoniecznie. Ale żeby mi sie nie rozciagnely na tyłku, a tylko doasowaly 🙂 tak do 300 zł, chociaż jestem skłonna kupić używane w dobrym stanie 🙂
Polecicie coś ?

PS. Przepraszam za błędy ale pisze z telefonu 🙂
Czy jak kupiłam trochę za luźne bryczesy to jest szansa, ze sie skurczą jak wrzuce je do suszarki do ubrań? Czy szlag je trafi?
kujka   new better life mode: on
03 października 2014 16:04
Ok, mam chwile na opisanie moich wrazen z dainese:

Po pierwsze to alleluja, zmiescilam sie w te 38 :P

Widac, ze spodnie porzadne, wygodne na tylku. Leje super! Tylko wielka szkoda, ze nie pelne 🙁
Nie do konca lezy mi lajkropodobny material na dole, wole rozwiazanie np z nowszego eurostara.
Reszta wykonana z dosc cienkiego materialu - chyba fajne sa na lato.

Ostatecznie jestem na NIE. Dlaczego? Bo sa POTFORNIE BRZYDKIE!! Te a'la motocyklowe wstawki na kolanach sprawiaja, ze sie w nich wyglada jak w kombinezonie moto, albo kosmonauty :P takich paskudnych gaci to nie mialam na sobie nigdy. Za taka cene moge kupic dobre i ladne bryczesy z pelnym lejem, wiec firmie dainese dziekuje bardzo.
A mi sie to tak strasznie podoba ze nie wiem  😁 wlasnie te wstawki!
Ja tam je kocham. Zgrabnie na dupie wyglądają 😁

Ale ja lubię motocyklowe kombiaczki 😉
wiecie gdzie już od ręki dostanę bryczki FP CARMEN?  😉
Nigdzie 🙂 Jeszcze ich nie wprowadziła hurtownia, mają być pod koniec października.
w jednym sklepie ( nie pamiętam nazwy) już je mieli mile tylko właściciel przegapił dostawę czy coś :P
no nic zatem cierpliwie czekam :P
alexiss pytaj w Equidea
[quote author=BaŚ link=topic=217.msg2198312#msg2198312 date=1412843755]
alexiss pytaj w Equidea
[/quote]

mają większosc bryczesow z tej kolekcji już wystawione , niestety Carmen nie maja
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 października 2014 10:13
alexiss
http://sklepczarnykon.pl/bryczesy-fp-carmen-p-1719.html tutaj jest napisne, że dostępność 3-5 dni  😉
Nasturcja-Renata  dziękuje  :kwiatek:
Jak z jakością Harry's Horse?
alexiss mogę Ci jutro sprawdzić ich dostępność 😉
Kasija - my już się dogadamy  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się