Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
21 września 2014 20:40
Kamila🙂, zalezy od polityki uczelni. Mi np nie zalatwialo, trzeba bylo chodzic na cos z uczelnianej listy.
szafirowa chodzi o Politechnikę Warszawską... trochę nie wiem gdzie mogę zadzwonić, żeby się tego dowiedzieć, panie w dziekanacie nie miały takich informacji :/
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 września 2014 07:05
[quote author=Kamila🙂 link=topic=20.msg2186503#msg2186503 date=1411327206]
Czy jest szansa że zaświadczenie od instruktora sportu pzj (z ważną licencją, prowadzącego własną działalność) zaliczy mi wf na studiach? Przepraszam za pewnie głupie pytanie, idę na I rok i jestem zielona w tych kwestiach..
[/quote]
u nas na uczelni był taki Dział Spraw Studenta (czy obsługi, nie pamiętam już), tam poszłam się dopytać, ale wszystko musiałam załatwiać w taki sposób, że pisałam do dziekana pismo, podrzuciłam tam trochę swoich wyników i osiągnięć, napisałam, że czynnie uprawiam jeździectwo, startuje w zawodach, trenuje 6x w tygodniu. Przychylił się do prośby.
Dziękuję za odpowiedź opolanka  :kwiatek: w takim razie będę kombinować
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 września 2014 15:14
Dziewczyny, szukam, szukam i nie mogę znaleźć! Czy są gdzieś godziny zamknięcia ulic będących na trasie  36. Maratonu Warszawskiego, który odbywa się jutro?

Kamila🙂, ja mam zaliczony wf będąc członkiem AZS, może u Ciebie też tak to działa, no chyba że nie chcesz być członkiem uczelnianego klubu bo np. należysz już do innego 🙂
Arivle, http://ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=1246&c=100&l=1 tutaj chyba jest. Nie mam jak skrócić link, bo piszę z telefonu😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 września 2014 15:28
kaszmirowa2302, DZIĘKUJĘ! Nie pomyślałam, żeby zajrzeć na stronę ZTM, a google nic nie wypluło. Czyli jeśli dobrze zrozumiałam to wszystko w sobotę działa normalnie? 😅
Kupował ktoś coś na http://www.congee.pl ?
Bede za tydzień jechała z koniem z Kołobrzegu do Wrocławia. Dzisiaj właściciel stajni, ktory jeździ dużo ze swoimi końmi po Polsce powiedziała, ze musimy kupić jakieś viatoll. Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć o co z tym chodzi? Wiem tylko, ze sa jakieś bramki i jak sie przez nie przejeżdża to trzeba to mieć.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 września 2014 20:02
Jak jedziesz pojazdem powyżej 3,5 t (czyli auto z dwukonną przyczepką) jesteś zobowiązana płacić za każdy kilometr przejechanej drogi na której obowiązuje viaTOLL. Na drogach stoją bramki a w aucie na szybie musisz mieć zamontowany tzw. viaBOX który wysyła sygnał do bramki i nalicza opłatę. Tutaj masz stawki oraz wykaz dróg, na których to obowiązuje: http://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-ciezarowe/aktualnosci Możesz spróbować wyznaczyć trasę jakimiś bocznymi drogami żeby to ominąć, ale nie wiem czy jest sens się męczyć przy tak długiej trasie  😉
A gdzie mozna sie w takie coś zaopatrzyć ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 września 2014 20:26
Najpierw trzeba się zarejestrować, a viaBOX można dostać (za kaucją) w punkcie obsługi klienta albo na niektórych stacjach benzynowych, na tej stronie, którą podlinkowałam wyżej, jest wykaz tych miejsc  🙂
Arivle, w ciągu dnia tak.
Opolanka, dziękuję za odpowiedź :kwiatek:.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
29 września 2014 15:08
Czy jest jeszcze jakieś podobne forum o tematyce końskiej?
Gdzie moge w komputerze w Windowsie 8 i w iPhonie znaleźć adres MAC ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2014 18:33
[quote author=-bibi22- link=topic=20.msg2191701#msg2191701 date=1411999683]
Czy jest jeszcze jakieś podobne forum o tematyce końskiej?
[/quote]
galopuje.pl  😂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
29 września 2014 22:49
no proszę cię 😵
Mam od kilku tygodni problem z zalogowaniem się na allegro. Dlaczego?
Wpisuje hasło i login( a w zasadzie mam zapamiętane) i jak klikam ,,zaloguj" to choćbym i pół godziny czekała to strona się nie chce załadować.  🙁
mnie nie chce logować na allegro, jak nie wpiszę całego loginu i hasła ręcznie, tylko biorę zapisane. próbowałaś tak?
Isilya   Free Your Mind
30 września 2014 21:53
Alaska, albo spróbuj się zalogować używając okna prywatnego. Jak się uda, to coś w ustawieniach Twojej przeglądarki mogło się poprzestawiać.
Tak już się udało. Jak wymazałam i wpisałam ręcznie login i hasło to jakoś poszło. 😉

Edit: Czy ktoś mi tu może poleci jakiś fajny kubek termiczny? Nie znalazłam żadnego specjalnego wątku to może tu 😉
Ogólnie wymagania mam nie wysokie, coś w miarę porządnego, nie musi jakoś mega długo trzymać ze 3-4 h mnie satysfakcjonują i co najważniejsze żeby nie przeciekał, nie lało się ani inne tego typu wypadki. Ktoś, coś ?  👀
polecam kubki contigo, sama mam i bardzo sobie chwale. nie przecieka i dluugo trzyma cieplo 😉
Jak kupuję bilet na pociąg przez internet i nie mam jak wydrukować to ile cali musi mieć ekran telefonu, na którym go będę miała?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2014 17:28
przekątna min. 7 cali
na iphone działało. nie wiem ile ma cali. na pewno mniej niż 7 cali. 3,5? 4?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2014 18:00
a nie wiem na czym działa, na pdf z biletem (tlk) jest tak napisane 😉
W takim razie ile ma przekątna iPhona 4? Wiem ze ekran ma 3,5 .. A jak pokaże na laptopie to przejdzie?
Proszę, wytłumaczcie staremu prykowi.
Co znaczy dopisek (słowo?) imo, pisane w postach na różnych forach? Znam wszystkie wtf'y, btw'y, ale imo jeszcze nie rozkminiłem.  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 października 2014 18:42
imo to chyba znaczy in my opinion?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się