wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2014 18:52
nerechta, nie oglądałaś jeszcze pierwszego odcinka Castle'a?  👀
ouuuuuuu... Nie wiem czemu wydawalo mi sie, ze jeszcze 2 dni!!!  🤣
Ide scia...tfu, ogladac  😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 października 2014 20:10
gdzie mozna obejrzec nowy odcinek greys?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
02 października 2014 20:20
AAAAAAAaaaaaaa już jest?!  😜
Chyba dopiero jutro będzie do obejrzenia? edit - mam na myśli 2gi odcinek

Jest gdzieś w sieci rozpiska kiedy wychodzą te większe seriale? Bo lubię oglądać na bieżąco :P
pierwszy Greysow był w zeszłym tygodniu
In.   tęczowy kucyk <3
02 października 2014 22:12
honey, sidereel
In., idealnie!
honey,a to źle zrozumiałam. Greysy lecą w czwartki w USA  🙂

Ja Chirurgów oglądam tylko z przyzwyczajenia, motyw z tą czarną lekarką mega naciągany  🙄 i zachowania Meredith też nie ogarniam  🤔wirek:

Ciekawa jestem tego nowego serialu How to get away with murder, pierwszy odcinek całkiem pozytywnie, oglądał ktoś?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 października 2014 11:34
zonk, ja, i pierwszy odcinek podoba mi się bardzo!
Polecam: http://hatak.pl/kalendarz

wiadomo co kiedy wychodzi )

How to get away with murder oglądam, podoba mi się bardzo 😉 Głównie dlatego że akcja leci do przodu w takim tempie że nie idzie nawet na chwile oczu i uszu oderwać 😀
Oglądał ktoś Oz? Warto w ogóle zaczynać?
How to get away with murder generalnie mi się podoba, ale czasem mam problem z chronologią, czy dana scena się dzieje teraz czy to "3 miesiące wcześniej", ale generalnie raczej na plus, będę oglądać  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2014 08:00
Ogląda ktoś Chicago Fire?  👀 Ja właśnie jestem po pierwszym odcinku Chicago PD, spin offu Chicago Fire 😉
Ja oglądam Chicago Fire, lubiłam do teraz, to co zrobili  w trzeciej serii to porażka  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2014 11:30
A to już trzeci sezon wyszedł? Muszę ściągnąć !


edit:

Chicago PD podoba mi się. Ogólnie to jest odłam i opowiada o policjantach: brudnym glinie, bracie Dawson itp. Podoba mi się, podoba  😀iabeł:
wyszedł, ale jestem mega zła i w sumie nie wiem czy dalej będę oglądać, obraziłam się  😁 Spróbuję może to Chicago PD, bo przecież za mało seriali oglądam  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 października 2014 13:28
JARA, ja oglądałam na wyrywki, nawet nie wiem, który sezon  😂 kiedyś na TVP1 leciało.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2014 19:34
Powiem wam, że są fajne nawiązania do Chicago Fire np: do postrzelonej policjantki przyjeżdża Shay i Dawson, siedzą w pubie u Molly, do jednej z policjantek przychodzi Severide, na posterunku pojawia się Herrman i Pouch albo brat Gabby opowiada o tym jak Shay i jego siostra pojechały na wezwanie i koleś popełnił samobójstwo 😉


edit:

A on skradł moje serce  😀iabeł:

Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2014 17:05
Uwaga, mogę rzucać spoilerami z Castle'a.




Obejrzałam właśnie 2. odcinek i jakoś... nie spodziewałam się normalnego morderstwa. Nie przejęło mnie w ogóle, zabrakło mi tego napięcia, co zwykle. Bardziej mnie interesuje to, co się działo z Castle'em, a nie jakieś zwłoki w foliowym worku... Liczyłam na to, że sprawa zniknięcia Castle'a będzie motywem głównym przynajmniej dwóch odcinków. Znudziłam się sprawą morderstwa, a to mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło. Dopiero pod koniec zrobiło się ciekawie, a już zaczynałam liczyć minuty do końca  😁 Odwlekanie ślubu jest co najmniej słabe i nudne, a cały temat zniknięcia został potraktowany zbyt zdawkowo, chyba na razie nie mają pomysłu i odwlekają rozwiązanie. Oby się to nie ciągnęło przez 6 sezonów, jak morderstwo matki Kate  😵 Na razie wszystkie moje teorie wywaliły się na pysk i nakryły ogonem...
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 października 2014 13:52
wie ktos co jest z chomikiem? od dawna sa probelmy?
A ja właśnie Watahę oglądam 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 października 2014 22:49
Ogląda ktoś "Utopię"? 👀
Rzuciły się komuś może w oczy polskie napisy AHS: Freak Show do drugiego odcinka? Albo może ma ktoś sprawdzoną stronkę z napisami (oprócz Hataka, bo oni chyba nie tłumaczą nawet tego odcinka póki co)? Bo nie mam już siły dzisiaj męczyć tego po angielsku a nie wiem znowu będę miała czas usiąść i ponadrabiać seriale 😕
Ja z reguły ściągam napisy z Napi Projekt, program sam wyszukuje wersję dopasowaną do twojej wersji filmu.
NapiProjekt też nie wyłapywał, a jak on się poddaje to zazwyczaj zaczynam z desperacji szukać na własną rękę... Chyba trochę zbyt niecierpliwa jestem :P
ogląda ktoś Gotham?
właśnie na universal leci ten serial

"zanim narodził się Batman, był Gotham"
Cierp1enie,  ja oglądam 🙂
i co dziewczyny warto zacząć Gotham? Jest to jakaś ciągła historia czy jednak procedural?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
19 października 2014 20:20
Ogląda ktoś "Utopię"? 👀

Jeśli to ta angielska, to ja oglądnęłam obydwie serie 😉

xxagaxx, na razie jestem po pierwszym odcinku, wrażenie takie sobie - dosyć przewidywalna akcja, słabe dialogi, ale... sam pomysł ma w sobie duży potencjał, są szanse że wszystko fajnie się  rozkręci, więc parę odcinków jeszcze oglądnę 🙂 Obydwoje z bratem oburzyliśmy się, że Alfred miał być bardzo "posh" a brzmi jak angielski menel z Tottenham 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się