Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

kujka   new better life mode: on
30 września 2014 18:09
Oj, żebyście widziały, jak on w boksie wygląda  😜 Jeden wielki kawał apetycznego końskiego mięśnia. I to jeszcze wcale nie jest jego wygląd końcowy 😎


:kwiatek:

jesteśmy dopiero w połowie drogi do celu 😉

Zygzak, wabankowa, dziękuję 🙂

ikarina, polecamy się  😁
kujka czym obecnie go karmisz? Bo pamiętam, że jakiś czas temu karmiłaś jakimś Besterly? Na jakim poziomie treningowo teraz jesteście? Zmiana świetna 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
30 września 2014 21:25
kujka, rewelacja!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
30 września 2014 21:50
Kujka meeeega  😜 nie wiem czemu do dzisiaj byłam przekonana, że Gil to małopolak  😁
Nie wiem czy zdjęcia się nadają ,jak nie to przepraszam 🤬 co myślicie?
patid1220 - jak dla mnie super! Pięknego masz wielkoluda  😍
Dziękuje  🙂
Kujka, Ty wiesz, że ja się podniecam co widze nowe gilo-fotki!
A chciałam tylko powiedzieć, że "gilkuje" pracują bardzo rzetelnie i ten rok faktycznie minął pod znakiem treningów 🏇
Pursat   Абсолют чистой крови
02 października 2014 17:12
kujka, coś pięknego! 👍
Koń na którym trenowałam jakiś rok (może nie cały). Myślę, że oprócz tego, że pozbył się brzucha, to pojawiły się też jakieś mięśnie.
Pierwsze zdjęcie- tak mniej więcej koń wyglądał jak zaczynałam z nim współpracę i drugie zdjęcie- po roku treningu.
alaska bardzo mi sie podobają zmiana, co kon robił? 😉
kujka no łaadnie  😍 Aż mnie zmotywowałaś do roboty


Alaska owszem, widać mięśnie, b fajnie się poprawił 🙂
nikinga koń głównie był jeżdżony pod kątem ujeżdżenia + lonża raz w tyg i czasem jakieś skoki/tereny  😉
WOW jest super, nawet imię pasuje. Zmiana ofc nie od 0 do bohatera, bo 0 nie było, ale i tak propsy
faraa idealnie pokazane o co chodzi w jeździectwie 🙂 nie zatracić naturalnych predyspozycji ruchowych konia 🙂 super! widać, że wszystko w zgodzie ze zwierzakiem prowadzone 🙂
faraa - ogromny  👍 Bo chyba najtrudniej wypracować efekt "wow" z konia, który wcale źle nie wyglądał 😀 Podpisuje się rękami i nogami pod Zygzak
to może i ja się wcisnę 😉 koń po roku pracy, nie powiedziałabym, że zbyt regularnej, bo kobył chodził w największym nasileniu od maja do teraz, a zdjęcie górne z lutego, dolne z października bieżącego roku. Zmiana może nie jest jakaś spektakularna, ale koń wreszcie wszedł do ręki i dźwignął grzbiet, resztę Wy oceńcie 🙂
dieta nie uległa zmianie
lovesunrise - wyglądowej zmiany rzeczywiście nie za bardzo widać, ale górna linia konia wygląda o niebo lepiej. I Twoja też  😉 Mniej się garbisz, choć dalej bym Ci pokrzyczała prostuj plecy i cyc do porzodu! Ogólnie zdjęcie bym wrzuciła do puchnących z dumy, nie tutaj.
ja jestem tylko na środkowym zdjęciu, na dwóch pozostałych koleżanka, która czasem wsiada 😉 "puchnący z dumy"? a cóż to takiego?  🤣
Inny temat, w którym chwalimy się własnymi postępami czy też i konia.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,4050.0.html
szczerze mówiąc, to nie wiem, czy jest z czego "puchnąć" 😉 przy metamorfozach w tamtym wątku (w tym zresztą też) po prostu nikniemy. może za rok się tam pokażemy 🙂
Temat stricte porównawczy nie jest, bo możesz być dumna i z tego, że konia nóg nauczyłaś podawać, ale Twoja decyzja.
porównanie - wrzesień 2014-listopad 2014,
wydaje mi się, że dostała trochę szyi i klaty, ale tylko mi się wydaje  🤣
lovesunrise, moim zdaniem zmiana jest, ale byłaby widoczna dużo bardziej, gdyby na ostatnim zdjęciu nie było koziołków. Co prawda koń jak był kulką tak jest kulką, ale na pierwszym zdjęciu widać, że to ciężka, ledwo tocząca się (a raczej tuptająca) kulka, zwalona na przód i generalnie "pracująca" od niechcenia. Na trzecim zdjęciu widać aktywnego konia, który ruszył i zad i plecy. Nawet, jeśli koziołki to wrażenie potęgują to wydaje mi się, że obecnie koń wykonuje swoim ciałem więcej pracy niż na początku. Fajnie by było gdyby udało Ci się wstawić zdjęcia w takiej samej pozycji i bez żadnych dodatków 🙂
Oj, żebyście widziały, jak on w boksie wygląda  😜 Jeden wielki kawał apetycznego końskiego mięśnia. I to jeszcze wcale nie jest jego wygląd końcowy 😎


Gilek ZAWSZE  był ładny ale teraz to już mistrzostwo świata
Kujka szacun!!!
2010 r. -2014 r.
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 listopada 2014 12:43
Na moje ten koń jest teraz trochę za chudy... Wydaje mi się, że gdyby zrobić mu dokładnie takie samo zdjęcie w roku 2010 wyglądałby lepiej. Masz zdjęcie bez siodła ?
Mysle,ze jak na folbluta wyglada ok😉
Zdj bez siodla teraz.
Przepraszam za 🚫:
Koniomaniak, ale to chyba nie jest folblut? Raczej półkrewek mocno zaangażowany w krew 😉.
halo, nie jest taki wysoki 164cm , tak nie jest pełnej krwi a dokładnie ma 82,20% 


edit. Na ostatnim zdjęciu wygląda jak koń w rzeczywiście dobrej kondycji, tzn. nie wygląda "chudo".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się