Nasza twórczość fotograficzna cz. II

abre, ależ możesz napisać dosadnie! ja się absolutnie nie obrażę za "Ale kaszana!" 😀

Chciałam uzyskać efekt mocno surrealistyczny, tego oczekiwałam. Masz dużo racji odnośnie "reakcji innych" (znajomi mówią, ze fajne zapewne z grzeczności, bo wiedzą jak się zapaliłam do zabawy aparatem i nie chcą mnie urazić z wrodzonej kultury).  Nawet nie musiałam wstawiać tych zdjęć, może źle zrobiłam. Chciałam mieć zabawę, czuć się fajnie. I publikacja tego nie jest mi do tego "funu" potrzebna, wystarczy mi posiadanie tego na dysku. Zdaję sobie sprawę, że niewiele to ma wspólnego z czymś ładnym dla innych, ale... zrobienie tego sprawiło mi radość. Przepraszam, bo nie chcę okazać Ci braku szacunku, ale obawiam się, że będę robić "radioaktywne" chmury dalej, do szuflady (albo nawet wywalać po zrobieniu 😉 ), żeby poczuć tą przyjemność 🙂, co oczywiście nie wyklucza  chęci rozwoju i robienia zdjęć dobrych. Po prostu chcę mieć zabawę i posiadać na dysku takie "gnioty", jeśli będzie mi to sprawiało przyjemność.  ale ma to jedną korzyść! mizerną, ale zawsze. Przez próby zabawy w pseudo hdr coraz lepiej poznaję mój "zestaw" i coraz więcej funkcji odkrywam.

bardzo źle to o mnie świadczy?
Isabelle, próbowanie nowych rzeczy nigdy nie świadczy o ludziach źle 🙂 Ale nie wszystkimi należy się chwalić 😉

Niektóre kadry z wykorzystaniem pseudo HDR (bo tak się tę technikę określa) nawet się bronią. Np. czy (zdjęcie pochodzi z tego wątku).
Zaliczają się do nich głównie wszelkie apokaliptyczne wizje i sceny przypominające te z gier. Ale i tu trzeba stosować ją umiejętnie i nie przedobrzyć.

I w życiu nie poczuję się urażona, bo ktoś podąża swoją drogą 😀 Choć, jeśli mogę, chętnie wskażę kilka kamieni na tej drodze, które warto ominąć. Podróż może się okazać szybsza 😉
abre, nie mam zamiaru "porzucić" normalnych zdjęć, absolutnie 😉 ale w ramach rozrywki i zabawy, dlaczego nie 🙂 

a te zdjęcia są... niesamowite! zwłaszcza ta "katedra"! o mój boże!
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi użyczyć zdjęć koni w skoku swojego autorstwa? 🙂 (z wysokich zawodów) Ładnie proszę  :kwiatek:
Alice, do czego potrzebujesz? Mogę więcej informacji, np. na pw? :kwiatek:
Do plakatu zawodów 🙂

m.indria, dzięki! Jakbym coś wybrała to napiszę  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 września 2014 23:29
ah <3 architektura i pseudohdr to swietny duet pod warunkiem ze ktos wie jak tym sie bawic
na mnie czeka sporo kadrow z Hiszpanii ale czwkam na silniejszy sprzet i troche czasu sam na sam z komputerem zeby sie pobawic 😀

Isabelle, dobrze, ze wrzucilas cudzyslow bo katedra to na pewno nie jest ;D

troche zabawy, ale spoznilam sie na slonce 🙁


Jedno przypadkowe z wakacji

Gelati Monastery, Georgia by [url=https://www.flickr.com/people/79809864@N05/]
kamkaz, drugie i trzecie bardzo urocze 🙂 W trzecim fajny efekt dało to, że zdjęcie nie jest proste.

Też się wcisnę z dwoma, kompletnie nie moje klimaty, a przesiadka na sprzęt, którego używało się 3 czy 4 lata temu jest... bolesna 😁

Jeszcze jedno z cyklu wakacyjny street

Street in Tbilisi by [url=https://www.flickr.com/people/79809864@N05/]Lena_i[/url]
pracowita niedziela







chyba jednak te 200 mm, to jak dla mnie za duzo 🙁
kamkaz
Barzo przyjemnie ogląda się Twoje zdjęcia - są takie "ciepłe" 🙂

To ja się pochwalę, udało mi się dotrzeć na moje wymarzone zawody - GCT. Po ubiegłorocznych ME to był trochę taki "wyjazd życia", dużo nie fociłam, bo większość konkursów rozgrywana była przy sztucznym świetle  😵, ale coś tam mam 🙂 (wystarczająco dużo aby móc pospamować 🙂😉

Słoneczny Ludger Beerbaum


Chaman


Plot Blue z luzaczką


Luciana Diniz
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2014 10:37
armara, pierwsze jest cudowne!  😍 kocham jesień w Twoim wydaniu, zachłannie paczę na fejsie 😉
Lena jestem fanka Twoich zdjec. 💘
madmaddie
Szczerze powiem, że jestem strasznie szczęśliwa że mogłam robić zdjęcia moim idolom  😜
armara, ogromnie zazdroszczę! Dla mnie to sfera marzeń 😁 I również najbardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 października 2014 19:04
To co prawda nie twórczość, ale wpadam z pytaniem....
Dziewczyny czy któraś z Was poratowałaby mnie i usunęła ze zdjęcia łazienki naklejki na ścianie i wannie?  😁  :kwiatek:
zainteresowały mnie ostatnio opuszczone miejsca , przeglądając internet natknęłam się na takie zdjęcia, jak dla mnie genialne 😍 ...i pomyśleć ,że większość robiona w Polsce. Wstawiam link poniżej
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.683672088351634.1073741828.683258815059628&type=3
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 października 2014 21:31
patid1220 fajny klimat ale niektóre jak dla mnie przekombinowane w PSie 😉
wymodelowana co to za kościół???
armara światełko jak zawsze - klasa 😉 brakuje mi takiego :<

a ja się muszę pochwalić nową, szaloną inwestycją *__* dzisiaj przyszedł, jutro testy
aż się doczekać nie mogę i jednocześnie przerażona jestem  😲

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10653420_10201689985610489_6861925372646737414_n.jpg?oh=b4d9ae4909d130aa1ba5c363b27ebedc&oe=54C5EB18&__gda__=1417996621_029536ec73940dc5c44aecbedfc247c2[/img]
smartini, zdawaj relację 🙂 ja mam volnę i nie mam kompletnie czasu na przetestowanie.
smartini, na pierwszym jest kościół Germana Paryskiego, a na drugim św. Sulpicjusza 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 października 2014 14:01
wymodelowana, dziekuję ^_^ piękne są <3
abre proszę bardzo 😀 expresowy teścik (jedno foto kuchenne, w nocy na ISO 8000? xD nie mogłam się doczekać)
miała być zabawka a chyba będzie drugie podstawowe szkło... jestem zakochana!  😵
bałam się freestylera i tu się okazuje, że to jest totalny wypas!


Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2014 14:06
smartini, o kurka, ale czad!
Nie wiedziałam w jakim wątku napisać, a ten wydaje mi się odpowiedni, bo gdzieś musicie swoje zdjęcia wywoływać;p Macie jakąś stronę internetową godną polecenia gdzie tanio i w dobrej cenie można zamówić wywołanie zdjęć?
U mnie był taki sam zestaw pierwszych zdjeć 😉 ogród z balkonu i pies 😀

Nesca92, ja właśnie wywołałam w polecanym labie. Zdjęcie na papierze wyglada jak na monitorze (z tym, że ja mam monitor graficzny, który dość poprawnie wyświetla barwy).
Wołałam w CyfrowaCiemnia.pl
Albo strona jest nieczytelna, albo ja nie widzę tam opcji wywołania zdjęć po wcześniejszym wysłaniu do nich;p

EDIT: Już widzę, jednak ceny o wiele wyższe niż normalnie;p
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 października 2014 21:31
przepraszam, musiałam  🙄
dawno takiej radochy nie miałam!





za tydzień ekstremalny sprawdzian na zawodach  😎
Fotografowanie potrafi zaskakiwać. Czasem na zdjęciu widać to, co było niewidoczne na żywo...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się