Stajnie na Śląsku

kaskal94, będę, niestety bez aparatu, ale z obydwoma ogonami 😉 do zobaczenia!
Witam! Przeprowadziłam się bardzo niedawno na Śląsk, więc nie wiem co tu, jak i gdzie, a chciałabym dalej kontynuować naukę konnej jazdy.

Szukam jakiejś porządnej stajni w okolicy Zabrza Rokitnicy.

Nie interesują mnie jazdy za ogonami, stajnie stricte terenowe, konie znarowione i sztywne jak cholera. Chcę się czegoś nauczyć ujeżdżeniowo i skokowo [choć bez tego ostatniego przeżyję] na koniach, które przynajmniej dobrze ogarniają podstawy i są bezpieczne.

Jestem jeźdźcem rekreacyjnym i jakoś super nie jeżdżę, ale kompletnie początkująca też nie jestem.
Witam! Przeprowadziłam się bardzo niedawno na Śląsk, więc nie wiem co tu, jak i gdzie, a chciałabym dalej kontynuować naukę konnej jazdy.

Szukam jakiejś porządnej stajni w okolicy Zabrza Rokitnicy.

Nie interesują mnie jazdy za ogonami, stajnie stricte terenowe, konie znarowione i sztywne jak cholera. Chcę się czegoś nauczyć ujeżdżeniowo i skokowo [choć bez tego ostatniego przeżyję] na koniach, które przynajmniej dobrze ogarniają podstawy i są bezpieczne.

Jestem jeźdźcem rekreacyjnym i jakoś super nie jeżdżę, ale kompletnie początkująca też nie jestem.

Lukasyna by sie chyba nadala i Zbrosławice.
kaskal94, będę, niestety bez aparatu, ale z obydwoma ogonami 😉 do zobaczenia!

Super, chętnie Was poznam! 🙂 do zobaczenia :kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
03 października 2014 23:43
panijantarowa, w Rybniku powstała nowa pralnia - http://www.equimasters.eu/index.php/pl/
Właśnie sie kończy w Radio Katowice audycja o stajni w Zbrosławicach 🙂
Livia ,desire dzięki  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
04 października 2014 17:45
Cahan, Zbrosławice na Górce powinny ci odpowiadać. Co do Lukasyny, nie wiem, czy mają jazdy indywidualne, na normalnej w zastępie potrafi być i 10 koni - wtedy to jest tylko jazda za ogonem...
Livia, nie wiem kiedy ostatni raz byłaś w Lukasynie, ale takiego obrazka już od jakiegoś czasu nie ma.
Ja osobiście moge polecić. 😉
Livia   ...z innego świata
04 października 2014 17:54
Melanie, no fakt, że to parę lat temu było 🙂 Jeśli to się zmieniło i jazdy są teraz w mniejszych grupach, to w sumie też mogę polecić. Na poziom jazd nie narzekałam 😉
Dziękuję wam bardzo  😀

I jest tam szansa na coś bardziej zaawansowanego niż stęp, kłus, galop [tak, wiem, że nawet najbardziej podstawowe podstawy można szlifować i poprawiać w nieskończoność, tak naprawdę]? Jakieś małe skoki? Ujeżdżenie powyżej poziomu klasy L?
Z tego co wiem są w Lukasynie jazdy indywidualne, dzwoń i pytaj 😉
Czy zna ktoś godnego polecenia rymarza ?
Zdjęcia z dzisiejszych zawodów w LKJ Eldorado w Świerklanach. Konkursy amatorskie 60cm i 80cm. Może ktoś się znajdzie.
https://www.facebook.com/events/421307174667634/?ref_newsfeed_story_type=regular 
[quote author=espérer link=topic=1780.msg2195624#msg2195624 date=1412521770]
Czy zna ktoś godnego polecenia rymarza ?
[/quote]

Ja korzystam z usług tego Pana: Andrzej Mańka, Tarnowskie Góry, Strzelecka 24

[[a]]http://www.pkt.pl/ma%C5%84ka-a-zak%C5%82ad-rymarski-wyroby-rymarskie-szycie-ze-sk%C3%B3ry/100859487/5-1/[[a]]



[quote author=espérer link=topic=1780.msg2195624#msg2195624 date=1412521770]
Czy zna ktoś godnego polecenia rymarza ?


Ja korzystam z usług tego Pana: Andrzej Mańka, Tarnowskie Góry, Strzelecka 24

[[a]]http://www.pkt.pl/ma%C5%84ka-a-zak%C5%82ad-rymarski-wyroby-rymarskie-szycie-ze-sk%C3%B3ry/100859487/5-1/[[a]]

[/quote]

Także polecam 😉
Livia   ...z innego świata
06 października 2014 19:10
Ja polecam pana rymarza z Sierakowic, bardzo fajny pan i porządny 🙂 Mogę na PW podać nr telefonu do niego.
Witam  Serdecznie 🙂

ogłoszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 października 2014 15:46
Witam  Serdecznie 🙂

Szukam kogos komu brakuje czasu i chciałby kogos do jezdzenia konia : )
Okolice Katowic



jakkolwiek to brzmi... Zajrzyj do ogłoszeń i napisz własne 😉
[quote author=gniadowy00 link=topic=1780.msg2197035#msg2197035 date=1412686791]
Witam  Serdecznie 🙂

Szukam kogos komu brakuje czasu i chciałby kogos do jezdzenia konia : )
Okolice Katowic



jakkolwiek to brzmi... Zajrzyj do ogłoszeń i napisz własne 😉
[/quote]


Wiedziałam ze znajdzie sie ktoś kto będzie widział w tym jakiś podtekst, lecz myślałam ze jest to forum jeździeckie i tu takie pytanie jest normalne.
Pozdrawiam 🙂
Niestety. Jest to ogłoszenie, którego w wątku być nie powinno, dlatego strzemionko napisała, żeby dodać własne w odpowiednim miejscu 😉
Lusi
lepiej napisac wszedzie gamoniu  : * :P
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 października 2014 19:54
Lusi
lepiej napisac wszedzie gamoniu  : * :P


Nie lepiej ponieważ tutaj jest forum czyli tu rozmawiamy a w dziale ogłoszenia są... ogłoszenia?  😁
tak tam sa... ogłoszenia 🙂
Szukam miejsca dla emerytki. Znacie może jakieś stajnie w woj. śląskim gdzie miałaby dobrą opiekę i kosztowałoby to mniej niż 600 zł? (Oczywiście cudów nie oczekuję i płacenia po 300 zł ale może trochę chociaż mniej?) Koń ma problemy z poruszaniem się powinna być maksymalnie długo na pastwiskach i na tym mi najbardziej zależy, kowala ma swojego.
Witam,
Poszukuję stajni na śląsku w okolicach Goczałkowic-Czechowic-Pszczyny lub pobliskich wiosek  /pensjonat/
Czy ktoś może mi coś polecić?
Zależy mi żeby właściciel był NORMALNY i koń stał na pastwiskach jeśli tylko pogoda na to pozwala.


od razu powiem, że warunki w stajniach OJ LEŚNICZÓWKA, STANDURA czy SCHOTT odpadaja.


ktoś coś z wolnym miejscem?🙁
blad
Witam! Przeprowadziłam się bardzo niedawno na Śląsk, więc nie wiem co tu, jak i gdzie, a chciałabym dalej kontynuować naukę konnej jazdy.

Szukam jakiejś porządnej stajni w okolicy Zabrza Rokitnicy.

Nie interesują mnie jazdy za ogonami, stajnie stricte terenowe, konie znarowione i sztywne jak cholera. Chcę się czegoś nauczyć ujeżdżeniowo i skokowo [choć bez tego ostatniego przeżyję] na koniach, które przynajmniej dobrze ogarniają podstawy i są bezpieczne.

Jestem jeźdźcem rekreacyjnym i jakoś super nie jeżdżę, ale kompletnie początkująca też nie jestem.


Zdecydowanie Zbrosy
Druu, Które Zbrosy? 🙂
Szukam miejsca dla emerytki. Znacie może jakieś stajnie w woj. śląskim gdzie miałaby dobrą opiekę i kosztowałoby to mniej niż 600 zł? (Oczywiście cudów nie oczekuję i płacenia po 300 zł ale może trochę chociaż mniej?) Koń ma problemy z poruszaniem się powinna być maksymalnie długo na pastwiskach i na tym mi najbardziej zależy, kowala ma swojego.


Rozejrzyj się po ogloszeniach może ktoś ma wolne miejsce w przydomowej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się