Końska rewia mody cz. VIII (2014)

etosha, pad z herbem jest boski, na koniu prezentuje się cudownie!
Kurde, sama bym kupiła, tylko to siano...
:/
wątek zamknięty

Libella, piona! Zima idzie, to człowiek głupieje i zakupy robi 😂


No właśnie, a ja siedzę chora w domu, przeglądam katalog HKM (jestem pozytywnie zaskoczona!), internety i oczopląsu dostaję... Bo w sumie nowe Eskadrony też mi się podobają 😉 A ten koleżka w Capri mógłby nieźle wyglądać:


Szczególnie, że w pasi koniku na ten HKM Valence 14 dni czekania... Kojarzy ktoś, czy jakiś inny sklep w Wawie ma HKM i mógłby mieć te czapraki od ręki?
wątek zamknięty
Poglądowo Eskadron brillant hibiscus, model VSD pod ujeżdżeniówką 🙂
wątek zamknięty
Ratana no... ładnie to wygląda  😍
wątek zamknięty
Ratana, fajnie i w emeraldzie i w hibiscusie 🙂
Frania, ja wolę miękkie wypełnienia w padach. A kolor? Bordowy będzie pięknie wyglądał, ale też atrament czy coś złotego.
Livia, mi się w amber podoba!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 października 2014 18:32
Ratana, ładny ten Hibiscus 🙂

anai, dziękuję 🙂

Udało mi się w końcu dostać Anky Pea - jestem bardzo fajnie zaskoczona, jaka to spokojna zieleń 🙂



wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
08 października 2014 18:45
Dziewczęta pytanie za 100 punktów 
http://konik.com.pl/potnik-czaprak-eskadron-wave-zima-2014-capri-darknougat
ten czapraczek na mojego pana   jako szmata wyjściowa . Nadaje się czy nie za bardzo ?
wątek zamknięty
Budlejowe_love zdecydowanie tak !  😉
wątek zamknięty
Ratana, pięknie w obydwu! Jak z jakością tych nowych brillantów? Dobrze się trzymają i wyglądają po dłuższym użytkowaniu?
Livia, o, jak fajnie! I twój koń jakiś taki... Bardziej kary się zrobił 😀
Budlejowe_love, jak najbardziej tak!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 października 2014 10:05
harja, dziękuję 🙂 Zmienia sierść na zimową, więc przez chwilę będzie taki kary-kary, a potem znów wypłowieje 😁
wątek zamknięty
Ratana super w Hibiscusie! W ogóle ostatnio coraz bardziej do mnie czerwienie przemawiają.
wątek zamknięty
Nowe Czpraki HKM. Co myślicie?





Z http://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Czaprak-Roses/8369
wątek zamknięty
Olaboga, babcine zasłony z prl'u 🤣 Jak lubię wszelkie kratki i paski, tak to to już przesada. Ale pewnie znajdą się chętni.
wątek zamknięty
Ja mam mieszane uczucia;p Niby kwiatki lubię, ale nie wiem czy jako czaprak;p
wątek zamknięty
Dla mnie kwiaty na czaprakach to jakiś koszmar 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 października 2014 14:01
Ulala, omg, okropne 😁 Kojarzą mi się z kieckami z lat 70. 🙂
wątek zamknięty
Livia, Nie nie żeby nie było, nie myślałam nawet o kupnie tego, wstawiłam tylko żeby wam pokazać nowości:P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 października 2014 15:16
Ulala, ja wiem, wrzuciłaś jako ciekawostkę 🙂 Ja po prostu najpierw wpisuję nick, a potem komentuję co kto napisał - i dlatego tak wyszło 🙂
wątek zamknięty
RatiNa, anai, Livia, harja, Libella dzieki dziewczyny  :kwiatek:
harja - co do jakości nowych brillantów jeszcze nie jestem w stanie się wypowiedzieć bo użyłam dopiero pierwszy raz 🙂 Na pierwszy rzut oka wydają się nie być takie mechacące, więc jestem dobrej myśli  😁
Livia - przyjemnie w Pea, ale macie lepsze kolory, np Fog bardzo mi się podobał 🙂

To jeszcze się wrzucę w śmiesznym i eksperymentalnym kolorystycznym połączeniu czyli Euro star stripe in ebony/brandy + za jasne owijki :P


edit. Dziewczyny! Wiecie gdzie można kupić big square ice blue w wersji DL? Nie moge znaleźć w żadnym sklepie internetowym... sprzetjezdziecki.com i cavalloshop mają je na stronkach ale nie mają w magazynie...
wątek zamknięty
Racja.Ten komplet mi się podoba oraz porównanie owiej.
Lepsza fotka dralona z nowej kolekcji.
wątek zamknięty
Ktoś wie, co to za kolekcja Eskadrona? 🙂
http://allegro.pl/eskadron-czaprak-i4686734670.html
bo nie widziałam nigdy takiego modelu
wątek zamknięty
Ratana z kolei ten komplet w ogóle do mnie nie przemawia... 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2014 10:59
Ratana, w hibiscusie fajnie, w ESie to kitu. 🙂

PS: zawijaj te owijki wyżej trochę może?
wątek zamknięty
Wyżej podany HKM- zakochałam się. Tym bardziej, że motyw takich kwiatów trafia do mnie w stu procentach, jednak wolę opcję numer jeden-ciemniejszą.
Poza tym w GNLu już można najnowszą kolekcję eskadrona zamawiać, chyba skuszę się na iceblue cottona, chociaż póki co poczekam na real photo, bo nie jestem pewna koloru.
wątek zamknięty
Co do tych kwiatków - czaprak nadal uważam za słaby, ale wczoraj widziałam w stajni kantar z tej serii. I byłam w szoku! Na koniu ten kantar bardzo zyskuje, naprawdę fajnie się prezentuje 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 października 2014 14:48
nowa kolekcja EC 2014-2015? znalazłam na fb końskiego świata. Jakieś przekłamane to capri
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 października 2014 14:55
Racja.Ten komplet mi się podoba oraz porównanie owiej.
Lepsza fotka dralona z nowej kolekcji.


jakie owijki są na tym zdjęciu porównane?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2014 15:40
Rudzik, no mocno pojechali z kolorami. Może wrzucili plik w formacie tiff i dlatego tak wyszło.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 października 2014 15:42
emptyline niezbyt zachęcająco wyglądają
wątek zamknięty
Nawet nie w formacie tiff, tylko w kolorach w rozbarwieniu CMYK (którego nie wyświetlają monitory, a które można drukować) nie przekonwertowanym na RGB. Wtedy zawsze cyjan robi się zielony. A muszę przyznać, że jak z roku na rok marudzę na paskudnego Eskadrona, to ta kolekcja jest naprawdę miła dla oka 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.