Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Katasia - Horse-Trade wyprzedaje Petrie Anky:
http://allegro.pl/oficerki-jezdzieckie-petrie-anky-ujezdzeniowe-i4638024702.html

Niestety wszystko na mnie za duże 🙁
Moniqa - ale one chyba nie maja zamka, przynajmniej ja żadnej wzmianki o zamku nie widzą
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 września 2014 09:54
W sklepagar.pl promocja na bryczesy FP
-10% na wszystko
Tylko dziś na stronie GNL.
Czy ktoś mógłby uzyczyc kod rabatowy do konika?  :kwiatek:
Od dzisiaj w stacjonarnych Pasi-Konikach w Warszawie wyprzedaż na cały asortyment sprzętowy - 20% 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 października 2014 11:01
Czy ktoś widział promocję na ochraniacze transportowe oraz na sztyblety ocieplane Hippici?  👀
Ochraniacze transportowe powinny jeszcze być w Grene za 99 zł.
Czy ktoś widział promocję na ochraniacze transportowe oraz na sztyblety ocieplane Hippici?  👀



http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/610712 , FULL jest serio dużym fullem, także mojej kobyle lekko wiszą 😀 niemniej jednak za taką cenę na prawdę warto 🙂 polecam je z czystym sumieniem :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 października 2014 11:49
Dziękuję Wam bardzo.  :kwiatek:

A na sztyblety ocieplane Hippica? Ktoś, coś?  👀
Za rabat do konika ozłocę  :kwiatek:
Może ktoś ma jakiś kod rabatowy do pana Podkowy? :kwiatek:
Cześć 🙂 Czy ma ktoś może kod rabatowy do pasi-konika i chciałby się podzielić?  🙂
z grene dalej paczki nie mam. sklep porazka - kolejny raz dokladnie to samo... choc nie - poprzednio po kontakcie wyslali zaraz, a nie po tygodniu... i jeszcze 2 dychy przesylka ;/

malinowaa, a w bergo? tam i bez promocji taniej niz gdzie indziej....
Czy poza konikiem są gdzieś fajne promocje na koszule konkursowe? 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 października 2014 11:38
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg2194348#msg2194348 date=1412328238]
z grene dalej paczki nie mam. sklep porazka - kolejny raz dokladnie to samo... choc nie - poprzednio po kontakcie wyslali zaraz, a nie po tygodniu... i jeszcze 2 dychy przesylka ;/

malinowaa, a w bergo? tam i bez promocji taniej niz gdzie indziej....
[/quote]

Trochę postraszyłaś mnie tym Grene.  😲 Kurcze, żeby i mi numerów nie odwalali, bo potrzebuję tych ochraniaczy dość pilnie... :/

A w Bergo nie widziałam ocieplanych Hippici.  😕
Ja zamówiłam w Grene ochraniacze. Przyszły bardzo szybko ale.... Zostały złe wysłane i mimo, ze płaciłam przelewem to kurier zażyczył sobie jeszcze 61zl dopłaty.... Ale pozniej wszystko wyjaśniłam i maja mi zwrócić kasę na konto.
Zamawiałam wielokrotnie w Grene i zawsze paczka była u mnie ekspresowo. Kilka dni temu zamówiłam u nich te ochraniacze transportowe i derke, zapłaciłam a na drugi dzień miałam paczkę. Do tego na maila informację o utworzeniu zamówienia, zapłacie i wysyłce. Jestem z ich obsługi bardzo zadowolona.
Czy ktoś widział jakieś promocje na (czarne) napierśniki?
Witam
proszę o pomoc,potrzebuje zakupic parę rzeczy pilnie w GLN  ma ktoś może jakieś kupony rabatowe
Dziękuję i pozdrawiam
Behemotowa,  75zł http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/1837075_1837076_1838130_1845276

Dziękuję bardzo  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 października 2014 09:00
Jakieś promocje na ogłowia?
JARA - zobacz w Grene Villa Horse
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 października 2014 09:29
Niestety w Grene to co mnie by interesowało (rozmiarowo) jest niedostępne 🙁
Dostanę gdzieś 2 poziomowy wieszak Horze na boks taniej niż 79 zł? 🙂

edit. chodzi o wieszak na derki, czapraki 😉
Czy ktos sie nie natknął na secrete pro max w promocji albo posiada jakies duży rabat w jakimś sklepie?
Mam zniżkę do bergo na produkty Busse jesli ktos potrzebuje 🙂
Czy ktos sie nie natknął na secrete pro max w promocji albo posiada jakies duży rabat w jakimś sklepie?


Prib
może tu !!
http://www.mksklep.pl/szukaj.html/szukaj=secreta/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak
Posiada ktoś zniżkę do sklepu TROK? Będę bardzo wdzięczna 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się