M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

Powinno wywietrzeć. Przy cyklinowaniu podłóg w poprzednim mieszkaniu wyszła taka niespodzianka. Przed cyklinowaniem - nie śmierdziało, były za to ciemniejsze plamy na podłodze. W trakcie cyklinowania - strasznie śmierdziało, okazało się, że plamy były od kota, cykliniarz prawie nam zwymiotował 🙁 po lakierowaniu i schnięciu (jakieś 3-4 dni) nic nie było czuć.
Ogarnęłam trochę mój wynajmowany pokój 😉 Od przyszłego roku prawdopodobnie będę szalała z urządzaniem kawalerki 😀







Wczoraj gościliśmy Abre, która nam przywiozła zdjęcie araba, kupiliśmy ramkę i teraz gdzieś powiesić musimy 🙂
na tzw. międzyczas stoi sobie oparty o ścianę z prawej strony
Bogdan, piekny prezent 🙂
I teraz zamiast chlopakow na scianach mam ochote porozwieszac zdjecia Arabow!! 🙂
No ladnie...

A my jeszcze niecale 3 tygodnie do przeprowadzki. Juz kupilismy dom, a nawet nie pamietamy jak wyglada w srodku, co jest w piwnicy itp 🙂
Spontan....
Potrzebuję pomocy. Czy komuś nie rzuciło się gdzieś w oczy oświetlenie ze zdjęć? Proszę wszelkie wskazówki 🙂  :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcia (dozwolone 800x800)
Może by się rzuciło i ktoś mógłby pomóc, gdyby ikarina zmieniła zdjęcie na link, a nie całkiem je usunęła :/
Dworcika, on chyba były wrzucone jako załączniki, więc nie mogła inaczej. Ja nie trafiłam ale jak będę szukać lamp dla siebie i zauważę podobne to dam znać.

Jedyne podobne kojarzę stąd http://www.kloshart.pl/wiszace-cat-11.html ale nie mają szybek, tylko metalową oprawę.
abre, hihi lampy z firmy "kloszard" - ciekawe czy brzydko pachną strawionym spirytusem 😉
Potrzebuję pomocy. Czy komuś nie rzuciło się gdzieś w oczy oświetlenie ze zdjęć? Proszę wszelkie wskazówki 🙂  :kwiatek:
 Za duże zdjęcia (dozwolone 800x800)



nie pamiętam czy to dokładnie takie były bo zdjęć już nie widać ale coś takiego rzuciło mi się w oczy przy przeglądaniu stron...

http://mood-board.pl/sklep/produkty/lampa-meatpacking-district-l
http://mood-board.pl/sklep/produkty/lantern
Dzionka, myślę, że mogą roztaczać bardziej złożone wonie 😉 Dobra nazwa dla elementów industrialnego wystroju 😉
abre, hehe, no bardzo trafiona - taki klimat wielkiego miasta się w domu od razu robi 😉
kujka   new better life mode: on
09 października 2014 15:38
Nie do konca wiem o jakie Dwo chodzilo ale mam pare podobnych do tych z linku abre, ktore kupilam i nie wala kloszardem 😁 moge poszukac linkow pozniej.
Dzięki za sugestie, koleżanka z pracy szuka 😉 Mam nadzieję, że teraz już będzie ze zdjęciem w porządku
Ascaia z zapachem ciężki temat
mam jedną szafe przesiąkniętą naftaliną i nie znalazłam metody niestety;/
kujka, to nie byłam ja 🙂
Ja tylko odkopałam temat 😁 Żal mi było, że mój ulubiony ucichł.
No ukochany temat , a relacji z dekorowania mieszkania zadnej ????
Mnie juz sie znudzilo, to czekanie na nasz dom....
No...relacja taka, że znowu ruszamy. Mieliśmy przerwę w remontowaniu jakieś... 2 miesiące? Kuchnia troszkę drgnęła, ale nadal nie ma się czym chwalić. Łazienka rusza dziś, ale znowu mamy tylko 2 dni 😉
Nadal mieszkamy na placu budowy 😉
a kujka sie wreszcie chwalila??  🤔  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
10 października 2014 14:54
nerechta, nie! ja ciągle zaglądam i nic
emptyline   Big Milk Straciatella
10 października 2014 15:42
Bo kujka chyba ciągle walczy ze stolarze, pisała kilka razy 🙁
Zazdroszczę wszystkim Wam, które mają własne mieszkanie i mogą je urządzać w dowolny sposób. Ja ciągle walczę ze sobą, by nie kupować miliona rzeczy do wynajmowanego mieszkania, bo wiem, że po przeprowadzce mogą się okazać zbędne 😉  Do szału doprawdzają mnie puste ściany, na których (raczej) nie mogę czegokolwiek powiesić, by ich nie zniszczyć.
Cośtam jednak pozmieniałam. Kącik "salonowy" był taki (nienawidzę tej kamiennej podłogi)


a teraz jest taki. Może macie jakieś  proste pomysły, co wykombinować, by stał się przytulniejszy ?


i widok z okna przed 7 rano 🙂

Wooowww - bardziej centralnie już się nie dało! Świętokrzyska?  👀
Ad meritum - może jakieś ciężkie zasłony? Jak zasłonisz te surowe, białe okna, to od razu zrobi się inaczej.
Si, Świętokrzyska 🙂 Zasłony odpadają bo: a)nie ma karnisza b) na pokój połączony kuchnią przypada tylko to jedno okno balkonowe, więc nie chcę ograniczać światła. Firanki pewnie trochę by pomogły, ale ich nie powieszę, bo patrz punkt a)  😁
Ja bym jednak przykrecila cos na te okna, np system kvartala z ikea z panelami, ktore mozesz zmieniac na jakie chcesz, przy wyprowadzce je wymontujesz i wezmiesz ze sobą i na pewno gdzies wykorzystasz. A na scianę moze tez cos z Ikea, jakies plakaty ktore mozesz przyczepic na tasmy/plastry (bez robienia dziur w scianach)
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/decoration/10757/
Ale czy taśmy/plastry nie wyrządzą większej szkody zostawiając ślad po kleju? Ten system z Ikei to super pomysł!  😀
Co do taśm trzymających, ja odsyłam do Tani 😉
A karnisz za 13pln w ikea i zasłonka za 15pln?
Do tego jeden gwóźdź w ścianę na obrazek i masz🙂
Ja wynajmuję z moim, i szczerze powiem, coś bym w środku porobiła, ale tu już trzeba malowania, tynkowania. Na łazienkę nie mogę patrzeć, musi być pomalowana bo dłużej nie wytrzymam (opcja malowania płytek🙂 )Chyba jednak to zrobię..

PS.: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60234077/ <3
Mysle ze nie i da się to wymyć wodą, musialabys kupic jakies dobrej firmy np. 3M.
link
kujka   new better life mode: on
12 października 2014 11:02
Bo kujka chyba ciągle walczy ze stolarze, pisała kilka razy 🙁


Dokladnie tak. Wiec ciagle nie mam mebli i nie mam czego pokazac 🙁
Drewniana podłoga w łazience - czy ktoś ma?
szepcik, mój brat ma panele imitujące drewno i wyglądają bosko 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się