Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Powiem tak. Po pierwsze to nie jest temat do tego typu dyskusji, po drugie, kompletnie nie rozumiem do czego chcecie doprowadzić tą rozmowę ! Chcecie żeby tyskakonik odeszła z forum, czy co ? Bo to, że jest właśnie obrażana i obrzucana argumentami z forum, z którym volta nie ma wiele wspólnego, nic nie wniesie. Wg mnie cała sytuacja jest bardzo nie fair w stosunku do jej osoby.
Każdy ma prawo wyrażać swoją opinie (ch. o volte), tyska wyraziła o tym forum. Wykorzystując to tutaj czego chciałaś luss ? Wielkiego haloo, za to, że jest na forum dziewczyna, która kiedyś je krytykowała ?

Kwestia sprawdzania kiedy koń co robi po werkowaniu. Byłam na obozie, w bardzo znanym ośrodku (ok 5 lat temu) i spod kowala, po kuciu na wszystkie koń szedł od razu pod siodło !
Ale wiekszym oburzeniem jest jak koń po zwykłym struganiu na nastepny dzień chodzi... było dokładnie napisane, że nie skakał.

Nie wnikałam głębiej w sytuacje, nie zamierzam. Ale podkreślam, że kompletnie nie rozumiem celu dyskusji i dobrze radzę, żeby bez słowa się kończyła !
Bardzo przepraszam...  🚫
_____________________________

Co do filmów. Macie coś nowego do pokazania  ? 🙂
Co to za nagonka na tą dziewczynę? Zazdrość, zawiść, niedowartościowanie? Jaki macie cel w obrzucaniu jej błotem i dlaczego zadajecie sobie taki trud (rejstracja na forum, wyszukiwanie jej postów) żeby tylko jej dopiec?
Na volcie nikomu niczym jeszcze nie podpadła, z godnością przyjęła krytykę i zachowuje się jak najbardziej okey.

A co do kucia/werkowania to nie wiem o co chodzi, stałam w wielu SPORTOWYCH stajniach, gdzie na prawdę dba się o konie i zawsze dzień po kowalu normalnie się je ruszało! Ofc. bez skoków.
Dzień po kowalu. A ona wsiadała na konia w ten sam dzień, a na drugi były skoki.


Nie chodzi o to, żeby jej dopiec dla zasady. Ciesze się, że póki co przyjmuje krytykę i oby jej tak zostało i Wam nie zaszła za skórę. Przecież o to chodzi, żeby dziewczyna się zmieniła na osobę z pozytywnymi cechami. Życzę jej tego.


Wydaje mi się, że sprawy by nie było gdyby nie fakt, że zrobiła tutaj nagonkę na inne forum. Tylko dlatego, że nie zachowała się porządnie tylko od razu akcja, że na tamtym forum "jest niski poziom, że tam źli ludzie wytykali mnie palcami".
Dzień po kowalu. A ona wsiadała na konia w ten sam dzień, a na drugi były skoki.

W tej chwili czepiasz się o kwestie, która kompletnie nie powinna Cię obchodzić. To, jak koń jest jest traktowany i użytkowany jest sprawą tylko i wyłącznie właścicielki. Owszem, wiele zdjeć wzbudzało dyskusje i niechęć o różnych właścicieli koni. Ale chcę podkreślić, że koń tyski wygląda na zadbanego, zdrowego i co najważniejsze kochanego. Krzywda mu się nie dzieje, więc doszukiwanie się tego typu szczegółów, jest faktycznym czepianiem się. Zgadza się ! Uważam, że ww kwestia z kowalem to szczegół ! A ludziom co w ogóle go nie wzywają też zwrócisz uwagę? Mam nadzieję !

To nie jest dla konia dobre, ja nie wsiadam od razu, ale są ludzie ze swoimi zasadami.



Nie chodzi o to, żeby jej dopiec dla zasady. Ciesze się, że póki co przyjmuje krytykę i oby jej tak zostało i Wam nie zaszła za skórę. Przecież o to chodzi, żeby dziewczyna się zmieniła na osobę z pozytywnymi cechami. Życzę jej tego.


Do dobrze, że jej życzysz, ale nie internet jest od wychowywania ludzi, tymbardziej wirtualni znajomi 😉


Wydaje mi się, że sprawy by nie było gdyby nie fakt, że zrobiła tutaj nagonkę na inne forum. Tylko dlatego, że nie zachowała się porządnie tylko od razu akcja, że na tamtym forum "jest niski poziom, że tam źli ludzie wytykali mnie palcami".


Chcę przypomnieć, że reprezentujesz tamto forum (z tego co wywnioskowałam). A jak to wygląda ? Rejestrujesz się tu, tylko po to żeby przedstawić nam sytuacje, która naprawde mało kogo interesuje. Więc o czym to świadczy ? Powinnaś zapomnieć o słowach, które tu zostały przeczytane i mogły urazić wasze forum.

Daj dziewczynie spokój, a voltowiczom możliwość poznania jej, tak jak nam da się przedstawić. Koniec tematu.

Bardzo przepraszam za bałagan.

_________________

Wracając do wątku: na poprawienie humoru filmy 🙂 🙂 🙂





Pozdrawiam !
Nie reprezentuję żadnego forum, pisałam wcześniej, że jestem regularnym obserwatorem, który zazwyczaj nie włącza się w dyskusje. Do tego momentu kiedy zauważyłam, co się dzieje.


[quote="brzoskwinia"]A ludziom co w ogóle go nie wzywają też zwrócisz uwagę? Mam nadzieję ! [/quote]
Oczywiście! Należę do osób, które jak coś im się nie podoba to mówię to na głos, nie patyczkuję się. Od reszty też oczekuję szczerości. Wybacz, ale nie mam natury, aby siedzieć cicho, jak ktoś robi coś nie do końca mądrego. Otarłam się wiele razy o sprawy kiedy właściciel koni miał głupie pomysły i nie siedziałam cicho, mówiłam prosto z mostu. Uważam, że taka szczerość jest lepsza niż fałsz.

[quote="brzoskwinia"]Daj dziewczynie spokój, a voltowiczom możliwość poznania jej, tak jak nam da się przedstawić. [/quote]
Niech da Wam się poznać z jak najlepszej strony, czego jej i Wam życzę 😉
ja proponuję przenieść dalsze dyskusje na PW i nie zaśmiecać już więcej tego wątku / a.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
19 marca 2009 19:22
Dzień po kowalu. A ona wsiadała na konia w ten sam dzień, a na drugi były skoki.

Zaraz zaraz!!! W któym miejscu to napisałam??!! Nie chciałąm tu nic pisać, ale przekroczyłąś granice... BTW: kon chodził DZIEŃ po kowalu, a kare_szczescie, dziewczyna, która jest ze mną w stajni na co dzień, potwierdziła, że koń NIE skakał na drugi dzień !!
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
19 marca 2009 19:46
luss, ale masz jakies prywatne pretensje,czy po prostu nie mozesz sie powstrzymac? bo cos mi sie widzi,ze zaraz Ty bedziesz pisac na innych forach,ze tu sami wredni ludzie na tej RE-VOLCIE (tak dla scislosci)... litosci.

moj mlody na poczatku z upodobaniem skakal szeregi na 6,50 metra na skok-wyskok. i poprawial brykiem na koniec. i wyobrazcie sobie zyje i jakos tak sie rozleniwil,ze teraz na luzie tam fule miesci. zaluje ze nie mam filmiku 🙂

ostrzegam po raz drugi i ostatni. proszę wrócić do meritum wątku / a.
Ok w takim wypadku koniec tematu, co by moderatorzy nie musieli się pieklić. Jak coś, zapraszam na pw 😉 w razie nieścisłości...
A co powiecie na to?

http://www.spike.com/video/parelli-discover/2919343

http://www.spike.com/video/parellis-secret/2918398

Ja jestem po wrażeniem  😍
Mam nadzieję, że przydadzą się Wam te linki  😉
help! czy ktos z Was kojarzy nagranie z pokazu poczty wegierskiej na jakiejs imprezie zagranicznej? byly tam siwe konie i fajny podklad muzyczny...skreca mnie, ze nie moge tego odnalezc:P
moja radosna tworczosc z okresu zimy:



eterowa   dawniej tyskakonik ;)
24 marca 2009 20:54

No jak dla mnie to już duża przesada wypuszczać konia na takie wagony na lonży!!!
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
25 marca 2009 12:37


hhihihi miłe dla oka, rzadki widok chłopa dbającego o konia
Fajne, ja mam to na codzień w stajni, kumpela odkurza haflingera 🙂
dla fanów Mustanga z dzikiej doliny  😀



edit:
TO jest jeszcze lepsze 🏇

Ale mi się spodobało:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 kwietnia 2009 20:41

🙂 To my ^^ I co myślicie? 😉
Pozdrawiam
tyskakonik, tak z ciekawosci: jak często skaczesz?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 kwietnia 2009 20:54
brzoskwinia średnio raz na 1,5 tyg.
To co prawda nie na you tube, ale też czterokopytny filmik... 🙂 Moje ostatnie dzieło. 😡
http://trzebiska.wrzuta.pl/film/7HNxtzaAhh/
Nas nie dogoniat...

gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
11 kwietnia 2009 20:28

taki wzruszający
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
15 kwietnia 2009 10:12

jak można dopuść takiego zawodnika do udziału w zawodach???!!!
a to z innej beczki, jest boski  😍
Czy ktoś mi może przetłumaczyć tekst w filmie od Gracji? (
)
Stokrotka, piękny film  👍 dla konia i tej kobiety.
Ten koń jest niesamowity 😲
Dzieciak jest niezły:
😉
obawiam się, że to nie jest śmieszny filmik. Albo dziecko jest chore albo nie wiem, co...

o co chodzi?  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się