Stajnie w Lublinie

kortina : chyba dojeżdżał :P Obecnie chyba większość koni Głogowski kuje .
Arroch, chciałabym... Ale raczej nie da rady. Jedna dopiero wyjechała z Lublina, ze stanówki 🙂. Pewnie jeszcze drugą będziemy kryli, ale tak na stałe, to raczej nie ma szans.

Edit: Ale lubię mieć rozeznanie w lubelskich stajniach  👀.
szuwar, ale myślę, że za odpowiednią kwotę dojedzie 🙂
Łukasz polecam osobiście, tylko ostatnio ciężko się z nim umówić.
Czy jest tu ktoś komu konia kuje Głogowski i mógłby mi na pw odpowiedzieć na parę pytań? 🙂  :kwiatek:
.
Sisisa to podobnie jak ja, uzależnienie od przeglądania ogłoszeń  🙄
kortina jak to dobrze że od paru lat mam na ten problem wyrąbane w każdym aspekcie :p
A tak serio to P.Głogowski całkiem ładnie kuje ostatnimi czasy. Widziałam ostatnio po robocie i wygląda to fajnie, ramiona podków szerokie i wypuszczone, podkowy nie za krótkie, przodek cofnięty albo lekko zrolowany- mi się podoba takie kucie 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 października 2014 15:54
m2nika mi konia rozczyszcza ale w stajni kuje 2 konie.
Witam,

przepraszam za wcięcie się w dyskusję  🙂
Chciałbym rozpocząć naukę jazdy. W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem: jaką stajnię polecacie? z dobrym instruktorem, przyjazną atmosferą? Preferowane stajnie w zasięgu komunikacji miejskiej.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
To ja się podłączam pod ten dostęp komunikacją miejską, ale chciałabym się dowiedzieć które stajnie możecie polecić do przygotowań do srebrnej odznaki 😉
bedzie jechał ktos do fideliusa 26 i ma jakis tranposrt lub jest chetny zalatwic cos na poł \?
U mnie p. Glogowski  kół regularnie jednego konia przez 4 lata. Teraz sezonowo 7 innych - ja i konie zadowolone🙂
jakby ktoś jeszcze nie wiedział:

[[a]]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20141008%2FLUBARTOW%2F141009655[[a]]
potrzebuje na gwałt stajni dla emerytki   juz na ten weeekend , chcialabym zeby wiekszosc dnia spedzała na dworzu poniewaz raczej nie bedzie uzywana pod siodło , gdzie dostanie leki , nie bedzie problemu z zakladaniem derki na padok czy ochraniaczy na noc, czy malymi racjami pokarmowymi  w formie siana ,nie bede martwila sie jej tam zostawic , bedzie traktowana jak swoja, cena do 450 zł i dojazd jakikolwiek autobusem lub busami  pomocy !
.
niestety tak
Atri, to wszystko dostaniesz u nas w Famaguście. Tyle że pensjonat 550zł.
dla mnei to za duzo chyba ze ktos mnie poratuje i jest chetny na wspołdzierzawe ze mna  , sprawa pilna jak nikog nie znajde przez weekend konia zabieram gdzies indziej juz bez mozliwosci dzierzawy PILNE OFERTA KRÓTKOTERMINOWA ZALEZY MI NA CZASIE
szukam osoby chętnej do współdzierżawy klaczy 3 /4 razy w tygodniu z powodu braku czasu , szukam głownie osób chcących trenować ujeżdzenie skoki do 1metra ,odpowiedzialnych , dbających o dobro konia , najlepiej pełnoletnich ale nie jest to wymóg konieczny ,kon stoi w elizówce , wiecej inoformacji i filmów na priv klacz spokojna i doświadczona , szybko ucząca sie, udostepnie swój sprzet , koszt połowa pensjonatu 375 zł plus kowal , pasza ,szczepienia itp na poł 
potrzebuje na gwałt stajni dla emerytki   juz na ten weeekend , chcialabym zeby wiekszosc dnia spedzała na dworzu poniewaz raczej nie bedzie uzywana pod siodło , gdzie dostanie leki , nie bedzie problemu z zakladaniem derki na padok czy ochraniaczy na noc, czy malymi racjami pokarmowymi  w formie siana ,nie bede martwila sie jej tam zostawic , bedzie traktowana jak swoja, cena do 450 zł i dojazd jakikolwiek autobusem lub busami  pomocy !


Stajnia Gąsiorówka myślę że spełni wymagania https://www.facebook.com/StajniaGasiorowka?ref=hl
nancy94

Polecam Justynę Turek-Wierzchowską. Niestety dojazd busem kawałek za Lublin. Mają konie na poziomie srebrnej i duże pojęcie o jeździectwie.

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/34105?q=&kategoria=5&lokalizacja=3&widok=0&strona=
a co z tą stajnia na zadębiu ?
sluchajcie kto przewiezie mi tanio konia miedzy lubelskimi stajniami ?😉
.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 października 2014 16:53
Przyczepy na Krężnickiej w wypożyczalni są 😉
atri wydaje mi się, że esperado jeśli znajdzie czas 😉
Dziękuję za propozycję kowali :kwiatek: To mam jeszcze inne pytanie, Szukam trenera ujeżdżeniowego, poziom klasy N oraz trenera skokowego, klasa P. Znacie osoby które dojechałby do Radzynia Podlaskiego na treningi?

Wyemigrowałam z Poznania pod Radzyń i teraz zostałam bez trenerów 🙂
szukam osoby chętnej do współdzierżawy klaczy 3 razy w tygodniu z powodu braku czasu , szukam głownie osób chcących trenować ujeżdzenie skoki do 1metra ,odpowiedzialnych , dbających o dobro konia , najlepiej pełnoletnich ale nie jest to wymóg konieczny ,kon stoi w LKJ , wiecej inoformacji i filmów na priv klacz spokojna i doświadczona , szybko ucząca sie, udostepnie swój sprzet ,wymagam podpisania umowy


wiecie moze gdzie dostane dobrej jakosci owies i jeczmien ale juz .gnieciony / srutowany i raczej nie odrazu w tonach bo to dla jednego.konia
szukaj na ole, anonse. W Mełgwi w młynie gnieciemy, więc myślę, że w każdym młynie gniotą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się