Stajnie w Warszawie i okolicach

Jeśli ktoś szuka pensjonatu z naprawdę dobrą opieką dla swoich koni polecam pensjonat Majorki  🙂 Trafiłam tam po wypadku mojego konia i w końcu jestem o niego spokojna. Okolica jest bardzo ładna, mnóstwo terenów cisza i spokój jakich mało 🙂
Właścicielka pensjonatu profesjonalnie zajmuję się wszystkimi końmi bez względu na wiek czy kontuzję.  Oprócz świetnej opieki konie mają zawsze czyste boksy, świeżą wodę oraz łąki na których spędzają większą część dnia. Oczywiście konie dobierane są pod względem charakteru i na łąkach przebywają w małych grupach. Dodam też,że mój ma fachowo zmieniany opatrunek oraz dietę dobraną odpowiednio do sytuacji w jakiej się teraz znajduje.
Gorąco polecam jeśli ktoś szuka miejsca w okolicy Jaktorowa.
Czy ktoś cokolwiek wie o stajni we wsi Odrano Wola? Podobno stajnia pana Pietrzaka, ale żadnych informacji o niej nie mogę znaleźć.
[url=https://www.google.pl/maps/@52.0783985,20.6381984,251m/data=!3m1!1e3]https://www.google.pl/maps/@52.0783985,20.6381984,251m/data=!3m1!1e3[/url]
Zuzu wiem tyle: konie padokowane wg życzenia właścicieli, jest dobra opieka i czyste boksy, hala murowana duża 30x80m, jest lonżownik i gdzie w teren pojechać. Słyszałam za to, że właściciel jest... trudny, cośtam kiedyś było z podłożem, nie wiem też czy mają przeszkody, a jeżeli tak to jakie i ile, bo tam bardziej ujeżdżenie.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 października 2014 17:23
Zuzu bo w necie nie znajdziesz nic. Ja tam byłam w zeszłym roku. Najlepiej tam podjechać i pogadać - ja tak zrobiłam.
Dzięki :kwiatek:
Jeździecki Klub Sportowy "Karolina" - kto zna?
wzjoanna, co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Aktualnie wszystkie boksy są zajęte.
Kochani,
Mam serdeczna prosbę o update osob, które trzymają konia w ponizszych pensjonatach/na priv bym poprosiła:
Pensjonat beckersport, LasZczki
Pensjonat Przylesna, Wolica
Pensjonat Milord, Falenty

Interesuje mnie:
cena za boks, jakość podłoża na hali, obsługa stajenna- czy jest ok(wady i zalety),  czy jest możliwość padokowania konia pojedynczo.

Dziękuję
Quanta, kujka, przepraszam, jestem purchawą, która zapomniała podziękować za odpowiedzi :kwiatek: :kwiatek:
Może trzyma ktoś konia w KJ Huzar i mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań?  :kwiatek:
Nie za bardzo wiem, gdzie z tym pytaniem się udać, więc zapytam tutaj - znacie kogoś naprawdę sensownego, komu można dać konia w trening skokowy na +/- miesiąc (oczywiście odpłatnie)? 🙂 Niestety dostałam miesięczny zakaz wsiadania na konia, a nie chcę, aby Pielgrzym przez ten miesiąc był wyłączony z roboty.
gabb. , napisz do Agaty Stryjkowskiej 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 października 2014 17:26
gabb., wyslalam Ci PW  🙂
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Czy ktoś trzyma lub trzymał konia w stajni Argos, tej  lasku bielańskim? Potrzebuję opinii pensjonariusza/dzierżawcy 🙂
gabb., a Twój trener nie weźmie?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 października 2014 09:39
Mada, nie stoję w becker ale byłam oglądać i na podstawowe pytania mogę odpowiedzieć.
cena to 1100-1200
jest możliwość padokowania oddzielnie
podloże na hali jest ok ale nie ma rewelacji na pewno nie jest to kwarc. Ale zadbane.

brama na pilota, czyli z zewnątrz nikt nie wejdzie, w boksach czysto chociaż sama stajnia jest przerobiona za szklarni i delikatnie mówiąc nie zachwyca. Place do jazdy są 2 , pierwszy na trenie ośrodka ze zwykłym kurzącym się piaskiem(podobno podlewanym w miarę potrzeby) drugi parę set metrów od, ten na którym rozgrywane są zawody.
Poszukuję jakiejś małej stajni w mazowieckim gdzie będę mogła wstawić młodego kuca na 'przezimowanie'.
Zależy mi na tym, aby w cenę wliczona była opieka nad koniem (czyszczenie, lonżowanie, wychowywanie - jest to dość charakterny maluch).
Niestety nie mogę poświęcić mu tyle czasu ile on potrzebuje wobec tego poszukuję stajni, która zapewni mu opiekę na czas zimowy. Zależy mi na tym, aby koniem zajęła się osoba kompetentna. Ilość km od Warszawy nie ma znaczenia.
Znajdę coś takiego?  :kwiatek:
Burza, już nieaktualne 😉
Pialotta - poszło PW  🙂
Pialotta stajnia Kruki w Mrozach oferuje trening koni ze dopłata do pensjonatu. Osoba która zajmuje sie tam końmi jest kompetenta i na pewno krzywdy nie zrobi, a jeszcze pomoże 🙂
Szukam opinii o stajni Polana w Góraszce. Znalazłam tutaj dwie, może ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć? Interesuje mnie czystość w boksach, karmienie i opieka. Na zdjęciach wygląda wszystko bardzo ładnie i zachęcająco. Z góry dziękuję :kwiatek:
Nie wiecie kto by ogolił konia w Duchnicach? Dzionek już niezłą kurtkę ma, chyba jego czas powoli nadchodzi 🙂
Dzionka łap pw.
Averis, ja byłam jakiś czas temu tam, generalnie ładnie, ale mi nie pasowała bardzo duża ilość koni na tak małym obiekcie, ale nie wiem czy padoków przybyło, czy nie.
Nirv, duża, czyli jaka? Będę w przyszłym tygodniu, to zobaczę, ale dziękuję za opinię 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 października 2014 07:10
ja z tym samym pytaniem co Dzionka, tylko mój sierściuch stoi w Kluczu (omolice Legionowa)  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
19 października 2014 11:22
Averis, proponuje tez pojechać tam jak bedzie pogoda taka deszczowa, żeby zobaczyć jak jest teraz. Ja jak byłam jakiś czas temu to bez kajaka na hale dostać sie nie dało.
Błoto było wszędzie.
A, właśnie - to też jest minus, koleżanka tam stała i bardzo narzekała na dużą ilość koni i mega błoto.
Dobra, to inaczej 😁 zna ktoś zacną stajnię z halą do 900 zł z dojazdem ZTM z Pragi Południe? Katolog to mimo wszystko suche dane - tam wszystko dobrze wygląda.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się