PSY

OgarPolski, dzięki! Przesyłam zainteresowanej 🙂
matrosowa, popieram dzionkę, zdjęcia się konwertują, ale jak ktoś ma wolniejszy net, to nigdy mu się strona nie wczyta 😉 ale za to pies i widoki udane 😉
escada, zarąbiście się dobrały! Moje w duecie okazały się kompletnym niewypałem, poza domowymi przepychankami nie mają wspólnych tematów  😎
agnesix, to prawda... mam w domu już całkiem dużego psa.

Hiacynta, dzięki. Chowa się dobrze, uwielbia mojego konia, najchętniej by go zacałowała. Strasznie rozrabia. Wczoraj ściągnęła z regału i "przeczytała" cały katalog z marketu JULA.

escada, Babuszki są cudowne 🙂


W sobotę byliśmy na spotkaniu SOS Handling. W listopadzie wystawa więc uznałam, że czas potrenować. Mała super się zachowuje wśród dużej ilości obcych psów.
dobrze, że Twoje młode ma się gdzie wyszaleć, co? Wyobraź sobie takiego wychodzącego tylko na 5min przed blok, pewnie rozniósłby Ci chatę na strzępy!  lol

Hiacynta nawet sobie tego nie wyobrażam 😉.On ma 3 spacerki po 20-30 min.-na smyczy,po mieście/w śród ludzi,do tego jeden ok. 1-1,5 godz. luzem,po polach i jeszcze lata/bawimy się w ogrodzie.Wtedy,w przerwach gdy jest w domu to śpi.Inaczej nie da się nic zrobić bo przynosi piłkę/zabawkę,chodzi,trąca nosem,w ogródku kopie dziury itp 😉.Ale za to od 20.00 do 9.00 śpi jak suseł  😁

A Ty pewnie już masz wszystko gotowe na Mackie'go bo to chyba ten weekend ?  😅

Właśnie opowiadam szwagrowi i chodziakach,bo chcą z zoną psa ale on tylko On a Ona mówi,ze coś mniejszego trochę 🙂

Tet śliczności,jak mama to znosi?

escada cudowny widok! Ile w nich zapału,cudne są.I te kitki na końcu ogonka  💘

Matrosowa super wyprawa.

OgarPolski nawet nie wiedziałam,ze prawie pod domem mam takiego kogoś.Muszę kiedyś się wybrać

CuLuLa  :kwiatek:

Jeśli chodzi o karmę to zdecydowałam się na tego lukullusa i na razie jest ok.Pies zajada jak nigdy,bardzo mu smakuje i micha zaraz pusta a on wybredny jest.
Edytka ja też je uwielbiam  :kwiatek:

Honey w domu też raczej miłości nie ma, zwłaszcza Larwa to okazuje jak wszola na nią wlezie 😉 ale na dworze osobno kota nie gonią razem już tak, ganiaja całe towarzystwo w stajni ale nie siebie nawzajem, no i złodziejstwo patykowe to najlepsze hobby. 😉 dobraly się pod względem aktywności bo obie będą ganiac aż do zdechniecia 😉

Bandos dzieki  :kwiatek:

zuza  :kwiatek: Wszoły kita i uszy dopiero odrastaja bo była zafilcowana po schronisku. Myślę że na wiosnę będzie miała już właściwy image 😉
Bandos to się chyba widzimy  😀iabeł:

A gdzie na wystawę jedziecie?
Ja ze swoim kundlem to pomarzyć mogę, ale w listopadzie jadę wystawiać boksera koleżanki w Bydgoszczy  😉
U mnie już trójka po debiucie 😀
Tu z ostatniego Zabrza:

Orion:


Omnia:



Optima:

Przepraszam z jakość, niestety aparat się skończył 😕
k_cian, w Nowym Dworze Maz.?  😎
Bandos, klasa szczeniąt młodszych  😎 o losie, dzień później bylibyśmy już w szczeniętach  😉 A w pieskach Buki braciszek Astor.
RaDag, śliczne kulki 🙂 jak poszło?
Zora90, eeeej nie możesz tam gdzie my? :P
Dzięki. Świetnie.
Optima musi się jeszcze otworzyć, nieśmiała jest. Omnia bardziej koncentrować 😉
A Orion zmotywować bo to taki ciapuś, przytulanka.
k_cian, to my z Wami 🙂 To mój pierwszy raz będzie... mam tremę ogromną.

Tarosława kończy dziś 4 miesiące 🙂
Bandos mnie trema zjadła i wysłałam faceta na ring. Szajba będzie miała debiut w Kielcach i tym razem może dam radę 🙂

2 miesiące temu, miałam szalonego yedka i czarną "pokrakę":










teraz Szajba szykuje się na podbój świata a Pixie jak zawsze 😉

Hahahaha, ale śmieszne są takie podrostki flacie 😀
Moich w tym okresie już trochę nie widać za futrem ;P
dziewczynka, ja nie mam szans faceta wysłać... Jego by zjadło zanim by wyszedł z domu. To ja tu jestem od brudnej roboty 😀
Piękne masz te dziewczyny. Tara będzie miała krótszy włos. Dłuższe włosy teraz w wieku 4 miesięcy ma tylko na grzbiecie.

... zdecydowanie muszę poćwiczyć stanie ...
Toska w wieku 4 - 4,5 mies -bziiiiidaaaaaal  😂







i jej ówczesny styl pływania  😵




a Szajba jest rozkoszna - ucałuj od babci, mamy i siostry 🙂
I jeszcze - sorki że post pod postem  :kwiatek: - Nemo i Buka.

ps. Nemo już w nowym domku. Pojechał w sobotę do Gdańska.. 3 dni przed wyjazdem sierota się uszkodziła - pęknięcie paliczka w palcu przedniej łapy..  Akurat kiedy Buka dochodziła do siebie po pokleszczówce - złamało mi ją totalnie przez noc z czwartku na piątek, tydzień przed wyjazdem Nema a na mój i  Toski wyjazd na WorkingTesty... już jest ok, ale dla odmiany w ten weekend zjadła z rozpaczy i tęsknoty po bracie.. skarpetę   😵  Także było  u nas ostatnio bardzo wesoło.
ale Szajba jest podobna do Toski  😍
Moja słodycz aktualnie wygląda tak:




Ciekawa jestem jak nas posiędziują 🙂 Mała jest słodziuchna ale trzeba było ustawiać jak już ktoś cykał  😁 popraw się! 😁 😁 😁
Poprawię. Byliśmy w trakcie zajęć i uważnie słuchałam  👀
No ja myślę  😁

Swoją drogą średnio widzę Bukę na ringu - oook jakoś ustawię aaaaale... TO NIE UMIE BIEGAĆ!! TO SKIKA NON STOP!  😜
Plan jest taki... Ty się ustawiasz... ja biegam 😀 Tara super się skupia. U mnie gorzej z ustawieniem...
Hihihi- co dostałam  😀
http://www.fakt.pl/katowice/sedziowie-oceniali-urode-i-umiejetnosci-psow,artykuly,495259.html
Moja ukochana suka (trzeci od lewej) z wnukami.
Celebryci kurde 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 października 2014 15:47
Ej, laski, żeby tylko przez te flaty Wasze nie było waśni :P Wiecie jak to jest na wystawach 😉 haha

ogurek, uwielbiam charty w biegu! Maszyny!
Ale fajne podrostki z tych Waszych flatów!

ogurek CUDO! ja ostatnio znalazłam fajny artykul porównujący whipeta wyscigowego od showa i zachwycam się tym mięśniakiem wyścigowym niesamowite --> klik
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
15 października 2014 18:06
Przeszedł mi zachwyt wyścigami chartow, jak sie dowiedziałam, ze znaczna ich cześć po karierze jest po prostu usypiana.
tet serio aż tak smutna rzeczywistość? 😲 Szkoda psów...

Wojenka e tam, z nie jednym psem już wygrałam i z nie jednym przegrałam i... nadal to dla mnie tylko zabawa 🙂 Więc o mnie spokojna głowa. Mam nadzieję, że dziewczyny nie dadzą się wciągnąć w te wystawowe gierki i kółka adoracji stosujące czarny pr wobec konkurencji zamiast świetnie się bawić ze swoimi psami i przyjąć do wiadomości, że psów bez wad nie ma a gusta bywają bardzo różne. Tak jak i interpretacje wzorca. 😉
tetprzykre bardzo jeśli rzeczywiscie taka prawda🙁 z tym, że mnie same wyścigi nie zachwycają ale charty z linii wyścigowych, takie mięśniaki a jednocześnie zwinne i lekkie.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
15 października 2014 19:15
Serio. A jeszcze niedawno dowiedziałam sie innej historii, to było chyba o greyhoundach. W Kanadzie zakazano usypiana psów po wyścigach, wiec cześć właścicieli psów po prostu przestawała je karmić. Takiego skurwysynstwa nie spotyka sie często.
A charty piękne, faktycznie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się