Niedługo do LO(a może i nie...)

kortina widzę Lbn, więc pytam z ciekawości: która szkoła? : )
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 lipca 2013 23:44
Mam dosyć duże zamieszanie ze szkołami 😵, trzymajcie za mnie kciuki! Jutro (właściwie to już dzisiaj) idę na rozmowę do prywatnego liceum.
Gniadata   my own true love
05 lipca 2013 00:51
To ja sie tylko podpisze na szybko pod tym co napisala Cricetidae. Tez sie dostałam na drugi wybor i bylo mi tak sobie z tego powodu ale teraz za zadne skarby nie zmienilabym tego, jakbym miala mozliwosc :3 czasem to co sobie dopowiemy ambicjami wcale nie jest takie dobre (przynajmniej u mnie to byly puste ambicje). Takze drugie wybory nie lamcie sie i do przodu, jak sie chcecie nauczyć nauczycie sie wszędzie! :kwiatek:
jak tam nastroje przed jutrem? 😉
Luuuz totalny. Żyję przeświadczeniem, że skoro już się dostałam, to tak miało być 😉
To podobnie jak ja, cieszę się że zmieniam szkołę, szczególnie, że pojutrze wyjazd integracyjny  🏇
Ja już drugi rok, więc jest dobrze. Choć czasem żałuję, że na pierwsza szkole nie wzielam innej.
A lublinianie, ktoś na Podwale ??
Ja się chyba zaczynam denerwować... Nie znam nikogo z klasy i nie wiem nawet czy było jakieś zebranie w wakacje. Potrzebuje pocieszenia 🙄
kortina, wrzuć na luz i bądź sobą 🙂
Jeżeli nie w klasie to w szkole na pewno znajdziesz jakieś sympatyczne osoby. Potrzeba czasu, na początku każdy będzie speszony i lekko przestraszony, w końcu nie znamy ani nauczycieli, ani szkoły, pomijając ludzi.
Ja w klasie zupełnie przypadkiem mam znajomą ze starej stajni, ale nie czuję się wcale z tym lepiej, nic mi to nie daje. Chyba nawet wolałabym aby ktoś dosiadł sie do mojej ławki i w ten sposób zrobił pierwszy krok do zapoznania się lub znienawidzenia.
Nic na siłę, powoli na pewno się poznacie, przeżyjecie jakąś wycieczkę szkolą lub wyjazd integracyjny, od kogoś pożyczysz długopis, kto inny od Ciebie ołówek.
Masz znajomych poza szkołą, trzymaj sie ich na razie i spokojnie chodź do szkoły z myślą "co dziś nowego się wydarzy?"  :kwiatek:
Jestem rozdarta. Byłam pewna, że chce zmienić szkołę gdy do niej szłam, teraz się nad tym mocno zastanawiam, raz przez liczebność klasy (integracyjna, dlatego musi być mniej osób), dzięki której na prawdę zupełnie innaczej sie pracuje a dwa... Miałam tylko jedna osobę, która potrafiła tak poprawić mi humor automatycznie, że nadrabiałam podczas 2 godzin miesiąc śmiania się i bycia uśmiechniętą, teraz znalazłam drugą.... Moją klasę :'😉 Płakałam ze śmiechu dziś 3 razy i mimo, że nie mieliśmy jeszcze wyjazdu integracyjnego, fajnie nam razem! Jest tam tak dużo róznych ludzi z pasją, każdy inny, że jest wręcz cudownie!
Jak pojedziecie na wyjazd będzie Wam jeszcze lepiej. Ja właśnie wróciłam, uwielbiam tych ludzi, mamy cudowną klasę, zresztą.. wszystkie klasy są super. Nie sądziłam, że trafię tak dobrze  😀
Gratuluję wspaniałych klas. 😀
Ja w pierwszej klasie, nie nawidzilam chodzenia do szkoly, wlasnie przez ludzi. W sumie przez moja glupie wyobrazenie o nich.
Teraz ich kocham, aż nie chce by liceum się kończyło. Codziennie jest tyle śmiechu :-)
czasem potrzeba czasu
Cześć wszystkim.  :kwiatek:

Został mi rok w gimnazjum i zaczęłam myśleć nad następną szkołą. Od podstawówki wiedziałam, że pójdę na zootechnikę ale dopiero niedawno pojawił się pomysł pójścia do technikum hodowli koni w Janowie Podlaskim. Co wy na to? Ma ktoś doświadczenia z tą szkołą?
A ja tylko wpadam podzielić się radością, że ta klasa to był najlepszy wybór (jeśli ktoś pamięta moje ogromne wątpliwości... 😁 ). W pełni odpowiada mi profil, wychowawczyni, a ludzie są tak cudowni, że brak mi słów. Zintegrowaliśmy się już bardziej niż z poprzednią klasą przez 3 lata. Nie żałuję wyboru szkoły i klasy. Strzał w dziesiątkę! 😍 Dlatego dla potomnych-im więcej się zastanawiacie, tym więcej błędów możecie zrobić. Pierwsza myśl najlepsza, wybierzcie to, z czym będziecie się dobrze czuli pod względem upodobań, nauki, a nie kolegów, koleżanek, przyszłości, pracy czy oczekiwań rodziców. Wtedy reszta dużo szybciej, łatwiej i przyjemniej przyjdzie!
A kto mówił, że mat geo, no kto...?


U mnie w szkole i klasie tez cudownie. idealnie. pięknie  😍
maiiaF
Gratuluje wyboru , super że tak świetnie trafiłaś  🙂. I dziękuje za te mądre słowa , przypomnę sobie przed ostatecznym wyborem  :kwiatek:
A ja też zwracam się z pytaniem o technikum hodowli koni w janowie podlaskim. Z planu ,,zajęć końskich"  wstawionego na stronkę wyczytałam, że oprócz 1 godziny jazdy konnej można dostać się do tzw ,, sekcji sportowej" - domyślam,  że szansę mają najlepsi. Czy jsst egzamin wstępny do niej, czy podczas pierwszych jazd uczniowie są oceniani pod tym kątem?  I pewnie liczba miejsc ograniczona jest?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się