Warszawskie voltopiry :)

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
01 kwietnia 2009 19:02
Dobra, czyli 04.04 o 18.00 jest terminem pewnym na 100%? 😉

W takim zrazie wstępna lista:
1. Raven
2. ewuś
3. Bisha L
4. Scottie
5. Edytka
6. kujka
7. asds

Zgadza się? Ktoś jesio? 😉
sienka będę na 90% 🙂
Bischa w razie czego dam znać😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2009 19:10
Ja do 16 mam zajęcia to zdążę jeszcze do domu wpaść na chwilę 🙂 Umawiamy się przed Bistro czy w środku ?
sluchajcie mnie jednak nie bedzie...smuce sie z tego powodu i ciesze - jade na weekend nad morze. Na nastepnym spotkaniu bede na bank! (tylko nie tym w swieta, bo nie bedzie mnie wtedy w warszawie)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 kwietnia 2009 19:43
Raven tez chcialam zrobic taka liste obecnosci, ale mnie ubiegalas hihi

proponuje spotkac sie przed Bistro. nie chce potem przez przypadek dosiasc sie do obcego stolika  😁 poza tym jak wejdziemy wszystkie razem to od razu przygotuja (albo same sobie przygotujemy) odpowiednio duzo stolikow i krzesel.
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2009 20:01
Sienka chyba nie ma terminu w święta , bo mało kto by mógł 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 kwietnia 2009 20:20
Sienka chyba nie ma terminu w święta , bo mało kto by mógł 🙂

bo warszawiacy jadą do domów na święta 🤣
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2009 20:49
Caroline wybierasz się na któreś ze spotkań ?
Scottie   Cicha obserwatorka
01 kwietnia 2009 22:42
Moim zdaniem lepiej by bylo, jakby ktos wczesniej wszedl do Bistro i usiadl przy stoliku z napisem Volta, bo to jednak sobota, a środek centrum i może być dużo ludzi 😉 Chociaż nie zawsze są tłumy, bo mało osob o nim wie...

A jak dojsc do Bistro- zaraz za rotunda (idac w strone H&M) skrecacie w prawo, pozniej prosto- i ot cała filozofia.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 kwietnia 2009 23:16
to moze zadzwonie i zarezerwuje stolik dla 10 osob? jutro rano poszukam numeru do Bistro 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
02 kwietnia 2009 16:59
Bistro 44 Restauracja
Aleje Jerozolimskie 44,
00-024 Warszawa
Tel. stacjonarny: 0048 22 3337333

Prosze bardzo 🙂
Żałuję, że nie mogę was wszystkich poznać... Wyjeżdżam akurat na ten weekend. Na następnym spotkaniu obiecuję się pojawić  🙂

I poprosimy tutaj fotorelację  😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 kwietnia 2009 17:32
cos nie moglam sie dzisiaj do nich dodzwonic. jak bede miala chwilke czasu to sprobuje jeszcze raz wieczorem 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
03 kwietnia 2009 17:52
Pytanie myślę dobre tutaj - czy w długi weekend ( 1-3 maja ) ktoś wybiera się z Warszawy do Bogusławic na ogólnopolskie ? Planuję zabrać namiot i jechać albo 30 po południu , albo 1 rano i zostać do niedzieli .
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 kwietnia 2009 19:22
Cholercia nastąpiła u mnie zmiana planów w grafiku i mam o 13.30 trening... Jednak mam nadzieję, że zdążę wrócić do domu, odpicować się i być w miarę punktualnie... 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 kwietnia 2009 20:28
Ja się właśnie rozchorowałam, ale postaram sie być, zeby was pozarażać 😉
Bischa   TAFC Polska :)
03 kwietnia 2009 21:29
A ja dopiero co po chorobie , ale co tam ostatnimi czasy mój organizm kocha chorować  🤣
ja w ciągu ostatnich 3 tyg już 3 infekcje miałam, także jedną w tą lub tamtą żadna różnica, zaczynam przyzwyczajać się do chorowania 😉
moze i ja wpadne? postaram sie porwac Slojme i przyjsc 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 kwietnia 2009 11:48
no to porywaj 🙂
musze sie upewnic: o 18 pod Bistro? mi wszystko trzeba powtorzyc 3 razy  🤣
no i czad! wlasnie sie umowilam ze Slojma, ale bedziemy po 19!! trzymajcie miejsce 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
04 kwietnia 2009 17:33
Kurczę, dziewczęta pewnie już balują, a ja przed chwilą wróciłam do domu z treningu i nie dam rady dojechać 🙁 Mam nadzieję, że będą się dobrze bawić i jak naszybciej będzie powtórka na której się pojawię! 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 kwietnia 2009 21:51
haha baluja  🤣 byla nas cala 5: Bischa, Ewus, Slojma, Mery i ja  😁 a reszta nie dopisala i za to nalezy sie wielkie lanie  🤬
oj należy się, należy. Ale i tak było super :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
05 kwietnia 2009 00:24
a ja do domu wrocilam pol godziny temu wiec tym bardziej nie dalam rady dotrzec 🙁 jak dziewczyny sie zeszly wszystkie to ja dopiero z gila schodzilam...
wlasnie wrocilam do domu... oj ciezki wieczor z ta Slojma, oj ciezki :P 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
05 kwietnia 2009 07:19
Przepraszam wszystkich, ze sie nie pojawilam, ale niestety choroba mnie dopadla na calego 🙁 Poszlam spac w piatek i obudzilam sie dzis rano... wczoraj nawet nie mialam sily podniesc reki 🙁
kujka   new better life mode: on
05 kwietnia 2009 12:07
Scottie, ja nic nie chce mowic ale w stajni tez Cie nie bylo od ho ho hooo!
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
05 kwietnia 2009 15:29
byla nas cala 5: Bischa, Ewus, Slojma, Mery i ja  😁 a reszta nie dopisala i za to nalezy sie wielkie lanie  🤬

Ou to tłumy normalnie 😡 😁  No szkoda, że mnie nie było, ale wsiadłam jeszcze na 2 konia i czasowo się nie wyrobiłam...
A jakaś fotorelacja będzie? 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
05 kwietnia 2009 17:57
Slojma jedno zdjęcie zrobiła  😁 Wstawiaj Slojma wstawiaj 🙂 Miło było Was dziewuszki znowu spotkać  😀 A Mery poznać  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się