Konie czystej krwi arabskiej

Czyli docelowo ma być:

imię konia i nick właściciela
link do rodowodu
link do zdjęcia
lokalizacja (województwo i miejscowość)

Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł, co warto dodać?
Myślicie, że jest sens i powód, by właściciele ogierów/wałachów podawali, która to opcja?  😉

edit. Alicja wpadłyśmy na ten sam pomysł.

edit 2. data urodzenia dobry pomysł - 22.02.2005.
Alicja:
Na PW poproszę województwo i miasto, ale bez dokładnego adresu. Ewentualnie jak chcecie to nazwę pensjonatu, w którym stoicie.
Poproszę linka do rodowodu i oczywiście...
JEDNO zdjęcie, które ma reprezentować (godnie!) waszego zwierza na pierwszej stronie wątku. Umówmy się, że nie wysyłamy zdjęć pod siodłem - nie każdy ma takie, które chciałby umieścić.  lol
Zdjęcie musi być w forumowej galerii, bo chce tylko linka do niego. Szybciej, nie trzeba hostować i bać się, że wielkość nie pasuje.

Co z tego stworzę zobaczycie...


Na PW proszę, bo tutaj mogę info nie znaleźć w dobie powstałych postów (mnożą się).  :kwiatek:

Ale!
Link do rodowodu będzie i w moim mniemaniu załatwi sprawę płci. Nie wiem czy to powielać.  😉

Spójrzcie na to z tej strony, że jest koni dużo w tym wątku i im więcej info tym strona zrobi się dłuższa, będzie bardziej "treściwa".
A skoro większość informacji jest w rodowodzie to...

Ja bym poszła dalej, nie tyle co data urodzenia - co data NABYCIA konia.  😉
Ja bym poszła dalej, nie tyle co data urodzenia - co data NABYCIA konia.  😉

Może jedno i drugie?  🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
15 października 2014 13:38
derby gdzie pod kielce?? moze i ja was odwiedze bo pochodze z Buska Zdroju 50 km od Kielc.  Podkarpackie to dopiero 2 rok 🙂
:kwiatek:


Armani ( Ekorix/ Alisia po Gafal) ur. 20.03.2010 kupiony 14.08.2014 w same moje urodziny 😀
Dziewczyny, a może jakiś zjazd świętokrzyskich arabiarzy w Kielcach? Skoro już jest nas trzy osoby, jeszcze mitbah i Pokora też z Kielc...

[quote author=Murat-Gazon link=topic=752.msg2202031#msg2202031 date=1413376199]
Ja bym poszła dalej, nie tyle co data urodzenia - co data NABYCIA konia.  😉

Może jedno i drugie?  🙂
[/quote]
Spoko.

Dziewczęta, na PW do mnie! 😀
Bo ja naprawdę nie chce nic przeoczyć, a jak temat popłynie to mogę nie znaleźć.

Idę na nockę do pracy, przekazujcie sobie, że na PW chce zdjęcie z galerii, datę urodzenia i zakupu, link do rodowodu oraz województwo z miastem.

A ja już działam z ikariną.  🤣
Tzn. ja, "molestuje" na razie swoją koncepcję.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
15 października 2014 13:41
Murat Ty z kielc?? Wiem ze mitbah gdzies tam tez ma swojego gniadosza.  👀
A!
PW mam od Murat i faith.
1
szamanka tak, w Krakowie mieszkam już prawie dziesięć lat, ale jestem z Kielc.
larabarson bo tak jest 😉 ale ja probuje z glowy sobie wypchnac to imie bo jest nie do zniesienia 😉  😁
W temacie linku do rodowodu - jak postąpić w przypadku koni ze znanym, ale z różnych przyczyn nieudokumentowanym pochodzeniem ?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
15 października 2014 16:56
A ja.mam pytanie za 100 pkt  🤣 Co zrobić gdy w paszporcie skończyły się rubryczki do wklejania i wpisywania szczepień. ?? Powinnam zadzwonić do naszej ulubienicy w tej sprawie ?? Może jakąś wkładkę do paszportu wydają
Czy olać i wpisywać np.na zwykłej kartce ??
W temacie linku do rodowodu - jak postąpić w przypadku koni ze znanym, ale z różnych przyczyn nieudokumentowanym pochodzeniem ?

Gniada nigdy nie miała paszportu, a o dziwo jest w bazie janowskiej.
Mimo wszystko ja mam potwierdzenie jej pochodzenia, była weryfikacja. Jeżeli również jesteś pewna i masz podstawy, by twierdzić, że koń jest po tych rodzicach to wstawić możesz.
OBIBOK nie jest tak źle z tym Ardbergiem 🤣 Mnie się imię mojego też nie podoba  😉
BTW skąd jesteś, gdzieś z pomorza?
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
15 października 2014 18:37
Daihla babo, co mnie zdradzasz 😉  🤬 😉

Widzę, że pamięć juz nie ta  🤣Sama kilka stron wcześniej podawałaś pełne pochodzenie Sebastiana, więc je tylko przypomniałam  🙄, BABO  😍
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 października 2014 18:54
derby gdzie pod kielce?? moze i ja was odwiedze bo pochodze z Buska Zdroju 50 km od Kielc.  Podkarpackie to dopiero 2 rok 🙂
:kwiatek:


Armani ( Ekorix/ Alisia po Gafal) ur. 20.03.2010 kupiony 14.08.2014 w same moje urodziny 😀



druga strona-Skarżysko😉 Zapraszam😉
Daihla no bo tylko raz i nigdy wiecej nie mialam zamiaru, babo  🤦 😉
larabarson kujawsko-pomorskie 😉 "okolice" bydgoszczy 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 października 2014 21:22
A Citri urodzona 26.02.2009, a kupiona...hmmmmm    umowa została podpisana 1.12.2010  ;-)) 

(musiałam w zdjęciach szperać bo zapomniałam;p)
[quote author=szamanka link=topic=752.msg2202038#msg2202038 date=1413376715]
derby gdzie pod kielce?? moze i ja was odwiedze bo pochodze z Buska Zdroju 50 km od Kielc.  Podkarpackie to dopiero 2 rok 🙂
:kwiatek:


Armani ( Ekorix/ Alisia po Gafal) ur. 20.03.2010 kupiony 14.08.2014 w same moje urodziny 😀



druga strona-Skarżysko😉 Zapraszam😉
[/quote]

derby ja mam konia w Zagnańsku, nie aż tak daleko od Skarżyska 😉 Mnie się trudno urwać do kogoś w odwiedziny, ale może akurat będziesz, to zapraszam do siebie 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 października 2014 21:28
pokora93 to mamy do siebie aż 23km  xD

może kiedyś się coś uda🙂
derby jakby co to pisz 😉
A na pomorzu zachodnim juz nikogo? bo ja jak ta przyslowiowa krolewna zza 7 gor "kurrrr*** jak ja mam wszedzie daleko!" 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 października 2014 21:44
pokora jak się tylko tu ogarnę plus ściągnę konia (po ok 3-4 listopada) to dam znać


faith hehehe, się uśmiałam "królewno;p"
Mój rumak dołącza do listy gniadoszy - Emittan (Emisana/Al Maraam) ur 18.01.2007, ze mną od 7.04.2013.
Kujawsko-pomorskie, okolice Bydgoszczy 🙂

Faith ty sie lepiej przeprowadz, mowie Ci 🤣
A w ogole to zauwazylam, ze najwiecej arabow jest w Polsce poludniowej.
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
15 października 2014 22:22
Siwy
Nenufar - arabiansaneta
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje obrazy\2014-03-14
http://www.janow.arabians.pl/pl/rodowod_oo-int.php?n=6758
ur. 13.03.1991 SK Kurozwęki
stoi w stajni Rudka, Biała Podlaska
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2014 04:27
Ej a ja ponawiam pytanie z poprzedniej strony  :kwiatek: Ktoś coś wie ??
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 października 2014 06:35
Ja nie mam w galerii żadnych zdjęć, mogę jedynie wysłac meilem🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 października 2014 08:16
dzięki !
już zadzwoniłam i muszę paszport osobiście zawieźć ( poniedziałek, środa lub piątek ) albo im wysłać.
Boże .. w inny można wsadzić kartkę a tutaj takie rzeczy  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się