Podróże

Rul w Złotych Piaskach. Nastawiłam się strasznie, a tu taki bezszał. 🙂 Ale chociaż fajne imprezy i parę ładnych zdjęć.
kujka   new better life mode: on
30 września 2014 13:02
flygirl, lasko, bo to kurort, to co chcialas tam ciekawego poza plazami i imprezami? :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
30 września 2014 18:55
flygirl, byłaś może z ST? 😀

Dziewczyny, a ja potrzebuję pomocy. Chciałabym znaleźć tanie bilety lotnicze do Paryża, jakoś w listopadzie lub grudniu. Nigdy Sama nie organizowałam sobie takiej wycieczki, więc nie wiem, gdzie zacząć. A słyszałam, że można nawet za 50 zł dorwać 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 października 2014 22:42
mery zostać ! 😉 Polecam 😉

Lov szukaj na fly4free.pl, skyscanner.pl ,lotter.pl
No to co zwiedzić na Kanarach? Tydzien jestem na Lanzarote i tydzien na Fuercie. Spodziewam sie nudnych wakacji, ale o taki relaks mi chodzi!!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 października 2014 23:22
Tydzień na Lanzarote to styknie. Ja już nie pamiętam co tam dokładnie było, ale chyba jakiś czas temu ktoś tu wypisywał ? Ogólnie cała wyspa jest do zjechania w tydzień. Polecam zahaczyć o plażę Papagayo, szczegółów nie pamiętam, bo było to dobre pare lat temu 🙂 Jak lubisz targ,to organizują taki wielki w Teguise (dla mnie to była katorga, ale moja madre to lubi z moją sis ...), Jameos del aqua, standardowo Timanfayę, więcej nie pamiętam [:
Na Fuercie nie byłam, ale ponoć żadnych rewelacji. Tylko plażę tam obskoczyliśmy, bo byliśmy na Teneryfie
kujka raczej mi właśnie o ten klimat chodziło, ubzdurałam sobie, że tam jest jak nad Morzem Śródziemnym: palmy, słońce, gorąc po sezonie, a tu większość dni wichura i deszcz i drzewa liściaste. 🤣 Na plaży byliśmy trzy razy, dosłownie. Ale żeby nie było, sam wyjazd był super, ludzie fajni. Ale ustaliliśmy, że za rok jedziemy w sezonie, na pewno nie do Bułgarii. 😀
Lov tak jest 🙂
No to co zwiedzić na Kanarach? Tydzien jestem na Lanzarote i tydzien na Fuercie. Spodziewam sie nudnych wakacji, ale o taki relaks mi chodzi!!


obydwie wyspy identyczne. może lepiej wymienić którąś na Gran Canarie?
Nie byłby ktoś zainteresowany odkupieniem biletów do Maroka, wylot jutro z Wawy? Wykupione przez kuzynkę last minute, ale okazało się, że jej narzeczony nie zdąży zostać wizy (jest Serbem). Dałabym to do ogłoszeń, ale że termin pilny to pomyślałam że tutaj prędzej ktoś zobaczy. Daję link do fb: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203936914275993&set=a.1762139966067.100314.1016122386&type=1&theater (mam nadzieję że coś widać).
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 października 2014 07:33
Dziewczyny, czy coś takiego jak tanie bilety do Barcelony (data około 18 listopada) istnieje?  👀

Chciałabym zrobić prezent chłopakowi, a totalnie nie ogarniam wyszukiwarek tanich biletów 🙁
martva, do Barcy są bilety tanie jak barszcz 😉 Odezwij sie do mnie to Ci pomogę 😉
Czy ktoś z Was był w grudniu na Malarze?
Chodzi mi o temperatury i opady deszczu. Czy jest szansa na jakieś opalanko i kapiel?
Emade, a ile to jest dla Ciebie tanio? Jutro będę się widzieć z koleżanką (Paryżanka), to mogę podpytać.


moze byc nawet kawalek od centrum ale z dobrym dojazdem, do 30euro za noc dla 2 osob wiec pewnie jakis hostel
[quote author=mery link=topic=163.msg2193361#msg2193361 date=1412201322]
No to co zwiedzić na Kanarach? Tydzien jestem na Lanzarote i tydzien na Fuercie. Spodziewam sie nudnych wakacji, ale o taki relaks mi chodzi!!


obydwie wyspy identyczne. może lepiej wymienić którąś na Gran Canarie?
[/quote]


e tam, takie same! 😉 ja sie na obydwu bawilam cudnie! i wcale nie żałuję takiego wyboru wysp 🙂 spędziłam jedne z najlepszych i chyba najdroższych wakacji w życiu, ale nie żaluję ani pół wydanego euro 🙂 😍 💘
Na Fuercie jak na marsie 😀 chociaż o wiele bardziej podoba mi się Teneryfa bo w ogóle się nie wynudziłam 😉
Lecę w piątek do Brukseli na parę dni - może polecicie jakieś fajne miejsca, knajpy i takie tam?
Za miesiąc na trzy dni lecę do Aten  😍
Plan napięty, czeka na nas Platea, Termopile i światynia Nike w Atenach jak i reszta bajerów w stolicy  😁

Ktoś był w tych rejonach?

A lot powrotny mam do Berlina, powinnam się już załapać na jarmarki bożonarodzeniowe!  💃
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 listopada 2014 19:00
Był ktoś w Meksyku?
Sycylia autem. Kto był, co poleca? 😉
Gniadata   my own true love
09 listopada 2014 20:16
Jest jakaś szansa znaleźć w Pradze na ferie dwuosobowy pokój na studencką (hm, studencko-maturalną w sumie 😁 ale do końca marca i tak mam zniżki) kieszeń? Wpisałam w szukajkę, ale wyskoczyły głównie hostele gdzie dwuosobówki były trochę drogie więc wolę się dopytać, może ktoś coś nowego znalazł co się tu jeszcze nie pojawiało?  :kwiatek:
Thymos ja byłam pod koniec grudnia zeszłego roku.
Stacjonowaliśmy w Syrakuzach i zwiedzaliśmy przede wszystkim małe, zapadłe włoskie wioski, które swoją świetność przeżyły dawno temu, jeśli w ogóle jej dożyły.
Nie wiem, czy takich klimatów szukasz (pewnie tak, skoro wybrałaś Sycylię 😉) i skąd startujesz?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 listopada 2014 14:09
Wątek o biurach podróży ma szalone kilka stron więc wolę zapytać tu 😉
Czy to prawda, że zaliczkę należy robić przelewem z banku? Chodzi mi o ewentualny upadek biura podróży i wtedy bank oddaje pieniądze?
Nigdy nie załatwiałam urlopu przez biuro podróży więc nie wiem co o tym myśleć  😎
Gdzie dobrze zjeść, wyjść wieczorem itp w Berlinie? Hotel mamy przy Alexanderplatz więc gdzieś w okolicy. Coś polecacie?  :kwiatek:
Szlag by to...  Miałam w planach wyżycie się zdjęciowe, a się okazało, że zenit jest 500km ode mnie  👿
Byłam pewna, że go mam w Poznaniu! No i to tyle z moich planów  😕
Będą 'szałowe' zdjęcia z telefonu, ech.

A z pozytywów to w czwartek wieczorową porą jadę do Berlina blablacarem! Moje pierwsze doświadczenie w Polsce, zobaczymy jak będzie, obym dojechała  😁
buyaka do kiedy jesteś w Berlinie? 🙂

Ja bardzo często jeżdżę na trasie Wrocław- Berlin Shoenefeld blablacarem bo parkowanie auta na lotnisku drozsze niż sam bilet lotniczy i nigdy przenigdy nie miałam problemów. Raz tylko gość zadzwonił, że niestety musi zmienić datę przejazdu w momencie kiedy ja już odprawiałam się na lotnisku w drodze powrotnej. Przynajmniej zadzwonił a nie zrobił "niespodziankę" 🙂
Ktoś zwiedzał deltę Dunaju na kajakach, stacjonując w Sulinie?  👀
Hexa, będę całą niedzielę, wcześniej tylko przejazdem  😉
I dzięki za opinię co do blablacar!  :kwiatek: Jak jeździłam po Hiszpanii też nigdy nie miałam żadnego problemu, co mnie dobrze nastraja  😁
Oj szkoda, miniemy się. My w niedzielę późnym wieczorem przyjeżdżamy i zostajemy do środy. A tak to byśmy się razem napili niemieckiego piwa  😁
A mi szykuje się kolejny wyjazd do Edynburga 🙂.
Oby tylko zaliczyć sesję...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się