siodło ujeżdżeniowe

Coco - skokówkę już posiadam na miarę właśnie equipe 😉 faktycznie jest przecudowne i super się jeździ 😍 tylko nie wiem właśnie jak z siodłami uj. bo w uj. to raz w życiu tylko siedziałam he he 😀
oli330 - oo super dziękuje Ci bardzo 😀 chętnie poczytam 🙂
Czy ktoś z was wie, w którym sklepie jeździeckim istnieje możliwość wypożyczenia Wintec'a 500 Dressage WIDE na jazdę testową po wcześniejszym wpłaceniu kaucji?
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2014 19:01
Ja jeździłam dłuższy czas w ujeżdżeniówce Equipe (niestety nie pamiętam modelu, chyba Oracle), co potrzebujesz wiedzieć? W skokówce (Expression) miałam przyjemność siedzieć dzisiaj, cudo  😍
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 października 2014 19:55
W końcu mam  zdjęcia mojego siodła:
brązowy Dressage Dream. Rozmiar 16'', tybinka ,,s"
Jestem nim zachwycona  🙂
milusia, właśnie jak na fb oglądałam zdjęcia to się zastanawiałam co to za cudo 🙂 Jak byś kiedyś chciała sie pozbyć to daj znać 🙂 Piękne. A jak w użytkowaniu? Nowe kupowałaś?
Facella- właśnie model expression ja mam w posiadaniu i naprawdę cudo 😍 co do ujeżdżeniówki to konkretnego właśnie typu nie mam bo raz w życiu w uj. siedziałam 🤔 na pewno musi mnie porządnie usadzić żeby mnie trzymało,ale też nie tak żeby te klocki jak się już do uj. przyzwyczaję zaczeły mi przeszkadzać,no i nie chce stracić tej bliskości jaką mam w close contact z koniem 🙂 jednym słowem nie wiem czego dokładnie sama chce 🤣
Milusia ojaaaaaaaaaaa  💘 siodlo fajne, ale jak ty wygladasz i na jakim koniu, jezus maryjko! co to to to??😀
Mam emporio dressage monoflap - wygodne, bardzo blisko konia, z żadnej strony nie blokuje. Do tego mega lekkie. Miałam początkowy budżet równy połowie jego ceny, ale jak wsiadłam to przepadłam 😉 No i dla mnie plusem jest to że jest "wąskie". Wiem, że to inna półka, ale np. jak jeździłam w Dominusie, to marzyłam tylko o tym żeby już z niego zsiąść - bolało mnie wszystko...
marca, mocno się jeszcze nie rozglądałam ale pewnie w żadnym :/
I believe I can fly, wydaje mi się, że w Koniku, któraś z dziewczyn ma mieć uj. Equipe - zagadaj! 😉
Ktoś z nowej stajni w każdym razie
amnestria- tak wiem która ma mieć,ale ona odchodzi 🙂 rozmawiałam dzisiaj z przedstawicielką equipe i w sobote ma mi przywieźć na testy uj.emporio i olympie i coś czuje że olympia bardziej mi podpasuje niż emporio 😀 tak więc pytanie do was:czy ktoś ma w posiadaniu uj.olympie i może podzielić się wrażeniami z jazd i jak koń chodzi pod nią? :kwiatek:
Ponownie moge polecic rymarza w postaci Pana Andersza, siodlo wydlane w czwartek do poszerzenia i drobnych poprawek, dzis juz u mnie gotowe😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 października 2014 18:58
aniaagre-nie oddam  😉 Tak kupowałam nowe i nie żałuję żadnej złotówki. Jeździ mi się w nim fantastycznie, konie też zadowolone, tyram je na kilku koniach dziennie, wożę w samochodzie codziennie i po przetarciu chusteczką dla dzieci i raz w tygodniu przesmarowaniu wygląda prawie jak nówka-ściemniało jedynie od puślisk, ale to norma, tym bardziej, że ono jest ze skóry cielęcej. W każdym razie polecam to siodło z całego serca  🙂
faith-haha dzięki kochana  :kwiatek: Koń to mój pracowy arabski Totilas  😉 zwie się Almanzor. Jak się ogarnę czasowo to w padnę do KR, bo mam masę fajnych zdjęć i wrażeń, ale to  🚫  😉
Doszedł dziś do mnie mój Kieffer o którego niedawno pytałam.
okazało się,że na pewno nie jest to pony a raczej wien dl.
tak czy siak-zakochałam się  😍  nie ukrywam,że była to moja pierwsza jazda w siodle ujeżdżeniowym. Jest przewygodnie,siedzisko dość głębokie.
także jestem mega zadowolona
Czy orientuje się ktoś, co oznacza literka W obok rozmiaru siedziska w siodlach Country Competitor?
Chętnie też poczytam opinie 😉
Co myślicie o ujeżdżeniówkach Morris&Nolan?
Libella, rozmiar łęku? Wide (szeroki)?
Mam takie pytanie czy ktoś z was mial kiedyś do czynienia z siodlem kieffer jerez ?? I moglby oczywiscie podzielić sie swoja opinia na temat tego siodla ? I pytanie czy jest to raczej siodlo z dluga czy krotka tybinka ?
Szukam osoby która miała w ogłoszeniach siodło equipe emporio,odezwij się 😀
Myślę, że to jest ogłoszenie, którego szukasz: http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/141050 szybciej będzie jeśli sama napiszesz 😉
Czy kształt paneli o dość okrągłym zakończeniu da się przerobić na bardziej klinowe?  :kwiatek:
edit: nie ten wątek w sumie  😡
o,dzięki 😀 znikło z ogłoszeń aktualnych,więc niestety nawet nie miałam jak wyszukać,a oczywiście w niedzielę czyściłam historię przeglądarki  🙄
Który numer w passierze to rozstaw łęku? Ostatni?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
05 listopada 2014 21:09
Evson,
nie ma w numerze passiera żadnych informacji (to numer kolejnego wyprodukowanego egzemplarza).
ok dzieki  :kwiatek:
Czy Equipe można kupić tylko przez p. Sebastiana Szeląga czy jest inny przedstawiciel w Pl? Bardzo mi zależy na siodle tej firmy, ale na usługi tego Pana chyba nie mam co liczyć....  🤔

Moje Emporio już sprzedane 😉
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2014 17:59
Moniqa, w x-horse jest jeszcze pani Beata, ktora sie equipami zajmuje. Ale nie wiem, czy zapuszcza sie gdzies poza okolice Warszawy...
Ale to nadal xhorse więc nie wiem czy podchodzi do sprawy poważniej? Szczerze mówiąc jestem już kompletnie zirytowana i nie wiem co robić, a pilnie potrzebuję dobrze spasowanego siodła  🤔
Ja niestety spory kawał od Wawy, więc pewnie nici z tego  🙁

Coś porównywalnego do Equipe może możecie polecić? Na Henniga nowego mnie na pewno nie stać....
Moniqa zadzwoń do Equipe do Wawy. Ja też dłuuuugo czekałam na Pana Sebastiana, w końcu wkurzona zadzwoniłam do Warszawy do Equipe i Pan zjawił się u mnie po kilku dniach, siodło zrobił super i też w zaledwie kilka dni, więc w sumie polecam. Ale faktycznie człowiek mało profesjonalny. Zadzwoń i przedstaw Pani sytuację, u mnie pomogło.
A prestige? Ja testowałam i kupiłam D1 z satysfakcją 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się