Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia mi też by było żal czapraczków! Ładnie wyglądacie w weście  :kwiatek:
To my też coś pokażemy 😉 Mamy nawet terenowe "selfie", bo zdjęcie z koniem musi być  🤣
Tak pięknie 35 min od centrum Warszawy, żyć nie umierać :P
Byłam raz w Warszawie - samo centrum.
Ruch przesadny, dlatego miasto już było skreślone. Nie lubię natłoku, dlatego mieszkam na wsi. Ale ze zdjęć wnioskuję, że gdzieś dalej macie fajne miejsca do jazd.
Tak, jeśli się szybciutko przemieści kolejką z Centrum na zachód, to lasy młochowskie i podkowiańskie witają - ładne lasy mieszane, są też jakieś górki i rzeczka - mi się podoba 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
17 października 2014 14:43
Livia jagoda1966   :kwiatek: wczoraj cieszyłam się jak dziecko, bo w jesiennym terenie jeszcze nie byłam w tym roku, a takie najbardziej kocham  😍
Dwa tygodnie temu wybraliśmy się nad jezioro 🙂








i droga do domu, po prawej jezioro
kiwii, ale super macie okolice! Zwłaszcza ta prosta na pierwszym zdjęciu 😀
Livia, super Wam w tym wydaniu  😜
vanille, od mojego domu taka prosta ciągnie się w jedną stronę  30 km  i w drugą stronę podobno aż do samego Gdańska (nie sprawdzałam 🙂 )czyli grubo ponad 100 km. Do tego widoki pierwsza klasa bo droga brzegiem Wisły i tylko czasami jakas krowa albo koń stoi na drodze na łańcuchu.
Livia chyba nigdy mi się nie znudzi oglądanie Twoich zdjęć, super w weście 🙂
kiwii nie była zimna woda? Swoją drogą zazdroszczę Wam 🙂
Livia   ...z innego świata
18 października 2014 08:27
jagoda, pięknie dziękuję 🙂

Nocte, pocieszasz mnie, że nie jestem z tym sama 🙂 Jakie piękne miejsca - i super selfie ci wyszło 🙂

Martuha, dziękuję :kwiatek:

Ratina, dziękuję bardzo 🙂 Staram się trochę jednak powstrzymywać, żeby nikogo nie zanudzić 😁
kiwii, ale super to ostatnie foto, zazdroszczę ścieżki 😀

Mój się w końcu przekonał do samotnych terenów i za drugim razem nawet wyluzował, to skorzystałam z okazji i mam swoje pierwsze terenowe uszy 😁

Bronze   "Born to chase and flee.."
19 października 2014 19:10
Dzisiejszy słoneczny teren.
Bronze, ale uszyska nadsłuchują 😉
Ja dziś też się wybrałam w teren - pierwszy na młodym - było cudownie ale mój aparat odmówił współpracy więc zdjęcia mam tylko spod domu 🙂
Livia   ...z innego świata
19 października 2014 19:29
budyń, super, gratulacje! 🙂

Ja byłam w terenie wczoraj, było super! Koń na bosalu, zrelaksowany, czekam tylko na zdjęcia, które koleżanka ma mi wysłać 😜
i mnie dziś w teren poniosło :P było całkiem ciekawie nawet bym powiedziała 🙂 mało brakowało, a koń by się ze mną zabrał w długą xD /wyczaił, że coś się zbliża, ale krzak mu zasłaniał więc nieco spanikował :P/
tylko dwie takie fotki bo zbierałam się tak, że się zebrać nie mogłam i jak w końcu wyjechałam to się już powoli słonko chyliło ku zachodowi, a jak by tego było mało to miałam rozładowaną baterię w aparacie... 🙂


Bronze ale ładnie w lesie 😉
Any ale kolorki, u mnie już się szaro robi, przeszedł wiatr i dużo liści spadło 🙁
any, kolory zdecydowanie jesienne. U mnie jeszcze zieleń przeważa 🙂
Mój też salwuje się ucieczką w tył w razie zagrożenia ehhe wcześniej robiąc stop - jak to nie pomaga należy oddalić się na bezpieczną odległość hehe
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 października 2014 08:15
to i ja się pochwalę moimi jesiennymi zdjęciami , a dawno mnie tu nie było




nogi same sie rwą do galopu  😉
Livia   ...z innego świata
20 października 2014 09:57
any, widać że u was już jesień w pełni! Dobrze, że Borys jednak nie poszedł w długą, chyba ciężko byłoby go zatrzymać? 🙂

Euforia, pierwsze dwa zdjęcia superowe i konio taki wyluzowany 🙂

My dzisiaj byliśmy na małym, oklepowo-bosalowym spacerku, zdążyliśmy akurat przed deszczem. I dostałam kilka zdjęć z soboty 😍




Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 października 2014 10:18
Livia zazdroszczę fotografa , ja tylko wersja komórkowa  😉





a konio totalnie wyluzowana i wcale nie chciała pozować do zdjeć  😵
kiwii, a no.. ta długa prosta z pierwszego zdjęcia  😀
Kilka zdjęć z ostatniego weekendu  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 października 2014 07:20
Huculska Ostoja ale masz fajne jeziorko, piękne widoki
kulbaka bezterlicowa, bardzo, bardzo wygodna. Pad neoprenowy z panelami upolowany na allegro za jakieś grosze, już nie pamiętam firmy
Livia   ...z innego świata
21 października 2014 08:55
Euforia, ja z reguły też tylko z małym aparacikiem jeżdżę, dopiero teraz nam trochę "obrodziło" z fajnymi zdjęciami 🙂 Jakiej firmy masz kulbakę? Może być na PW.

I jeszcze jedno nasze z soboty:



Livia, woooda 🙂
Ty paskudo, a prawie wyleczyłam się z "jajecznej" Anky :P
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 października 2014 11:19
a ja znowu mam terenowy zastój 🙁
Czemu nie mam terenowych okolicznych znajomych  🤔
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 października 2014 11:36
a ja mam znajomych i jakoś nie możemy się zgrać żeby wspólnie wyjechać, dwa lata temu co tydzień w niedziele spotykaliśmy się w połowie drogi i jeździliśmy na długie przejażdżki, a w tym roku w wiekszości jeżdżę sama. Jak jade sama to nie mam takiego pawera żeby nowe tereny zdobywać wiec kręcę się ciągle po tych samych trasach  🏇
Livia   ...z innego świata
21 października 2014 20:06
Cobrinha, niestety jeziorko nie nadaje się do kąpieli, tylko do pozowania przy nim 😉 Twojemu Kluskowi by było w tym kolorze pięknie! 😉

strzemionko, trzymam kciuki żebyś znalazła kogoś do towarzystwa (i ja się muszę też wybrać w końcu w te okolice) :kwiatek:

Euforia, trochę mam tak samo - jak jadę sama, to raczej znanymi trasami. Choć zdarza nam się tez odkrywać nowe 🙂

Ale zaliczyłam dzisiaj superowy teren - śliczna pogoda, cudowny koń, czego chcieć więcej 😜

Bronze   "Born to chase and flee.."
21 października 2014 20:55
A ja mam pytanie z innego formatu :-)
Czy ktoś jeżdzi z latarka czołową na kasku ? Poważnie rozważam kupno - bo po zmianie czasu nastaną wielomiesięczne ciemności. Przegladam rózne marki i nie wiem...co brać. Poradzi ktoś, coś ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się