Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/118586?q=&kategoria=14&rodzaj=0&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=9
Kto chce kupić derkę podszytą POŻAREM ?  😁


Będzie grzało bardziej niż polar 😁
Napierśnik z cykoriami dla kogoś?  😁
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/131293
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 października 2014 23:19
zadziwiająco dobrali się kolorystycznie  🙂
monia, co w tym zadziwiającego lub nietypowego?? 🤔
Że trzylatek i skacze? No i koń desperacko potrzebuje dobrego kowala/strugacza?
ikarina, jak przygotować klacz lub ogiera do ZT nie skacząc? 🤔
A słabe kopyta masz w co 2gim ogłoszeniu - moim zdaniem nic w tym nietypowego...
Tu jedyna różnica: koń po jakimś wypadku. Widać blizny na obu zadach...
_Gaga, no to ja już bym nie przygotowała konia do ZT 😉 Ale to jest tylko takie moje prywatne zdanie
ikarina, nie każdego stać na MPMK, a jeśli myślisz o hodowli jakoś lickę trzeba zrobić. Poza tm jak chce się 4 latkiem rozpocząć starty w MPMK to nie można zacząć skoków gdy kon skończy te 4 lata, bo się nie zdąży...
Poza tym bez jaj, 3 latek na prawdę może skakać od czasu do czasu...
No cóż, system jest, jaki jest. Ja osobiście trzylatka bym nie skakała 😉
Rozumiem
Chociaż nadal uważam, ze w ogłoszniu nie ma nic zadziwiającego ani nietypowego 😉
Wielki powrót IRY! Nadal nie ma chętnych na płacenie za możliwość zajeżdżenia czterech koni?  😁
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/36325?


Edit: I to indiańskich!
odpowiedz powinna brzmiec: "witam. pisze w sprawie dzierzawy koni. Ile Pani bylaby w stanie zaplacic za dzierzawe?"
Sio   nowe wcielenie marchewki
17 października 2014 20:06
Wielki powrót IRY! Nadal nie ma chętnych na płacenie za możliwość zajeżdżenia czterech koni?  😁
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/36325?


Edit: I to indiańskich!


Ja jestem chętna..tylko ja taka nieśmiała jestem....i wstydzę się napisać-to TYLE SZCZĘŚCIA NA RAZ!!!  😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 października 2014 20:35
To czym indiańskie konie różnią się od innych? Przywołują deszcz czy co? 👀
Kurde, chyba ja napiszę! Mam już córkę-szamana to przyda jej się prawdziwy, indiański konik!
CzarownicaSa,  należą do "CreativeIndianki" albo opcjonalnie "Mazurskiej Indianki" i są srokate 😀
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
18 października 2014 14:25
To czym indiańskie konie różnią się od innych? Przywołują deszcz czy co? 👀
Kurde, chyba ja napiszę! Mam już córkę-szamana to przyda jej się prawdziwy, indiański konik!


Czym sie roznia? :-)  No ba!, sa bystrzejsze i odwazniejsze niz te wasze muly, a takze idealnie wkomponowane w nature, odwazne - nie boja sie psow, wilkow i gonia je na cztery wiatry, pasjami taplaja sie w rzece, stawach i smialo brodza po bagnach...
Intruzow traktuja z kopyta :-)
Potrafia sie sprytnie schowac przed wiesniakami oszolomami :-) :-) :-)
Inteligentne, smiale i kreatywne... Tak jak ich hodowczyni czyli dzielna i samodzielna Indianka :-) :-) :-)
Intruzow traktuja z kopyta :-)

Super zachęta dla chętnych na "dzierżawę" 🙂
Wygląda na to, że będziesz miała 4 dzikie konie, super, ale dzikie.
To może dadzą sobie radę zupełnie same? Jak takie kreatywne... (proszę, nie wcielaj w życie).
Tak się składa, że koń zależny od człowieka (taki, który nie może przetrwać sam - w stadzie) musi być od człowieka... zależny. A nie - NIEZALEŻNY.

Nie dziw się, że nie widzimy szans na jelenia chętnego na ryzykowanie własnym zdrowiem i życiem, żeby za free oswoić twoje konie (a jeszcze wdrożyć je do pracy).
No, ale siła pozytywnego myślenia jest wielka, że dotychczas ci się nie sprawdza, to nie znaczy, że nigdy się sprawdzi. Drobiazg taki, że im konie starsze, tym trudniej z nimi pracować.
Może znajdziesz chętnego na utrzymywanie 4 dzikich darmozjadów. Pewnie z sympatii do ich właścicielki, bardzo uprzejmej i ogarniętej osoby.
IRA   iiihaaa!!! :))) na pohybel motlochowi! ;))) Won!
18 października 2014 15:32
Intruzow traktuja z kopyta - chodzi o zlodziei i zlosliwe, zawistne melepety :-) :-) :-)
Ludzi dobrych wyczuwaja i odnosza sie do nich z sympatia :-)
Nie szukam nikogo na sile do ich ujezdzenia. Moge z tym jeszcze poczekac. :-)
Konie oddam w dzierzawe tylko w dobre, doswiadczone rece.
Nie jestem desperatka  w przeciwienstwie do wielu tu, ktora buli na utrzymanie koni w pensjonacie po 600-800zl miesiecznie i ledwo robi bokami by wydolic na oplaty.
Ja mam dla moich koni 11 hektarow  prywatnego raju i nie spieszno mi by je posylac w cudze rece za wszelka cene.
Tylko osoba godna, stojaca na wysokim poziomie czlowieczenstwa dostapi zaszczytu ukladania i uzytkowania moich koni :-)


Nie jestem desperatka  w przeciwienstwie do wielu tu, ktora buli na utrzymanie koni w pensjonacie po 600-800zl miesiecznie i ledwo robi bokami by wydolic na oplaty.
Ja mam dla moich koni 11 hektarow  prywatnego raju i nie spieszno mi by je posylac w cudze rece za wszelka cene.
Tylko osoba godna, stojaca na wysokim poziomie czlowieczenstwa dostapi zaszczytu ukladania i uzytkowania moich koni :-)



wszystko ok, tylko jednego szczegółu tu brakuje - tej godnej osobie trzeba też godnie zapłacić za pracę, jaką bez wątpienia jest ułożenie koni - nawet najfajniejszych i w najpiękniejszym miejscu na świecie 😉
skoro utrzymanie koni kosztuje Cię niewiele, to zainwestuj w ich "wykształcenie" - a kiedy będą dobrze wyszkolone, to sądzę, że szybko "odpracują", bo chętnych do jazdy na dzielnych i dobrze ujeżdżonych(!) koniach po szlakach Twojej pięknej okolicy nie powinno zabraknąć (nawet, jeśli chcesz wybierać tylko tych godnych ; )
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 października 2014 16:27
[quote author=CzarownicaSa link=topic=190.msg2203635#msg2203635 date=1413574507]
To czym indiańskie konie różnią się od innych? Przywołują deszcz czy co? 👀
Kurde, chyba ja napiszę! Mam już córkę-szamana to przyda jej się prawdziwy, indiański konik!


Czym sie roznia? :-)  No ba!, sa bystrzejsze i odwazniejsze niz te wasze muly, a takze idealnie wkomponowane w nature, odwazne - nie boja sie psow, wilkow i gonia je na cztery wiatry, pasjami taplaja sie w rzece, stawach i smialo brodza po bagnach...
Intruzow traktuja z kopyta :-)
Potrafia sie sprytnie schowac przed wiesniakami oszolomami :-) :-) :-)
Inteligentne, smiale i kreatywne... Tak jak ich hodowczyni czyli dzielna i samodzielna Indianka :-) :-) :-)
[/quote]
Nadal się nie różnią od większości przeciętnych koni  🙄 W swojej okolicy jestem w stanie znaleźć z 50 takich, w dodatku z właścicielami gotowymi ZAPŁACIĆ za ich ujeżdżenie.

Nie jestem desperatka  w przeciwienstwie do wielu tu, ktora buli na utrzymanie koni w pensjonacie po 600-800zl miesiecznie i ledwo robi bokami by wydolic na oplaty.




Coś mi się wydaje, że bokami to robisz ty i to ładnych kilka lat na tym swoim "ranczo" indiańskim, a co jeszcze ciekawsze wcale nie musisz przy tym opłacać pensjonatu 🤣
Nikt normalny o zdrowych zmysłach, nie będzie zajeżdżał surowych koni, choćby były nie wiem jak miluśkie i zrównoważone, ZA DARMO. To nie jest wożenie sobie tyłka, trzeba mieć umiejętności i widzę. Za to się płaci, a nie szuka frajera za darmo.
"Wynajme spartanski dom na przepieknych Mazurach Garbatych w zamian za opieke nad garstka moich slicznych i sympatycznych zwierzat. 🙂 Oswietlenie domu w dzien naturalne, a noca lampa naftowa, latarkami, swiecami, lampkami solarnymi. Woda w rzece i strumieniu. Nabiera sie wiadrem. Ogrzewanie piecowe. Dwa razy do roku lub w razie potrzeby czyscic komin. Nie wolno palic w piecach plastiku bo zapycha komin. Internet gratis we wsi obok w tym darmowy dostep do komputerow oraz wifi. Oferta na minimum pol roku do dwoch lat lub dluzej."

Tak,na pewno będą tłumy chętnych.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 października 2014 19:37
No co Ty, nie poleciałabyś na internet we wsi obok !?  🤔
Ja tylko podziwiam to zacięcie. Dziewczyna przeprowadziła się ze Szczecina na wiochę, klepie bidę od kilku (nastu?) lat, ledwo wiąże koniec z końcem, niedojada, wiecznie użera się z sąsiadami itd. Szok poprostu 🤔
No ja już jestem prawie spakowana! Kto by nie chciał warunki mocno agroturystyczne mądre indiańskie konie  🏇
A tak serio to ogłoszenia Iry a jest ich sporo dostarczyły mi ubawu na cały wieczór
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się