Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
15 października 2014 21:31
Dżulietta, ale fajnie te Ankowe owije pasują do brillanta Blue!

protoniasta, na tym pierwszym zdjęciu widać, jak bardzo te nowe brillanty się świecą 🙂
wątek zamknięty
Dżulietta koniecznie wkładaj to na konia i pokazuj  😀
wątek zamknięty
Tum tum tum tuuum! przyszedl moj pad od Okunki, jestem pod wrazeniem! super wykonany, miekki, przyjemny, SLICZNY! 😀 bordo+czarna lamowka+sznurek ecru  💘

wątek zamknięty
protoniasta nie lubię Cię ! Masz mojego wymarzonego brillanta toffee 🙁
wątek zamknięty
faith to chyba jakiś fiolet a nie bordo  🤔 przynajmniej u mnie n ekranie 😉
wątek zamknięty
Palemka - to taki burgund, miedzy czerwienia a fioletem🙂😉)
wątek zamknięty
faith, u mnie wygląda jak fiolet z granatem 😉
wątek zamknięty
U mnie to lodowaty fiolet😉
Trzeba poczekać na zdjęcia w świetle dziennym na modelce.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 października 2014 11:02
faith, ładny ten pad! Ale u mnie tez wygląda jak fiolet - choć to pewnie kwestia słabego, domowego oświetlenia 🙂
wątek zamknięty
Ktoś cudeńko  😍 pokaż koniecznie na koniu 😉
Milla bardzo ładny ten kantar 🙂 do kasztana idealnie 🙂
TheWunia łaaaaa super kolor 🙂 pasuje Wam 🙂 chciałabym więcej zdjęć 🙂
Dżulietta idealnie spasowałaś owijki, już nie mogę doczekać się wiosny by Was zobaczyć 🙂
protoniasta ale zaszalałaś 🙂 ciekawe co się kryje w następnej paczce  😎
faith na zdjęciu wyszedł jakiś fiolet, zrób zdjęcie na podwórku, wtedy kolor będzie dobrze oddany 🙂


A do mnie jedzie kantar z najnowszej kolekcji Eskadrona capri-white-navy
już nie mogę się doczekać 🙂  😍
wątek zamknięty
Ciezko go oddac na zdjeciach niestety 🙂😉)
ale jest piekny, bardzo mi przypasowal 🙂
wątek zamknięty
RatiNa, brillant capri i owijki ice blue, do których coś później odbiorę 😀
Faith, u mnie kolor nadal wygląda identycznie jak na poprzedniej fotce, ale sam pad bardzo zyskał na koniu  😀
wątek zamknięty
u mnie też nadal jest fioletowy  🤣
wątek zamknięty
Faith, to nie ten wątek,ale sądząc po tym jednym zdjęciu to raczej nie jest siodło dla ciebie.
wątek zamknięty
Siodlo jest ok, tylko ja paskudnie siedze po roku jezdzenia samopas😉
Za dawnych dobrych czasow kiedy jezdzilo sie po 4 razy w tygodniu i do tego z trenerka - bylo niewatpliwie lepiej wzgledem siedzenia i pasowania siodla 😉
wątek zamknięty
Wlaśnie przyszedł mój obecny nr 1  😍

Brillant capri + owijki petrol capri mint iceblue
Lamówka jest granatowa, ale aparat sobie nie poradził w trudnych warunkach  😉
wątek zamknięty
Ale cudeńko  😍 😍
wątek zamknięty
Protoniasta ładny zestaw  🏇

a do mnie dziś przyszedł kantar Eskadrona capri-white-navy i uwiąz do kompletu 🙂

i we wtorek zdobyte flo na Hubertusie 🙂 jakoś tak spasowało się kolorystycznie 🙂
wątek zamknięty
protoniasta, wooow, zupełnie nie dziwię się, ze to twój nr 1, jest fantastyczny!
RatiNa, pokaż na koniu! 🙂
Ode mnie bardzo podglądowa fotka mojego spełnionego szmato-marzenia, polar z navy/burgundy 🙂 w dodatku to chyba jedyna derka, która zakrywa Suchemu brzuch i porządnie się dopina w klacie 😀



Edit.
Czy ktokolwiek z was użytkował czaprak Amigo TULUZA (KLIK) i mógłby podzielić się opinią? :kwiatek:
wątek zamknięty
protoniasta, WOW!!!!!!!! I nie mam słów 😍
wątek zamknięty
harja, no to już wiemy na jakie konie jest ten model derki 🏇 Mojemu wisi do połowy klaty, a nie jest chucherkiem... Bardzo ładnie w niej Twojemu Siwemu🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 października 2014 08:23
Do mnie też już idzie paczka z Konika, nie mogę się doczekać 🙂

harja, pięknie wygląda! I rozmiar pasuje jak ulał 🙂

protoniasta, jaki błysk!
wątek zamknięty
harja, ten czaprak z Amigo to straszny szajs, po jednym użyciu te niteczki z przeszycia zaczynają się zaciągać, pruć i wyłazić, bo są naszyte tylko na wierzchni materiał, a nie przepikowane przez całość czapraka 🤔wirek: Miałam wątpliwą przyjemność użytkować przez chwilę czarną wersję i nie chciałabym takiego czapraka nawet za darmo.
wątek zamknięty
A czy ktoś z was ma zdjęcia czapraka  :kwiatek:

HKM model Toskana, ale o profilu wszechstronnym?
Szukałam tego koloru, ale wszelakie zdjęcia modelu są w wersji DR 🙁
wątek zamknięty
Ma ktoś może ten czaprak ? Jak z jakością ? Nie znam zupełnie czapraków z HKM 🙁


Tak bardzo  by mi pasował do bryczesów  😍
wątek zamknięty
kortina, faktycznie, Eskadron nie żałuje materiału 🙂 dzięki!
Livia, dziękuję! to prawda, jak przymierzyłam to odetchnęłam z ulgą, mam jeszcze polarówkę z royal/navy i niestety brzuchol nieco widoczny 😉
Orzeszkowa, dzięki za opinię, chciałam kupić, ale w takim razie odpuszczę. Szkoda, bo wyglądają ładnie 🙁
wątek zamknięty
harja - ja też za to kocham polarowe eskadrony 😀 Jedyna firma, w której nie muszę kupować 2 rozmiary za dużej derki, która potem wisi jak kiecka, żeby się w klacie dopięła  🤣
ann -  HKM to jedna wielka niewiadoma. Albo wychodzą rzeczy całkiem fajne jakościowo, albo jednorazowe ścierki... mi też ten czaprak strasznie się podoba, ale nieco się obawiam jaką będzie miał trwałość  🙄

Macałam nowego eskadrona, ten pad ciemnobrązowy z lamówką w kratkie i szczerze, to materiał uważam za okropny. Taki sztuczny, śliski, jak dla mnie prezentuje się jarmarcznie.
wątek zamknięty
ann, ja mam 2 albo 3 czapraki z HKM i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂
wątek zamknięty
Fufu w takim razie chcę go jeszcze bardziej  💘
wątek zamknięty
Ja też miałam jeden HKM ten najzwyklejszy i był super, poza tym że biza się na dole na kawałku odpruła.Gdyby nie to,to jako używka był w nieporównywalnie lepszym stanie niż używane eskadrony, które kupowałam.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.