Siodło skokowe

P_piotra nie ma co porównywać Mściwoja do Grandprixa. To jak Meredith do green stara.
Nie wiem czy jest co porownywac ale mowie w czym wczesniej jezdzilem...
polecam. Warto doinwestowac :-)
cześć🙂 przejrzałam trochę wątek i widzę, że są tu obecni użytkownicy Kentaura Titan tego na karbonowej terlicy. Widzę, że opinie jak najbardziej pozytywne, chciałam zapytać czy po kilku miesiącach nadal się utrzymują czy czas pozwolił na odnalezienie jakichś wad? Czy ktoś z użytkowników mógłby wyrazić swoją opinię na temat jakości skóry i wykonania? Myślicie, że to siodło na lata czy raczej dać sobie z nim spokój?
Miałam okazje pojeździć w msciwoju, nie podpasowal mi. Teraz mam antaresa  😀
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
21 października 2014 17:44
Mam do Was pytanie o HBC. Chciałabym zamówić winnera, ale nigdy nie widziałam go na żywo a tym bardziej nie miałam okazji na nim jeździć :/  🙁 🙁  Czy wy wcześniej mieliście okazję je wyprobować, czy jeździliście dopiero na swoim ? Czy spełnia wasze oczekiwania po kilku latach użytkowania?  : )  Mieszkam na takim końcu świata, że nawet konia musiałabym mierzyć sama i biorac pod uwagę koszt siodła, trochę się boję :/  A kupowanie kolejnych używanych siodeł które ciągle nie pasują już mnie dobija :/   
cześć🙂 przejrzałam trochę wątek i widzę, że są tu obecni użytkownicy Kentaura Titan tego na karbonowej terlicy. Widzę, że opinie jak najbardziej pozytywne, chciałam zapytać czy po kilku miesiącach nadal się utrzymują czy czas pozwolił na odnalezienie jakichś wad? Czy ktoś z użytkowników mógłby wyrazić swoją opinię na temat jakości skóry i wykonania? Myślicie, że to siodło na lata czy raczej dać sobie z nim spokój?

Na moje dwa konie, seniora i małolata mam dwa różne rozmiarem siodła Titan II karbon.  Bardzo wygodne i pasujące koniom. Co do jakości wykonania, bardzo na plus. Dużo staranniej wykonane niż np. nowy stubben. Co do trwałości - miałam na jakiś czas siodłom testowe, które zmienia stajnię co kilka dni i wyglądało bardzo dobrze. Osobiście ze skórzanych rzeczy uwielbiam kentaura, bo ich skóry są miękkie, trwałe i ładne 🙂
Abbigail- Sama ostatnio wzielam na próbę monoflapa HBC. Kiedy je zobaczylam i pomacalam, bylam zachwycona. Jak wsiadlam- zakochalam sie  😁 I kupilam, mimo ze siodlo rozmiar za duze na moj tylek. Kazdy kto w nie wsiada jest zachwycony. Bardzo starannie wykonczone i mieciutkie, Odeslalam je wlasnie Bogdanowi do poszerzenia..
Mam do Was pytanie o HBC. Chciałabym zamówić winnera, ale nigdy nie widziałam go na żywo a tym bardziej nie miałam okazji na nim jeździć :/  🙁 🙁  Czy wy wcześniej mieliście okazję je wyprobować, czy jeździliście dopiero na swoim ? Czy spełnia wasze oczekiwania po kilku latach użytkowania?  : )  Mieszkam na takim końcu świata, że nawet konia musiałabym mierzyć sama i biorac pod uwagę koszt siodła, trochę się boję :/  A kupowanie kolejnych używanych siodeł które ciągle nie pasują już mnie dobija :/    



Zamów i nie zastanawiaj się 😉 miałam okazje jeździć i jest bardzo wygodne. Porównywalne jakościowo z takimi firmami jak cwd butet bruno anatares...
Dramka masz foto antaresa?  :kwiatek:
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
22 października 2014 16:33
Bardzo Wam dziekuje za podpowiedzi!!! 
Parę lat śmigałam w siodłach Prestige. Meredith i Carisma.W końcu przyszedł czas na wymianę Mereditha bo już wyglądała kiepsko.Oczywiście miał to być następny Meredith ale jakoś mnie nie pasował ten nowy model. Poleciła mi koleżanka siodło KenTaur Titan II z karbonową terlicą.W sumie przetestować zawsze można.Nie ukrywam ,że podchodziłam do tego siodła trochę jak do jeża. Na początku wydawało się głębokie ale po chwili to uczucie zniknęło. W skoku rewelacja delikatnie trzyma pozostawiając przy tym dużo swobody.Czucie konia na 5.Jakość , wykonanie również oceniam wysoko.Skóra cielęca to inna bajka niż Prestige .O cenie nie wspomnę.Duży wybór siodeł testowych w Yard Equites w Chorzowie.Dla mnie istotne ,że posiadają np 17 " z przedłużanymi tybinkami.Dopasowanie siodła również rewelacja.Mnie przekonało nie tylko wygoda siodła dla konia i dla mnie ale też to ,że testówka dość mocno eksploatowane w "różnych " warunkach wyglądała bdb.
Bacik90  :kwiatek:
Dzięki Dramka  :kwiatek:
Widać że francuz..  😍 
leci PW 🙂
Widać? Jak kupowałam miałam obawy ze dla mnie za płaskie ale tak usadza  😍 i w rożnych sytuacjach podbramkowych zatrzymało mnie na miejscu  😁

Natomiast jest trochę twarde i czuje w plecach
Dramka widać widać 🙂 najczęściej siodła z Francji są bardzo close contact. A jak się wsiada to o dziwo siodła dobrze trzymają 🙂
To musiałaś trafić na twardą sztukę - siedziałam w kilku antaresach i każdy był bardzo miękki.
Moim zdaniem nie ma lepszych siodeł niż francuskie 🙂
I moze dlatego ze jest close cnotach moje plecy bardziej dostają. Twarde bo juz wyklepane. Ale jak wsiadam to tak jakbym całe życie w tym siodle jeździła
Mam do Was pytanie o HBC. Chciałabym zamówić winnera, ale nigdy nie widziałam go na żywo a tym bardziej nie miałam okazji na nim jeździć :/  🙁 🙁  Czy wy wcześniej mieliście okazję je wyprobować, czy jeździliście dopiero na swoim ? Czy spełnia wasze oczekiwania po kilku latach użytkowania?  : ) 
to produkt premium z obsługą producencką tej samej klasy.
kupować, jeździć i się cieszyć 😉
I nie zastanawiać się 😉
dziękuję wam anai i krokiet za opinie🙂
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
05 listopada 2014 22:00
UAAAAa 😀 No i zamówiłam HB <3 Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji <3 🙂😉))))  😍 😍 😍 Pytanie tylko: jak tu teraz wytrzymać tyyyle miesięcy czekania 😀
Jak myślicie kieffer garmisch dobrze sprawdzi się jako siodło skokowe tak do 110  maksymalnie 120 ? Czy lepiej  jakieś typowo skokowe siodło ?
Orientuje się ktoś w jakich cenach chodzą u nas Bruno Delgrange? 🙂
mils zależy jaki model, starszy czy nowszy? Starsze widziałam nawet za  4 tysiące 🙂
Orientuje się ktoś w jakich cenach chodzą u nas Bruno Delgrange? 🙂


Wszystko zależy od stanu, widziałam po 2500-3000
O nowsze modele mi chodzi, nawet o nowe siodła.
Zadzwoń do Jonczyka 😉
mils, nowe ok. 3000 euro.
A'propos cen - nigdzie nie mogę znaleźć żadnych info odnośnie siodeł HBC - w jakiej cenie można dostać takie cudo jak Winner? :kwiatek:
mils, http://lukaszjonczyk.zabookuj.eu/inne
Ponoć koło 3 tys. Euro za nowe.
Szafirka, najlepiej do nich napisać. ja nie mam pojęcia jak teraz ceny stoją. Ja kupowalam wieki temu więc ceny były zdecydowanie niższe 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się