Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Polecam tym, którzy chcieliby się jeszcze załapać na derki lub rzeczy z Grene na wejście w sklep i poszukanie ich jeszcze raz 😉  Moje zakupy właśnie do mnie idą chociaż ich nie było 🙂
a to dzwoniłaś na infolinię i się dowiadywałaś, że faktycznie nie ma, czy zamawiałaś w ciemno, czekając na weryfikację zamówienia?
czy dysponuje ktoś kodem rabatowym do mksklep??  :kwiatek:
W piątek chciałam złożyć zamówienie ale wszystkie rzeczy "poznikały" (napisałam o tym kilka postów wstecz) albo miały status niedostępnych. Wczoraj natomiast były z powrotem i złożyłam na nie normalnie zamówienie. Dzisiaj dostałam maila, że wysłali.
W Giżycku na ul. Obwodowej likwidowany będzie Sklep Jeździecki. Ceny naprawdę atrakcyjne np.:  za czaprak York Milton zapłaciłem 70  zł 🙂
Rzuciły się komuś promocje na popręgi ujeżdżeniowe do 100zł??
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
16 października 2014 18:41
Jak ktoś bedzie widział jakąś promocje na eskadrona (oby nie różowy 😉 ) to prosiłabym mi zameldować  :kwiatek:
TheWunia, a jakiś konkretnie? W Koniku dużo jest przecen na eskadrony 😉
Moje drogie Panie, w jakim sklepie internetowym (ew. stacjonarnym w Warszawie) dostanę jeszcze pad Eskadron graffiti rozmiar FULL, profil VS lub VSS? Na re-volcie w dziale ogłoszeń jest jeden, ale ujeżdżeniowy, a ja potrzebuję wszechstronnego/skokowego 🙁
A, i jeszcze szukam polopadu Eskadron coffe-banana FULL VS, będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:

Na zdjęciu poszukiwany graffiti (z tą różnicą, że szukam VS).
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 października 2014 23:32
a takie promocje w pro-linen ---> klik
😅 Akurat miałam za jakiś miesiąć zamawiać to zamówie teraz. Dziękuje strzemionko baaardzo  :kwiatek:
Ava

Przez twoje zachęcanie weszłam na strone Grene i co?

Kupiłam ogłowie i kantar Black Beauty no żesz kurde 😉.
te promocje w pro-linen wiszą już dłuższy czas. ale kodu rabatowego nikt nie ma?  👀
pasi-konik - 20% busse 🙂
nie chce ktos z lublina tych otrebow ryzowych z pro-linen bo potrzebuje jednego worka a darmowa wyslka kusi ;d
siwaa ale jakich szukasz? Doprecyzuj z jakiego materiału, jaki kształt itp.
Ja widzialam ujezdzeniowe skorzane za 99zl 30 i 40 cm 😀
O, Kinia16322 z gdzie widziałaś? 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 października 2014 00:59
kochani pamiętacie kiedy mniej więcej jest ta coroczna wyprzedaż -50% w Galaktyce? listopad/grudzień prawda?
Odpiaszczacz z Over Horsa PectoSyllium teraz w promocji za 89 zł w Zabookuj 🙂
halo dziękuję  :kwiatek:
larabarson szukam hmm rozmiar zależy czy z gumami czy bez i z ilu stron  😉 od 75 do 90cm najlepiej sympatex lub coś podobnego  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 października 2014 21:51
siwaa zajrzyj tu i tu
Trafiłam na trochę przecenionych rzeczy z HKM http://www.limango-outlet.pl/hkm
Dziękuje bardzo  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 października 2014 09:28
czy ktoś ma jakąś zniżkę do Animavetu? 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 października 2014 12:57
arivle Ja w mogę mieć 7%
Ma ktoś jakiś kod rabatowy do konika ?  :kwiatek:  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się