Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

ktoś ma jakieś rabaty to br-konie lub horse-trade? 🙂
poratuje ktoś kodem rabatowym do mksklep? 😉
Zna ktoś jakieś tanie/w promocyjnej cenie, wytrzymałe (!) sztyblety w rozmiarze 40-41?
wera5510, sztyblety to albo tanie, ale wytrzymałe 😉
Ma ktoś może kod rabatowy do pasi-konika?? baardzo proszę  😀 :kwiatek:
Albo może wiecie gdzie znajdę w promocji komplet białych ochraniaczy skokowych? Jak najtaniej
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2204638#msg2204638 date=1413738384]
wera5510, sztyblety to albo tanie, ale wytrzymałe 😉
[/quote]

Ja u swojego rymarza kupiłam i tanie i wytrzymałe ,w zasadzie nie miałam nigdy wygodniejszych butów i często chodzę w nich na co dzień 😉

wera5510 40/41 też na pewno mają ,napisz na priv to  ci podeslę namiary
wera5510- ja mam Hippica i bardzo sobie chwalę wygodnę, jakosc.. cena nie jest niska bo od 300-330 zł ale na bergo.pl są teraz przecenione 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
19 października 2014 18:54
Weronika WIlga ja mam 7 % 😉
Czy posiada ktoś zniżkę do sklepu "sprzetjezdziecki" (dawny "Mustang" z Warszawy)?  :kwiatek:
A ktoś ma kod do Agaru? Freska?  😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
20 października 2014 09:30
Julita nie mam
Ma ktoś jakąś fajną zniżkę na Equistro? Wiem, że na suplementy marże są małe, ale może jednak ktoś coś?  👀
Widziałam ktoś może promocje na podkładki pod siodło formy "gluta" czy też "galarety" ? (Nie wiem jak to się fachowo nazywa 😉 )
BECKERSPORT -30% :
kaski CHARLES OWEN
derki AMIGO I MIO

derki MIO? co to za marka?
To jest ekonomiczna linia derek Amigo, ten sam producent, trochę prostsze rozwiązania, niska jak na markę cena.
Bucas ma identyczną linię ekonomiczną, nazywa się Freedom.
quantanamera, dzięki!
a jak z jakością (tkanin np)? jak amigo czy też gorsza? czy to tylko rozwiązania, szczegóły kroju, dodatki?
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg2205404#msg2205404 date=1413820070]
quantanamera, dzięki!
a jak z jakością (tkanin np)? jak amigo czy też gorsza? czy to tylko rozwiązania, szczegóły kroju, dodatki?
[/quote]

Amigo Mio jest dwukolorowa bo dolna część derki nie jest oddychająca - stąd niższa cena niż Amigo Hero
http://www.horseandhound.co.uk/forums/showthread.php?564574-Difference-between-horseware-Mio-and-Hero-Rugs
zoyabea, dzięki!
czy ma ktoś przypadkiem jakiś kod zniżkowy do decathlonu i byłby skłonny się nim podzielić? (potrzebuję zamówić jedną rzecz)  :kwiatek:
zoyabea, eee, a co to za herezja? Przecież jest cały wybór derek Mio w jednym kolorze. To co, one są wtedy całe nieoodychające?



Bardzo ciekawa teoria, szkoda tylko, że sam producent swoich derkach na stronie i opakowaniach oznacza Mio ikonką "breathable". Może trzeba mu powiedzieć, że popełnia błąd?

Te derki mają prostszy i tańszy materiał, prostszy krój, brak zaczepów na kaptur itd. Standardowa linia producenta ma kosmiczne materiały, totalnie absorbujące wilgoć (robiłam test na Spodze, lejąc sobie wodę na rękę, na której leżała warstewką tkanina quick dry, rękę miałam całkowicie suchą w kilka sekund), trzymające temperaturę od -16 do +1-0 stopni itd. Te Mio to są po prostu zwykłe, dobrze leżące, solidne derki.
Quanta  - derka którą wstawiłaś to model Hero. Strasznie nagmatwali z tym nazewnictwem ostatnio ;(
To nie moje herezje tylko zacytowane z wątku który podlinkowalam - polecam przeczytać 🙂
[s]na prawde nikt nie ma kuponu do horse-trade?[/s]  :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
21 października 2014 15:58
Darmowa wysyłka w Agarze z kodem PRZESYŁKA do 28 października
Widział ktoś promocje lub wyprzedaż na ochraniacze transportowe do 200zł ? Rozmiar COB, PONY
Widział ktoś promocje lub wyprzedaż na ochraniacze transportowe do 200zł ? Rozmiar COB, PONY



http://sklep.bergo.pl/Ochraniacze-transportowe-Horze

Może chce ktoś oddać jakiś kod rabatowy do pasi-konika ?
jeżeli komuś się przyda info to na stronie horse-trade jest informacja ze nowi użytkownicy mają od razu rabat 6% na zakupy (po zakupie Pani pytała czy będzie mi przeszkadzało jeżeli wyślą kuriera bez dopłaty zamiast paczki poczty polskiej 🙂😉
Ktoś ma jakąś zniżkę do oddania?
Chętnie do bergo lub GNL  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się