Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuje walacha Dr. dolittle okolo 14 lat rasa hanowerska


Zostal nie dawno sprzedany z tczewa . prosze o kontakt jezeli ktos wie hdzie sie znajduje
roxxis jednak nie.
ramzeska czego nie rozumiesz? kilka lat temu kon Lanki zostal wywieziony.... i grzeczniej troche.
poza tym, podala ci informacje o mozliwym miejscu pobytu, czas zaplacic Lance  🥂  buahahahaha  😂


[size=10pt]Szach znaleziony! dziękuję wszystkim za pomoc, poszedł w dobre ręce !![/size]
szkoda 🙁
Witam. Poszukuję konia rasy konik polski ur 02.02.2010r. Matka Wiktoria ojciec Dolar on Wiking.
ramzeska gratuluje, a teraz wyskakuj z kasy  🥂

Karmelka Balet ma sie doskonale 😉 raz po raz we wakacje pojdzie pod dzieciakami, jesli zasłuzą sobie na "konia szefowej"  😁
a tak, stoi caly czas i nic nie robi, w weekendy prowadze na nim tereny i go rozpieszczam  😉
jest najcudowniejszym koniem na ziemi 😉

foteczka z tych wakacji 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2014 18:37
Poszukuję trzech koni:
1. Aron, siwiejący (obecnie możliwe, że jest dereszowaty z dominującą siwizną lub jabłkowity, w ostateczności całkowicie biały), jakieś 6-7 lat, pochodzenie NN albo sp m. Arabika, o. De Marco (nie wiem czy w ogóle posiada paszport i jakie dane w nim). Sprzedany podobno do stajni sportowej w okolice Nowej Soli. Dość spory, jakieś 1.65-1.7m  kłębie.
Tak wyglądał w 2013 r.:
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/s720x720/1012433_705001426184002_1870425753_n.jpg?oh=0ab299daeff3a1b5c46d4fd8b23313ba&oe=548CB1A7[/img]

2. Urocza, opisana jako ciemnogniada (dla mnie to raczej skarogniada), 14 lat, xx, m. Uroda, o. Don Corleone, hod. SK Jaroszówka. Nie wiem dokąd sprzedana. Nieduża, ok. 1.4-1.5m w kłębie.

3. Runo, gniady, nie wiem ile lat, prawdopodobnie rasy śląskiej lub sp, po Butanolu, matki nie znam ja, może w paszporcie ma. Również nie wiem dokąd sprzedany. Wysoki, ok. 1.8m w kłębie. Interesowali się nim handlarze, boję się, że już nie żyje, więc byłabym wdzięczna za każdą informację.
2012r.:
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/427024_348696521879651_1805329977_n.jpg?oh=cb6fc6db1e70bc34003980dc9cd549dd&oe=54B5096E&__gda__=1421716455_1b65f709f0ae76030d2b90b5afe4593f[/img]

2013r.:
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/149326_421991884550114_1251571027_n.jpg?oh=8d031e7db41ee9cc1801291f7b551db8&oe=54CF3A5F&__gda__=1422828809_76df00fd81acf79a1120934b95a9130c[/img]
Zna ktoś może gniadego wielkopolskiego ogiera Doping po Paradoks od Delia po Dolus?
Szukam jakiś zdjęć tego konia..
Ma ktoś jakiś kontakt z użytkownikiem yellow_kiwi? Pilna sprawa!!!
Witam,
Poszukuje walacha imieniu ALEN (poch: AMANDA, PERKOZ) kiedys przebywal w stajni w Daszkowie w kuj-pom.. Zostal sprzedany i dalej nie wiem co sie z nim dzieje uzjedzalam go i chcialam poznac jego perypeti,
Za odp bede baaaardzo wdzieczna
Pzd...
Zalaczam zdjecie
SZUKAM siwej klaczy Janis sp, po Louisie od folblutki Jambalayi. Urodzona w 1998r; Klacz raczej tylko do hodowli, być może miała jakąś kontuzję co nie pozwalało nadal użytkować ją pod siodłem. Teraz zapewne jest już cała biała, może siwa w hreczce [po matce]. W 2013 roku została sprzedana jako klacz do hodowli i kontakt mi się tutaj urwał. Poszła gdzieś do hodowli lub jako koń towarzysz. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info.
Szukam osób które znały te dwa kn- Mutra (http://www.bazakoni.pl/mutra-huron-morelia) i Hutron (http://www.bazakoni.pl/trbacz-tulipan-trawa). Zależy mi na zdjęciach, nie koniecznie aktualnych.


nie wiem czy znalazlas juz ja czy nie ale kojarze Mutre z hmm...jak to sie nazywalo... jakies okoligiczne gospodarstwo w ktorym byla jakas Mutra i chyba z 50 innych kn. Zyly wolno na lakach - dostalam Mutre w teren kiedy bylismy na tych ekologicznych 'spędach', to bylo daaawno wiec malo pamietam... ale mam gdzies zdjecie, jesli chcesz, postaram sie znalezc.

Poszukuję informacji na temat ogiera Grand po Granda od Weltino ur 2009 r, będę bardzo wdzięczna ze wszelkie informacje i zdjęcia, poszukuję go z ciekawości, ponieważ to syn mojej koby i ciekawa jestem jak wygląda itd. 😉)



Przepraszam ze pisze post pod postem ale wciaz przegladam caly ten watek i jak cos wiem to po prostu pisze...


czy chodzi o tego Granda? [bardzo wysoki]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postów
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2014 17:46
Edytuj posty...
Facella - nie wiem jeszcze jak mogę bardziej wyraźnie napisać, że przepraszam za dwa posty, przeglądam od godziny cały wątek i z rozmachu odpowiedziałam na kolejny post. Ale skoro miało by Ci być lżej że napisałaś to, co jest mi wiadome, to bardzo się cieszę.
Witam,
Poszukuję dwudziestoletniego, kasztanowatego wałacha o imieniu Manchester (po Folio i Marsylia) Według moich ostatnich wiadomości stał w stadninie Ostoja Pustków, woj. podkarpackie. Jednakże ok. pół roku temu został przeniesiony gdzieś indziej. Wraz z nim powinny być dwa gniade wałachy: Drab ( młp. po Judym) oraz Widiusz (koń z COPD) Bardzo zależy mi na jakichkolwiek informacjach, ponieważ opiekowałam się nimi przez ok 8 lat, niestety od 3 lat nie wiem co z nimi się dzieje. Będę wdzięczna za każdą informację, szczególnie zależy mi na wiadomości gdzie obecnie stacjonują.
Ponawiam 😉

Szukam karego/skarogniadego wałaszka o imieniu Grafit. Zmieniał odcienie swej maści zależnie od pory roku. Jest to kuc gr. E, miał około 145 cm wzrostu. Został sprzedany z okolic Jarocina jakieś 6 lat temu [?]. Urodził się 10.05.2002 lub 05.05.2002 [z tego co pamiętam]. Matka Gwiazda, ojca nie pamiętam, nie wiem też czy miał cokolwiek wpisane w paszporcie, całkiem prawdopodobne że wpisano NN. Prawdopodobnie przebywał jakiś czas w okolicach Wrocławia i stacjonował w jakimś klubie jeździeckim. Kupiłam go w wieku 3 lat, następnie z powodu wyrośnięcia musiałam sprzedać i chciałabym wiedzieć gdzie jest, jak sie czuje i czy wgl jeszcze żyje ..
Z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju pomoc 🙂

Zdjęcia:
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1472272_667457619976473_1007003885_n.jpg?oh=5e9b151e7ae671ee9ffc462bcdb9f9de&oe=52BE21F4




nie cytuj zdjęć!
Witam. Poszukuję informacji na temat wałacha imieniem Luzak. Moja przygoda z nim zakończyła się w sierpniu 2014, trwała pół roku. Stał w stajni szlacheckiej w Sulejówku, miał wyjechać do stajni Poster w Piasecznie, jednak że nie wiadomo czy tam jest nadal. Słyszałam różne wersje w tej sprawie. Jest to 6 letni koń szlachetnej półkrwi.
http://www.bazakoni.pl/luzak-laros

Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi na odnalezieniu tego konia i dowiedzenia się choć trochę na temat tego co teraz robi, jak mu się żyje
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2014 04:57
Czy ktos wie, co sie dzieje z konmi ze szkolnej stajni THK w Piasecznie?  :kwiatek:
Witam poszukuje klaczy Diona
http://www.bazakoni.pl/diona-darzbr-dalmacja

sprzedałam ją w 2006 roku i przez parę lat widywałam ją sporadycznie lecz teraz przebywa ponoć w woj. podkarpackim
jeśli ktoś może coś wie na jej temat gdzie przebywa bardzo proszę o PW.
Czy ktos wie, co sie dzieje z konmi ze szkolnej stajni THK w Piasecznie?  :kwiatek:


a co chcesz wiedzieć? Chcesz sobie coś wziąć? 😉
Cześć. Poszukuję klaczki fryzyjskiej Ivette R. (lat około 5-6 😉) Wyjechała z naszej stajni (tj. Opoczno) jakoś w styczniu tego roku. Mało masywnej budowy, niewysoka, śmiem twierdzi, ze mało fryzyjska... 😉 Była wstępnie zajeżdżona, strachliwa... ;D Podobno jest gdzieś w okolicach Warszawy. Ktoś coś wie? ;D Za wszelkie info będę wdzięczna. ;D
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
22 października 2014 19:47
Czesc szukam fotek ogiera Himen trk wiem ze stal w kujawsko-pomorskim obecnie nie zyje
P.S. mam po nim 3 konie 🙂  🏇 😅
Szukam konia o imieniu Drybler, który pochodzi z hodowli ochabskiej. Ostatnim razem jak starałam się go odnaleźć to znajdował się we Wrocławiu na Partynicach. Jeśli ktoś widział, jeździł lub zna jego aktualne położenie proszę o kontakt na priv.

http://www.bazakoni.pl/drybler-banita-druhna
Witam, szukam konia DON DIEGO, został sprzedany ze Stadniny Budzistowo pod Kołobrzegiem na początku 2012 roku. Dokładniejsze dane:
Ur. 31 lipca 2003 r.
Matka/Ojciec: prawdopodobnie NN 
Rasa: SP
Płeć: wałach
Maść: kasztanowata (ciemny)
Odmiany: gwiazdka oraz na prawej zadniej skarpeta
Wzrost: powyżej 180 cm



23-letnia klacz imieniem Larnaka
Rasa: wielkopolska
Maść: Gniada
Z poprzedniej stajni została sprzedana do ośrodka dla starych i zasłużonych koni między Opolem a Krakowem.
W stajni gdzie jeżdziłam prowadziła jazdy dla początkujących, woziła pary młode i dzieci bryczką po ulicach a także zostawiła po sobie potomstwo. Poszukuję jej tylko po to aby dowiedzieć się czy wszystko u niej w porządku byłabym wdzięczna za kontakt
Szukam informacji o klaczy . Iryda , około 8-10 lat , SP . Klacz o ciężkim charakterze . Została sprzedana kilka lat temu w okolice miejscowości Koło (podobno) .
Hej, szukam źrebaków po klaczy Wachta - kuc feliński (m. Wanta, o. Wars) może jest ktoś kto takowego ma i chce się podzielić zdjęciami
oto ona

będę wdzięczna za wszelkie informacje 🙂
kaktusowe patrzyłaś na bazakoni.pl? Nie wiem czy Cię usatysfakcjonują te informacje (zdjęć niestety tam brak). Tam źrebiąt od Wachty jest 3 - dwie klaczki (karosrokata Wiki po Kentacky kf ur 2003 r.; siwa Wenecja po Gryf hc ur. 2010 r.) oraz jeden ogierek (siwosrokaty Welwet po Egyptus oo ur. 2009 r.) pewnie jest ich więcej, tylko nie wpisane, ale może już jakiś trop będziesz miała 😉
Zygzak_ Dzieki wielkie!!!! zaraz obadam stronę, bo nigdy tam nie zaglądałam 🙂
absenscarens okolice miejscowosci KOŁO (wlkp?) to duzy handlarz..... Henryk jakistam, nie pamietam nazwiska teraz
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się