... ślub :) ...

Kami   kasztan z gwiazdką
17 listopada 2008 22:57
Ewcia my byliśmy razem ponad 6 lat. Teraz od oświadczyn mija rok, a W. dalej o ślubie słyszeć nie chce i odkłada wszystko na potem

Goha zdjęcia są cuuudne
Goha ale boskie foty!!!
Vill i W&W gratuluję, że to już tak niedługo 🙂

co do rozsadzania gości, to wg mnie dobrze jest to robić wiekowo - czyli "młodzież" razem, najlepiej przy jakimś ukrytym stoliku, żeby rodzinka nie widziała, co się tam dzieje :>
Kami   kasztan z gwiazdką
17 listopada 2008 23:34
Aha, jeśli chodzi o rozsadzanie - przyjaciółka nie robiła wizytówek, ale było powiedziane który stół jest dla kogo - był stół dla znajomych ze studiów, młodzieży z rodziny, i stoły dla poszczególnych rodzin (rodzice, dziadkowie, wujkowie itp.). Nie mieli problemu z konkretnym usadzaniem i miejscami, bo goście siadali przy odpowiednim dla siebie stole tak jak chcieli
Natomiast na innym ślubie znajomi wyszli z założenia, że dadzą gościom wolną rękę. Skończyło się na przesadzaniu, bo się okazało że rodzice pary młodej siedzą gdzieś na szarym końcu, i pozostało dużo pojedynczych, wolnych miejsc między ludźmi, więc spóźnialscy nie mieli gdzie siadać...
Goha - bosko!!!!🙂🙂🙂 ale co tak mało? kurcze Granat się przejął rolą - pozuje cudnie🙂
wiesz co - to ja mam pomysł 🙂 skoro Ci tak mało to ja Ci więcej na maila poślę żeby tutaj nie zasypywać tematu 😉
o chetnie😀 dawaj! breva@vp.pl
A ja, a ja??? Ja też chcę pooglądać więcej takich cudnych zdjęć! Zazdroszczę tej sesji, jest cudowna
Ja już nei moge sie doczekac naszej
chyba z całego tego ślubu najbardziej czekam na sesje zdjęciową z naszymi babami 😀
no i fantastyczną podróż poślubną 😀
A gdzie wyjeżdżacie W&W?
to narazie tajemnica 😉 wole nie zapeszać bo to jeszcze nic pewnego .Powiem tylko że będzie bardzo końsko i pracowicie 😀
Muffinka napisał: A ja, a ja??? Ja też chcę pooglądać więcej takich cudnych zdjęć! Zazdroszczę tej sesji, jest cudowna

dobra - to jak wrócę do domu to jeszcze coś wrzucę 🙂
jak bede slub brac to jzu wiem jakie chce koniecznie miec zdjecia!! GOHA!!!

G-E-A-N-I-A-L-N-E!
bardzo mi miło że tak się podobają 🙂
obiecałam to wstawiam:



i bez naszego modela

goha naprawde super foty a model spisał sie na medal
kleopatra66 napisał: 6 miesięcy i nie polecam niestety. miłe złego początki... :?
prawie 4 lata i koniec podobny 🙂
Czyli po prostu nie ma reguły.

Przy następnym partnerze no cóż : czekaliśmy na ślub prawie 19 lat lat 🙂
Mieszkaliśmy razem, żyliśmy razem aż zapadła wspólna decyzja o ślubie.
Od 5 lat jestem mężatką i nie żałuję tej decyzji

Świadkował nam mój syn.
goha super fotki
Breva napisał: ewcia - spoko, przyjdzie i na niego czas! Zobaczysz, nagle mu klapka przeskoczy i sam będzie błagał i prosił😉 trzymam kciuki żeby zaskoczył jak najszybciej😉

Mam nadzieję 🙂 Wiadomo, że wiele różnych czynników na tą decyzję wpływa 🙂

Goha cudne zdjęcia! 🙂 Świetna sesja 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
19 listopada 2008 09:55
Mam pytanie do małopolanek - przyjaciółka wychodzi za mąż i jest na etapie kupowania obrączek. Szuka sprawdzonego, w miarę niedrogiego jubilera. Możecie kogoś polecić?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 listopada 2008 10:53
Goha Twoje zdjęcia mnie powaliły na kolana. SUPER. Gratuluje.
wszystkim którym podobają się nasze zdjęcia polecam bardzo naszą fotografkę 🙂

Kami napisał: Mam pytanie do małopolanek - przyjaciółka wychodzi za mąż i jest na etapie kupowania obrączek. Szuka sprawdzonego, w miarę niedrogiego jubilera. Możecie kogoś polecić?

chce kupić gotowe czy robić na zamówienie? my robiliśmy ze swojego złota i mogę polecić super jubilera w Krakowie na ul.Rakowickiej (na podwórku, za parkingiem 🙂 ) niedrogi i bardzo sumienny i uczciwy 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
19 listopada 2008 11:36
Nie pytałam jej, ale przypuszczam że chce raczej gotowe mogłabym Cię prosić o jakieś dokładniejsze namiary na niego na pw, bo na Rakowickiej jest dużo jubilerów/sklepów z biżuterią
Która wybiera sie ten weekend na targi ślubne na Torwar ???
Ja jade popatrzeć 😀
Hmmm, a ja mam pytanie do Warszawianek...znacie jakieś sale weselne godne polecenia? Coś takiego z klimatem 🙂?
Muffinka to już? 😀
No właśnie się tak zastanawiam... 😀 hihi
Muffinka co masz na myśli mówiąc z klimatem??
my mamy sale w stylu polskiego dworku z lat 30 -tych
Myślałam o sali właśnie takiej w stylu dworku, pałacyku, raczej nie typowo nowoczesnej z przepychem...Jakiejś może z możliwością wyjścia na taras, ogród...
Sama nie wiem, zastanawiam się narazie 🙂
my będziemy mieli w miejscu które nazywa sie folwark u różyca
piękne miejsce
nad samą woda z tarasem
blisko warszawy bo nad zalewem w białobrzegach
tylko że to jest już naprawde bardzo stylowe miejsce
http://urozyca.prv.pl/
W&W strasznie fajne miejsce.
A gdzie będzie ślub? W samej Warszawie?
w małym kościle 400 metrów od sali weselnej 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się