Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

jeśli kogoś interesują zdjęcia ze zbyszko i chce zobaczyć jak wyglądała impreza : klik
Isabelle, ja protestuję  😉 Mówiłaś, że ponad 1000 zdjęć zrobiłaś. Gdzie one są?
Huzar, haha, musiałabym nie spać tydzień, żeby je obrobić 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
07 października 2014 20:10
Bardzo ładne zdjęcia Isabelle 😉
Czy ma  ktoś maila do stajni Olimpia? Ten podany na stronie niestety nie działa.
W najbliższą sobotę organizowane są zawody towarzyskie w Stajni Orkisz.
Więcej informacji https://www.facebook.com/pages/Stajnia-Orkisz/379426768749501
65 zł opłat za zawody podwórkowe? o.O
toż to tyle samo co ZR Gajewnickie, organizowane w tym samym czasie, a mocno atrakcyjniejsze.
Tyle, że nagrody dla "raczkujących" dużo atrakcyjniejsze niż przy zawodach regionalnych.
to znaczy? obecnie na regionalnych "raczkujący" otrzymują pucharki, flots i nagrody rzeczowe.
No z tym, że na regionalnych LL jedzie i płaci zazwyczaj od 30 do 150 zawodników, a tu pewnie ciężko będzie o taki efekt, szczególnie, że to powoli halowy się zaczyna, a z czegoś nagrody trzeba kupić i nie zostać stratnym.
Właśnie, jak już przy temacie zawodów jesteśmy... Ktoś z tutaj obecnych jedzie teraz w weekend Gajewniki?  😉
ja chce jako widz w niedziele bo w sobote mamy Hubertus i nie wiem czy będe w stanie prowadzić 😉 a znajomi startują 🙂
kto w Łodzi obecnie goli konie? bo w ogłoszeniach jakoś nie za wiele widać, albo ja szukam w złych kategoriach.  🤔
Klaudia Nalepa- polecam🙂
Kahlan,  może do Katasi się odezwij? nie wiem czy bedzie goliła czy nie, ale wiem, że maszynkę ma 😉
Z Katasia nawiazalam kontakt jako pierwsza. 😉 niestety maszynke ma chwilowo niesprawną. 🙁

Dzięki dziewczyny za odzew, już się wstępnie umówiłam. 🙂 :kwiatek:
A czy ktoś się orientuje w jakich cenach waha się golenie całego konia? 👀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 października 2014 14:44
Z nogami i głową od 150 zł. Może i trafi się ktoś za mniejsze pieniądze, ale większość już się nauczyła, że większe ryzyko więcej kosztuje 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
26 października 2014 19:59
Jakby ktoś widział gdzieś galerię z Gajewnik (niedziela) to proszę o link  :kwiatek:
kermit, też wyczekuję ^^
najlepiej jak zapytam chyba tutaj

jakie są obecnie ceny pensjonatu w najbliższych okolicach Łodzi bez hali? chodzi mi o przeciętne raczej rekreacyjne stajnie
Od 500 w górę, 700 to już z halą. Najtaniej będzie w przydomowych stajenkach, na pewno coś znajdziesz dla siebie.
jagoda1966,  sądzę, że Ania jako osoba zainteresowana branżą chce się zorientować jak ogólnie ceny stoją a nie wstawiać konie 😉
stajnie z halą to wiem mniej - więcej, przydomowe też mam jakieś wyobrażenie - chodzi mi o takie typowe stajnie co prowadzą jakąś rekreację
sama stajnia bez hali to ok 400 zł na łodzkie , od 550 zł w góre z halą
są stajnie w okolicach Łodzi (nie 40 km) za 400 jeszcze?
550 z halą? gdzie tak fajnie? myślałam, że powyżej 700.
Możecie polecić jakąś stajnie z okolic Piotrkowa oprócz Rancza w Dolinie? Czy w ogóle istnieją jakieś stajnie z instruktorem w tamtych okolicach?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 listopada 2014 13:30
gajoweczka obok masz jeszcze stajnię Karino, czy jakoś tak 😉
W Karino nie ma instruktora
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 listopada 2014 13:43
To kto u nich prowadzi naukę jazdy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się