Oficerki

O fajne są 🙂 Szukam właśnie takich od dołu sznurowanych ( bo w innych mi kostka 'lata'😉. Będę musiała pojeździć po sklepach i pomierzyć  🙂
Tucci 🙂
o boże, padłam  😍 przepiękne!
Hej! Ktoś z was zamawiał oficerki parlanti z just riding? Jak to jest z ta rozmiarówka? 😡
Czy oficerki z suwakiem da się jakoś rozbić/ rozciągnąć (potrzebuję ok. 1 cm)? Czy takie oficerki siądą jak ujeżdżeniowe bez suwaka?
Szukałam w wyszukiwarce, ale coś mi słabo poszło. 😡 Czym czyścicie.pastujecie swoje brązowe oficerki? Lecą do mnie Hippici i przydałoby się zaopatrzyć w jakieś naprawdę dobre preparaty, bo w sumie takich butów byle czym czyścić i pastować nie chcę.
Ja swoje brązowe raz tknęłam brązową pastą i to był ostatni raz-bardzo ciężko jest dobrać pastę do odcienia brązu,którego są buty.
W związku z tym ja swoje pastuję nabłyszczającą pastą w płynie KIWI (takie kremowe opakowanie) albo express shine KIWI (taka gąbeczka).
Jeden warunek: buty muszą być czyste.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 października 2014 21:49
Ja od  DeNiro dostałam  balsam, ma lekko rudy odcień ale po nałożeniu na oficerki jest bezbarwny mimo to bardzo rozświetla kolor inadaje błysk 🙂 wiec moje brązowe DeN są cały czas takiego samego koloru  😎
Ale używałam tez do nic tego zestawu od petrie i było bardzo na + 🙂
Żadnymi brązowymi pastami ich nie ruszam, bo trudno dobrać idealny odcień brązu.. A tak to pózniej robia sie smugi..

Szukałam w wyszukiwarce, ale coś mi słabo poszło. 😡 Czym czyścicie.pastujecie swoje brązowe oficerki? Lecą do mnie Hippici i przydałoby się zaopatrzyć w jakieś naprawdę dobre preparaty, bo w sumie takich butów byle czym czyścić i pastować nie chcę.


Do mojego brązowego kompletu czapsy + sztyblety Hippici idealnie pasuje kremdo obuwia Ryłko, kolor nr 6. Na zdjęciu jak wyglądają po pastowaiu (buty mają już 2 lata, więc widać na nich znak czasu i użycia)
Dziewczyny a czym potraktować moje nowe Petrie Cognac? 
Nie chcę żeby przyciemniały i totalnie nie mam pomysłu  😕
Ktoś z Was ma oficerki Busse Paris? Jak się sprawują?  🙂

FryziOl, koleżanka ma, po roku pękła jej podeszwa.
Kurcze a tak mi się spodobały 🙁
Ciężko dobrać jakieś tańsze oficerki skórzane na moją niewymiarową łydkę  🙄
Może ktoś widział o takich wymiarach: wys około 43/ obwód 33?
To najlepiej uda sie do szewca i kupic dobra paste , np biala, albo bezbarwna i po klopocie, Ja  uzywam do hippiki brazowej basty , nie pamietam nazwy ale w tubce kupionej u szewca i wrecz robi mi sie ladniejszy kolor. Albo smaruje smarem do skor
horseman's one step absorbiny też się super nadaje 😉
Nie znalazłam nigdzie w wątku o HKM Rimini.Ktoś miał doczynienia z nimi?  Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Cieszę się bardzo czytając, czego używacie do pielęgnacji butów. Moja poprzednia szefowa wciąż mi wmawiała, że trzeba używać tylko wilgotnej gąbki/ szmatki, absolutnie niczego więcej  🤔wirek:
Wiecie może gdzie mogę w Warszawie przymierzyć oficerki fair playa? Te dokładnie http://arcus-konie.pl/oficerki-fair-play-foxtrot-p-6588.html
Podsyłam wam kilka oficerkowych ciekawostek z targów Fiera Cavalli w Weronie. Czego to Włosi nie wymyślą! O gustach się nie dyskutuje, więc wam pozostawiam ocenę wyrobów firm Romitelli, Tuccini, Parlanti i De Niro. Ceny: od skromnych 190 euro, poprzez gotowe do założenia modele De Niro za 250-600 euro aż po Tuccini: tylko na zamówienie, więc o cenę aż strach było zapytać...
Na początek: znany już w Polsce De Niro:
Tutaj najskromniejsze cenowo, choć najbardziej "ozdobne" buty Romitelli:
I wspomniane wcześniej, naprawdę luksusowe Tucci i niewiele ustępujące im Parlanti:
A mogłabyś podesłać mi dane wytwórcy tych szarych oficerek z wiązaniem? 🙂 (ostatni post,pierwsze zdjęcie)

Byłyby taki idealne do mojego fraka,że aż szok-zdaję sobie sprawę że cena zapewne około 1200 euro
Dane wysłane na pw :-)
Ale te takie krokodylowe z oczodajnym kolorem i wzorem,order odwagi dla tego kto je włoży 😀
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
11 listopada 2014 18:41
co polecacie fajnego, klasycznego przy budżecie 1000 -1300 PLN?
Te adidasowate do jazdy w domu fajne 😉
Condina - ja tylko i wylacznie  wtej cenie hippika
Ja bym wszystkie przygarnęła oficerki  😍 no może oprócz tych białych i tych z dodatkiem panterki + krokodylek 😀
Są moje Hippici. 😀 Są przepiękne, mają śliczny wiśniowy odcień, uszyte są idealnie. Jak wrócę z zawodów pokażę zdjęcia, bo dzisiejsze wyszło marnie - za oknem ciemno, to i światło nie te. Mam nadzieję, że będą się dobrze nosiły. 😀 Tak informacyjnie, zamawiałam 13 października, do sklepu doszły dzisiaj.
Mam oficerki Koenigs ze skórzaną podeszwą . Strasznie się ona , ślizga w strzemieniu . Dziewczyny jak wy ,dajecie radę w czymś takim jeżdzić  😁 ? Jakieś rady  :kwiatek:? Dodam tylko że wcześniej ,z innymi podeszwami , nigdy tego problemu nie miałam .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się