konie małopolskie

Fokusowa, trochę temat ucichł ze strony właściciela Jafara. Jeśli się coś w tej sprawie ruszy i będą potwierdzone ciąże to na pewno o tym napiszę 😉
Jak można też się pochwale swoją małopolaczką  😎 16 klacz dała dwa ładne źrebaki mam nadzieje, że jeszcze jednego da rade. Zobaczymy po badaniach  👀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 października 2014 20:23
Cieszę się, że Halogen ma nową właścicielkę i widzę, że troszkę źrebny brzuszek zgubił 🙂 Niech się dobrze sprawuje.
galopada_ a już wyobrażałam sobie moje małe ideały (zaraz za małym Dż)  😀
Fokusowa, na pewno będą w przyszłym roku dwa Juśki (trzecia jest jeszcze do poprawki, bo była ciąża bliźniacza i nie utrzymał się drugi zarodek) no i Sentendery z matek J. Jafar był planowany do Delii (po Bajt) i Druzji (po Baryt) i ewentualnie Draby (Przedświt XIII-4).

Swoją drogą mały Justus od Draby jest superowy. Klon mojego Dż, ale z dłuższą szyją  😍

edit. mój ulubieniec z przełomu lipca i sierpnia. Muszę zrobić dzieciaczkom jakieś nowe zdjęcia, bo rosną jak na drożdżach  😅



galopada_, Sentender jest obłędny 😀 Jak się wszystko powiedzie, to za 3 lata przyjeżdżam po drugi nabytek  😁
sonatka, ale chyba od Delii co? 😉 A ty nam strasznie skąpisz Daviego! Proszę się tutaj pochwalić swoją maszyną!
Specjalnie dla Ciebie - z rozgrzewki przed dzisiejszą pracą 🙂 Wykorzystałam prawdopodobnie ostatni dzień pięknej pogody i wybyłam na dwór 🙂
no to my się teraz pokażemy od strony zootechnicznej. wiem, że zdjęcie nie powala  😵 może w przyszłym tygodniu poprawimy.
sonatka, jakbym miała sobie wybierać konia w tym czasie, w którym kupowałaś D. to wybrałabym właśnie jego 😉)

jeszcze jeden Justus z konsultacji z M.Michałkiem. fot. M.Staszałek

galopada_, on się poniekąd sam wybrał 😀 Podczas oglądania luzem pobiegał, pobiegał, po czym przyczłapał do nas, jakby chciał powiedzieć: "kup mnie"  😂
Od koleżanki z Niemcolandii takie dostałam foto potomka Emetyta
To ja się pochwalę moim grubiutkim pięciolatkiem, regenerującym się po kontuzji  😉
maria10012, oo co sie działo?
galopada podbiliśmy się dość mocno i naciągnięte ścięgna, ponieważ Day odkrył w sobie skoczka na pastwiskach
galopada_ - wstaw więcej zdjęć, Rudego nigdy za mało  :kwiatek:

Jak już jesteśmy przy Żabieńskich perełkach, dodam i mojego ze słonecznej niedzieli, która o zgrozo była niecały tydzień temu!  🙁
A w Lublinie pada  👿

Jukiii, będę miała zdjęcia z hubertusa 😉 a co porabia Jacko? 🙂
galopada_ to czekam z niecierpliwością  🏇
Jacko ma wakacje, ponieważ ja siedzę w Lublinie i się uczę  🥂
Jukiii, to tak jak mój 😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
23 października 2014 20:03
galopada_ jak będziesz focić młodziaczki to obfoć też Waszego młodego siwego  🏇
Wasze na wakacjach, a mój nie próżnuje i pakuje  🤣 Jestem w szoku, jak on się szybko się zmienia, a przecież w sumie nie pracuje dużo - tyle, na ile jego wiek mu wolno idąc w myśl złotej zasady 3-4-5... Aż się boję, jak będzie wyglądał za dwa lata  😂
Kary i Justus z wczorajszego hubertusa 😉

odkopuję 😉 Sentender i Justus







Kary



i Anastazja po Grey

No to i ja melduje się z moją małą.
Aktualnie ma 3,5 roku, wraca do mnie w przyszłym tygodniu po rocznym "wypasie" na 7ha podlaskich pastwisk.
Zdjęcia sprzed roku,chwile przed wyjazdem na "wakacje".

Już nie mogę się doczekać kiedy Panna przyjedzie  😅
Nareszcie pójdzie pod siodło 🙂



A propos Sentendera, my w nadchodzącym sezonie spodziewamy się dwóch dzieciaczków po nim 🙂 Odpukać, żeby wszystko poszło dobrze.
A tymczasem Euforia (Krym x Hebab o)
iza90, od jakich matek? 🙂

my planujemy 4 Sentki 🙂
galopada, od Dary Fez oo i jej córki Diuny / Huzar 🙂
Witam wszystkich 😉
od środy jestem szczęśliwą posiadaczką ogierka małopolskiego.

O to Pewniak, powoli klimatyzuje się w nowym domku 😉

Katharina   "Be patient and trust in the process"
08 listopada 2014 14:21
Pamiętacie Iryska? Całkiem niedawno się tu z nim pokazywałam  🙂 Ale ostatnio można go było zobaczyć na stacji TVN  🏇


A tymczasem Euforia (Krym x Hebab o)


Ale mi się podoba  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się