Stajnie w Lublinie

Myślę, że warto się zastanowić nad ,,zainwestowaniem" jakiś większych ilości ziarna gniecionego. Bo nawet najlepszej jakości zboże gniecione/śrutowane przy dłuższym przechowywaniu traci na jakości. A nie mamy też gwarancji, że sprzedawca zgniecie je specjalnie dla nas, a nie np miesiąc wcześniej. Może lepiej na bieżąco jakoś gnieść ziarno, a przy braku gniotownika moczyć tak aby zmiękło ? Wtedy mamy gwarancję, że pasza będzie wartościowa 😉 
niestety moj kon calego nie trawi a.moczenie nie pomaga
atri, myślę, że w LKJ mają gniotownik raczej... A zboże można kupić na każdej wsi, dobrej jakości prosto od rolnika 😉
no własnie nie ma , zepsuł sie ;(
Czy ktoś coś wie na temat końca istnienia sklepu Baskil ?
Oraz czy jest stajnia, w której można potrenować i zdać brąz lub pojechać zawody towarzyskie na stajennym koniu ?
(najlepiej nie szkółkowym, zajeżdżonym)
Lub wydzierżawić konia nie za gigantyczną sumę i mieć treningi.

.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 listopada 2014 18:27
Doszła mnie plotka że Baskil jest gdzieś na Sławinku teraz, za rondem krwiodawców, gdzieś wśród ulic na przeciwko kościoła z cegły ale ile w tym prawdy nie wiem.
Wiem,że kiedyś to pytanie już padło w tym wątku,ale mamy nowy sezon więc może coś się zmieniło - kto z Lublina lub okolic goli konie? Szukam kogoś kto dojedzie i ogoli konia, kogoś kto umie to robić precyzyjnie i bez wywoływania niepotrzebnego stresu u konia. 😉 Jakby coś,to można pisać na priv.
tak Sławinek ul. Czeremchowa
Wiem,że kiedyś to pytanie już padło w tym wątku,ale mamy nowy sezon więc może coś się zmieniło - kto z Lublina lub okolic goli konie? Szukam kogoś kto dojedzie i ogoli konia, kogoś kto umie to robić precyzyjnie i bez wywoływania niepotrzebnego stresu u konia. 😉 Jakby coś,to można pisać na priv.


Polecam Gajową w zeszłym roku goliła mi konia, bardzo sprawnie poszło, doszły mnie też słuchy że teraz pracuje na mocniejszym sprzęcie niż rok temu.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 listopada 2014 20:12
tak Sławinek ul. Czeremchowa

Czyli nawet i w plotce bywa czasem ziarno prawdy 😀
MoonicaKlaudia Olchowska goli konie.
🏇 🏇 🏇 29.11 2014 Prof. Pietrzak chce znowu zorganizować zawody regionalne w ujeżdżeniu, wszystko zależeć będzie od liczby zgłoszeń. Taką dostałam informację przed chwilą.
Jeżeli znajdzie się grupa ok 3 osób, to w przyszłym tyg. do Lublina może przyjechać lek. wet. Agnieszka Bestry.
Chętne osoby proszę o kontakt na pw/maila/tel: 505 916 494
Czy ma ktoś w Lublinie siodło Wintec ujeżdżeniowe model Isabell Werth? Zastanawiam się nad kupieniem takiego i chciałabym móc najpierw się w nim przejechać. Sklepy mają opcję testowania, ale te do których dzwoniłam liczą sobie za tą usługę 10% wartości. Może ktoś zna sklep, który nie liczy sobie aż tyle za testowanie? Może koś sam ma takie siodło? Ozłocę tego, kto mi siodło użyczy na kilka godzin, żeby móc je wypróbować.
Mam pytanie, która z lubelskich stajni przeprowadzajacych egzaminy na odznaki udostepnia konie na sam egzamin?
TROL Piker i kiedyś Bonanza- teraz nie wiem.
Dzięki !  A teraz pytanie z innej beczki 😉 Czy ma ktoś  z Lublina i okolic do odsprzedania ok 20 flotek, mogą być z nadrukiem z jakiejś okazji, nie ma to znaczenia 🙂 będe bardzo wdzięczna 🙂
Bonanza już nie organizuje odznak 🙂
Czy ma ktoś w Lublinie siodło Wintec ujeżdżeniowe model Isabell Werth? Zastanawiam się nad kupieniem takiego i chciałabym móc najpierw się w nim przejechać. Sklepy mają opcję testowania, ale te do których dzwoniłam liczą sobie za tą usługę 10% wartości. Może ktoś zna sklep, który nie liczy sobie aż tyle za testowanie? Może koś sam ma takie siodło? Ozłocę tego, kto mi siodło użyczy na kilka godzin, żeby móc je wypróbować.


Ja mam to siodło. Z tymże pod Kraśnikiem i nie mam samochodu, więc jak chcesz, to możesz po nie przyjechać i na dzień-dwa mogę pożyczyć.
Czy ktoś stoi lub stał z koniem w stajni w Spiczynie (http://www.osrodek-marysienka.pl/) i mógłby się odezwać do mnie na pw?  :kwiatek:
Jakie są najlepsze ośrodki w wojewodztwie Lubelskim?
Jakie są najlepsze ośrodki w wojewodztwie Lubelskim?
pisze prace licencjacka na temat turysta konna  w wojewidztwie lubelskim i zbieram informacje
kasia1708 Po pierwsze edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim.
Po drugie sprecyzuj co to znaczy "najlepsze ośrodki". Stadniny hodowlane, stajnie sportowe,rekreacja,szkółki o co chodzi dokładnie.
Mogę ci pomóc bo wiele stajni z naszego woj. zwiedziłam i w wielu mam znajomych. Ale muszę wiedzieć dokładnie pod jakim kontem ma być ośrodek najlepszy.
Czy orientuje sie ktos czy istnieje jeszcze stajnia w miejscowosci Bachus-Wanda?
Zawody ujeżdżeniowe w Pólko u Prof. Pietrzaka 23 listopada w Jego imieniu serdecznie zapraszam. Propozycje lada dzień na stronie LZJ.
Stajnia w bachusie funkcjonuje jak najbardziej🙂
Dziewczyny, kojarzycie, czy ten second-hand na Kraśnickiej jest otwarty również w niedzielę?
Jest przeniesiony do Gali, tak słyszałam.
Znaczy w Gali jest na pewno, a czy przeniesiony, czy otwarty drugi to nie wiem 🙂
Dziękuję 🙂 Prawdopodobnie oszczędziłaś mi niepotrzebnej podróży na Kraśnicką. Zdaje się, że otwarte od godz. 10.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się