Top model-zostań modelką

Na allegro też było ale we wcześniejszym 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 października 2014 12:58
No i dotarłam do końca.
Kogo obstawiacie? Moim numerem jeden póki co jest Marta, ale... kurde, boję się że odpadnie bo jest tak dobra(a przynajmniej tak ją chwalą), że w sumie i tak zrobi karierę w modelingu niezależnie od wyniku programu.
Jak myślicie?
Ja też obstawiam Martę, chociaż wkurza mnie niemiłosiernie jej sposób bycia.
Myślę że każdy,kto ma szansę zrobić karierę w modelingu powinien odpaść.Wygrana w tym programie prowadzi donikąd.A co do Marty, to dla mnie jest bardzo zgrabną,ale niezbyt urodziwą dziewczyną-jednakże jak jest umalowana i wystylizowana i idzie po wybiegu,bardzo przyciąga wzrok i mi się podoba-a o to chodzi.
Za to kompletnie nie wiem,co jury widzi w Żuraw.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 października 2014 13:10
Fakt, normalnie nie jest ladna- ale ma to cos, stara sie i jest po prostu twarda, nie piesci sie jak reszta.
Z mezczyzn chyba nikt nie jest specjalnie zdolny, a Goral zdecydowanie poczul sie zbyt pewnie i stawia tylko na swoj wyglad 😉
I ciekawa jestem, jak bedzie z Osi. Jest ladna, jest zgrabna, ogolnie mi sie podoba, stylizacje dostaje dobre. Tylko juz ktorys z jurorow powiedzial- w Polsce jako murzynka furory nie zrobi... ciekawe, co z nia zrobia. Dziwie sie ze w ogole dopuscili ten komentarz, bo przeciez "Polska taka tolerancyjna" 😉
Mi z facetów podoba się Baryza-nawet bardzo.Uważam,że na modela jest dobry-super wychodzi na zdjęciach,zdecydowanie nadaje się na kampanię Calvina Kleina  😁 Zresztą w ogóle bardzo różni się ładność i uroda na żywo,od tego co dobrze wygląda na wybiegu- studiuję na wydziale z uczestniczką 1 edycji: Kasią Smolińską i naprawdę piękna jest na zdjęciach,zaś na żywo przede wszystkim dostrega się koszmarną chudość.
Zresztą w ogóle bardzo różni się ładność i uroda na żywo,od tego co dobrze wygląda na wybiegu- studiuję na wydziale z uczestniczką 1 edycji: Kasią Smolińską i naprawdę piękna jest na zdjęciach,zaś na żywo przede wszystkim dostrega się koszmarną chudość.



Co do modelek, absolutnie się zgadzam. (chociaż jakaś sprawiedliwość na tym świecie  :hihi🙂
A co do "ładności", każdy ma swoje gusta - a o gustach się ponoć nie rozmawia.
Ja na wybiegu nie chciałabym widzieć Marty. Jej stożkowa twarz zbyt bardzo przyciąga uwagę a na wybieguliczy się przede wszystkim kreacja. Do zdjęć pół na pół. Chce z siebie zrobić ona drugą Anje... przykre.
Nie wiem jak jest z finałem, ale jeśli nie jet na żywo i już się odbył to Marta na pewno nie wygra.
Baryza jest dobry.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 października 2014 14:39
Sonkowa, finał przynajmniej teoretycznie odbywa się na żywo. Głosują telewidzowie.
Skąd pewność, że Marta nie wygra?


flosia
, Rubik, Szczawińska, Bela i inne modelki są charakterystyczne. Nie są klasycznymi pięknościami.
edit: zły wątek
safie nie chodziło mi w tym o porównanie do urody Marty z Anją.
Góral zaczął robić z siebie małpę  😲 i po co on się tak wydurnia? 😉 generalnie to wydaje mi się, że on nie ma urody modela, ten drugi chłopak jest o wiele lepszy. A z dziewczyn, hmm pewnie wygra Marta ale również nie lubię jej stylu bycia, z zachowania to tylko Ola Żuraw jest od niej gorsza 😉
ej, a następny odcinek to będzie chyba w stadninie Ferensteinów w Gałkowie? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 października 2014 15:20
A kiedy w ogóle następny odcinek? 👀
w poniedziałek o 21:30 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 października 2014 19:14
Mnie się bardzo podoba Michalina, chociaż w ostatnim odcinku miała niefajne zdjęcie. Będę za nią trzymać kciuki. Cieszę się, że Maga odpadł, nie mogłam już słuchać jego gadania.
Sonkowa, finał przynajmniej teoretycznie odbywa się na żywo. Głosują telewidzowie.
Skąd pewność, że Marta nie wygra?



I Marta i Michalina należą już do agencji D’VISION a idąc do Top-Model nie można do żadnej należeć. Wygraną jest kontrakt z NEXT. Chyba, że to na jakiś innych zasadach działa ale nie wydaje mi się..
W każdej edycji było po kilka dziewczyn, które już w jakiejś agencji były. Pytanie chyba na jakich zasadach - czy miały jakieś kontrakty, czy były w bazie do której "każdy" może się wpisać 😉
Nie ma czegoś takiego baza, do ktorej możesz sie wpisać. TOP model jest dla amatorów. Nie mozna być modelka agencyjna. D'VISION "słynie" z tego, ze należą do niego dziewczyny z poprzednich edycji, które były dobre ale nie przeszły dalej. Agencja na pewno nie zgodziła sie na to zeby ich modelka sobie występowała w programie. Każda sesje ustalają oni i biorą za to kasę. Chyba, ze maja taki układ, ze mają kontrakt podpisany od zakończenia nagrań do finału. Ale to byłyby juz duże kombinacje.
Uhm, ok. Nie znam się, dumam tylko 🙂
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
27 października 2014 08:23
To jak są w D'Vision to może to oznacza, że odpadną? Pamiętajcie, że odcinki poza finałem nagrywne są kilka miesięcy wcześniej. Uczestnicy podpisują kontrakt, w którym mają zakaz informowania mediów, że juz nie uczestniczą w programie, ale może kontrakty są świeże i jest to taka luka, która świadczy że Marta i Michalina na pewno odpadły już.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 października 2014 11:09
A kiedy w ogóle następny odcinek? 👀


Widziałam w urywkach, że mają robić sesję z końmi.
Tak, będą konie dlatego też ja na pewno zobaczę mój pierwszy odcinek tego tasiemca 😉
Poza tym osoba zgłaszająca się do takiego programu (ogólnie pokazująca się w telewizji) musi być przygotowana na krytykę.


Nóż mi się w kieszeni otwiera jak takie coś słyszę. Nic nie daje nam prawa do oceniania ludzi, nawet tych medialnych. Zwłaszcza, że MUSZĄ być przygotowani na krytykę. Bo to taka mentalność polaczków. Zamiast pochwalić za dobrą pracę lepiej dowartościować się i zgnoić drugą osobę, bo co? Bo występuje w telewizji? To znaczy, że można ją krytykować? No w głowie mi się nie mieści.  🤔 🤔 🤔
[quote author=Strucelka link=topic=32158.msg2204871#msg2204871 date=1413750924]
Poza tym osoba zgłaszająca się do takiego programu (ogólnie pokazująca się w telewizji) musi być przygotowana na krytykę.


Nóż mi się w kieszeni otwiera jak takie coś słyszę. Nic nie daje nam prawa do oceniania ludzi, nawet tych medialnych. Zwłaszcza, że MUSZĄ być przygotowani na krytykę. Bo to taka mentalność polaczków. Zamiast pochwalić za dobrą pracę lepiej dowartościować się i zgnoić drugą osobę, bo co? Bo występuje w telewizji? To znaczy, że można ją krytykować? No w głowie mi się nie mieści.  🤔 🤔 🤔
[/quote]

Twoja wypowiedź idealnie wpasowuje się w obecne wszędzie, pełne zawiści komentarze.
Rodem z pudelka;
Wszystkie dziewczyny piłkarzy są z nimi tylko ze względu na kasę,
(w druga stronę: tacy kolesie są "puści", bo mają za dziewczyny głupie idiotki),
i mój ulubiony tekst: 900PLN to bardzo mało na zakupy - JAK KTOŚ MOŻE MÓWIĆ PODOBNE RZECZY?! (No może, jak zarabia 95 000PLN/mies. to chyba oczywiste, ze ubiera się w innych sklepach, ma inne potrzeby i wydatki🙂

Wcale nie dziwię się ludziom narzekających na polaków.
Sama mam ich dosyć.
Tego złośliwego podkładania nóg, niskolotnych komentarzy...


A o gustach można dyskutować, a nie uznawać jeden trend/cechę za wytyczną.
Thymos, mówię o swoich rodakach tylko dlatego, że czytam polskie fora i portale. Zdaje sobie sprawę, że tak jest na całym świecie, ale tyle ile ostatnio widzę jadu u nas to mnie to przeraża.
Monny, kiedy ja właśnie o Polakach.
Pełnych jadu i zazdrości. No nie wiem, ja się umiem cieszyć, z czyjegoś szczęścia i nie patrzę na sukcesy innych przez pryzmat: zastaw się a postaw się 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2014 14:31
Zgodzę się z tym, że niektóre teksty i oceny są bardzo mocno przesadzone(jak to narzekanie na grube!!! uda czy to, że laska ma 10kg nadwagi kiedy jest szczuplutka) ale tak czy inaczej rozumiem, kiedy faktycznie niezbyt ładnej czy pulchnej dziewczynie mówią, że... jest niezbyt ładna i pulchna.
Zgodzę się z tym, że niektóre teksty i oceny są bardzo mocno przesadzone(jak to narzekanie na grube!!! uda czy to, że laska ma 10kg nadwagi kiedy jest szczuplutka) ale tak czy inaczej rozumiem, kiedy faktycznie niezbyt ładnej czy pulchnej dziewczynie mówią, że... jest niezbyt ładna i pulchna.


Tylko, że akurat ocena, czy ktoś jest gruby czy nie to jest obiektywna ocena (najczęściej i nie mówmy tu o skrajnościach).
Zawsze irytowały mnie dziewczyny o figurze modelki, które narzekały że są za grube, tak samo dziewczyny piękne czy śliczne (IMO), mówiące, że są brzydkie. To wszystko kwestia indywidualna!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2014 15:22
Ale jednak modelka MUSI być oceniona 😉 Świat nie jest kolorowy, ludzie zawsze byli, są i będą oceniani czy nam się to podoba czy nie. A modeling jest jednak taką rzeczą, że wygląd, pierwsze wrażenie, odbiór przez innych są bardzo ważnymi rzeczami, więc ciężko nie oceniać.
I nie zapominajmy, że oni oceniają nie pod kątem wyglądu społecznego, ale pod kątem wyglądu, którego się oczekuje w modelingu- nie raz nie dwa mówili, że dziewczyna ogólnie jest śliczna i ma piękne ciało- ale nie do tej pracy.

edit: aaaa dobra, ja to wszystko inaczej zrozumiałam 😁 No ja trochę w ogóle nie rozumiem tego najazdu na Magę, jakoby był dziwny, śmieszny itd. On jest... zagubiony. Ale w sumie nie licząc bycia zniewieściałym to jest normalny człowiek, osobiście nie widziałam w nim nic śmiesznego jak wiele osób pisało. Był trochę denerwujący przez to swoje gadanie, ale w gruncie rzeczy... normalny człowiek.
Z kolei Ania z drugiej edycji(nadrabiam zaległości 😁 ) po prostu mnie do szału doprowadzała sposobem mówienia i postawą "jaka ja jestem biedniutka, samotniutka i ojojojoj" 😵 Ale na zdjęciach wychodziła dobrze i miała to coś, tego nie można jej odmówić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się