produkty ANKY

Pomóżcie, jaka jest różnica między kolorem White i Off-white ?
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
27 października 2014 17:18
Jesli dobrze pamietam to white to czysta biel a off-white jest delikatnie kremowa ecru..
Dziekuje  :kwiatek:
wicie może czy jest cień szansy, żeby kupić owijki dusty lilac, luby innej firmy pasujące do padu dusty lilac?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
28 października 2014 16:57
Wstawiam zaległe zdjęcia 'folii' na szwach w padzie Anky Cinnamon 😉) Wspominałam o nich 2-3 strony temu.



juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 października 2014 17:17
shocking peach i cyclamen



shocking peach, cyclamen fuksja



słoneczny shocking peach
shoking peach jest niezły... ju z wiem na co wywalę kasę w tym miesiącu
😍
Livia   ...z innego świata
28 października 2014 18:53
O kurcze, ten Shocking Peach to niezła żarówa 😎 Ale Cyclamen niezły, jeśli to taki ciemny róż to chyba bardzo przypomina Sangrię?

juliadna, masz może zdjęcie Cyclamena bez tej folii?
juliadna, 😍 😍 😍 komu nerkę?????? Cyklamen absolutnie wow!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 października 2014 06:59
Ładny ten Cyklamen  🙂 Na zdjęciach katalogowych tak dobrze nie wyglądał
Livia   ...z innego świata
29 października 2014 07:02
A ma ktoś zdjęcie Blue Printa? Na zdjęciu z Ootemana wygląda średnio, na zdjęciu z Konika pięknie 😉

I w ogóle dobrze mi się wydaje, że napis Anky jest z brokatem? 😁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
21 listopada 2014 20:24
wszechstronne anky miały do tej pory paski do popręgu, czy te najnowsze też mają?

pani ze sklepu którą rozmawiałam przez telefon twierdzi że, nie.

edit. na zdjęciach paski są. Chodzi mi konkretnie o poprzednią kolekcję.
Livia   ...z innego świata
22 listopada 2014 19:50
Brzask, w pozostałych kolekcjach ATC zawsze było z paskami, dziwne mi się wydaje że w jednej miałoby ich nie być... ale padu wszechstronnego nie mam, żeby porównać.
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
08 grudnia 2014 11:05
szukam anky na zawody, powiedzcie mi prosze czy wool white się nadaje? niektore sklepy podaja ze jest biały a niektóre ze kremowy i zgłupiałam 😉
Livia   ...z innego świata
08 grudnia 2014 12:42
Gniade, nie wygląda on na czystą biel, niestety nie znalazłam w necie żadnych zdjęć na koniach...
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
08 grudnia 2014 17:59
szkoda bo jest w promocji ;P a ktora biel najlepsza na konkursy ? 😉 off white tez jest taki złamany ? http://arcus-konie.pl/anky-pad-standard-p-517.html  off white to jest ten odcień na miniaturce w linku , a white to czysta biel- dobrze myślę?
emptyline   Big Milk Straciatella
08 grudnia 2014 18:35
Gniade, na zdjęciu jest raczej sand, ale offwhite jest jeszcze bardziej kremowy niż wool white.
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2014 08:51
Gniade, emptyline ma rację, tam na zdjęciu jest Sand. Różnica między White a Off White nie jest duża, ale Off White to taka kość słoniowa 🙂
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
09 grudnia 2014 15:10
dziękuję pięknie za pomoc! 😉

a tak z innej beczki pierzecie Anky w zwykłym proszku ? czy cos delikatniejszego jak do prania wełny lejecie ? ja w sumie piore w zwykłym  ale ostatnio zmieniłam proszek na inny i  zauważyłam że ten "włos" juz nie jest taki jak wcześniej, troche jakby pozaklejany się zrobil.
Gniade ja osobiście czapraki piorę w pralce (ale to zwykłe szmaciaki) jeśli chodzi o Anky to znajome prały ręcznie w płynie Eskadrona do tekstyliów 🙂 i były zadowolone, nie odbarwiał i dobrze czyścił <ok>
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2014 19:13
Ja piorę normalnie w pralce, z płynem do prania - nic się nie dzieje, pady dalej żyją i są niezniszczalne 🙂
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
10 grudnia 2014 09:46
to dobrze, po prostu wroce do proszku w płynie bo wtedy nic się nie działo 😉 zwykłe szmaciaki to ja kiedys nawet karcherem potraktowałam jak nie chciały się doprac od nowego popręgu 😉 ale z Anką bym nie zaryzykowała haha
emptyline   Big Milk Straciatella
10 grudnia 2014 16:36
Gniade, ja piorę w proszku i jeszcze czesto wiruje na 800 obrotów 😀
Ja swoje Anky piorę w proszku i płynie.  Czasami nie ja robiłam pranie i zdarzało się, że prały się w 40º i na 1000 obrotów. Wszystkie nadal żyją i są w stanie idealnym, nawet gumowe napisy nie próbują odejść.  😉
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
11 grudnia 2014 08:18
to dobrze uspokoiłyście mnie, z racji iż czasami narzeczony robi pranie to nie chce nawet wiedzieć na ile obrotów nasze się wirują, dobrze ze chociaz zapamiętał ze 30 stopni ma byc  😜 tzn oby ;D! 😂
Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o kolekcje Anky, ale zdjęcia wrzucone przez juliadna mnie zachwyciły  😍
Wiadomo kiedy ta kolekcja trafi do Polski?
Ja piorę w standardzie 60 stopni i wiruję w 1000 obrotów.
Wszystkie dają radę.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 grudnia 2014 15:15
Milla one już są u nas  😉
[s]Nasturcja-Renata, o, a w jakim sklepie? 🙂
Bo probowałam googlować i tylko zagraniczne sklepy widze.[/s]

edit: dobra, juz znalazłam 🙂
Gniade   Czy bycie WWO może być fajne?
12 grudnia 2014 20:28
Pokemon teraz to naprawdę mnie uspokoiłas!  a powiedzcie mi białe dopierają się ładnie? Ja ostatnio innej firmy czaprak po jednych zawodach mogłam wywalić 👿, a standardy niestety nie są przecenione 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się