Top model-zostań modelką

"Jaram się że jestem taka ładna i szczupła"  😁
Powtórzę się. Ania musiała to grać wszystko. W rzeczywistosci jest to cwana dziewczyna. Znam ją osobiście i w programie a na żywo to dwie różne osoby.
O ile zdjęcia z ziemi są ok, to te z siodła - porażka. W naszym KRze co stronę jest milion lepszych. Oglądam i... słabo. Góral to jakieś nieporozumienie  😁
O matko z córką, czy ta fotograf kiedykolwiek już robiła zdjęcia koniom? Jasne, że to modele są głównymi bohaterami, no ale mimo wszystko - te ujęcia od głowy z zadkiem wielkości szpilki... 😉
Dodatkowo zastanawia mnie dlaczego Marta dostaje zadania, które na dzień dobry są ciekawsze. Też macie takie wrażenie?
Konie słabo wyszły poza chyba 2 zdjęciami, prawie na każdym miały uszy w ok albo do tyłu.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 października 2014 21:32
Te zdjęcia były FATALNE, ale tak fatalnie fatalne. Ja rozumiem, że modele nie końscy, ale one technicznie były straszne! Konie też, sorry, ale średnio urodziwe i pokazane w taki sposób, że wygląda to źle.
Mnie jeszcze raził po oczach osprzęt. Jakoś kolorowe czapraczki mi nie leżały. I dla Michaliny (?) mogli chociaż się o damskie siodło posilić...
zdj Mateusza wygląda jakby ktos je cyknął telefonem... I faktycznie uszy rażą.
Tyle jest dobrych fotografów i fajnych,ładnych koni- na pewno ktoś chętnie dałby fryza czy andaluza do baśniowej sesji,a tu takie szkapy...

Kto odpadł,bo pod koniec już odeszłam od tv
Misza
Amator zawsze wygląda źle na koniu imo, a ten czaprak kolorowy przy super eleganckim stroju Mateusza wyglądał komicznie  😂 Zdjęcia Michała i Osi były bardzo ładne, i nie wiem dlaczego Miszy dali dwa konie, przecież nawet koniarz by ich nie utrzymał tak, żeby wyszło ładne zdjęcie, szczególnie w takiej sukni  🙄
Jak dla mnie mogliby wywalić wreszcie Ewelinę,ładna ale na modelkę ni cholery,zero siły przebicia.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 października 2014 21:48
Co to za fotografka  🤔

zdjęcie Eweliny - strrrraszne
Góral- ot chłopek roztropek wsiadł na konia
Michalina- ona ładnie, koń jak muł  😤
Marta- jakoś nie mam zdania
Paulina- trochę niesprawiedliwie dali jej drugiego konia
Osi- wyszła pięknie, koń ciut gorzej
Baryza- elegancko 🙂
Ola- ładnie, chociaż ten jej strój kiepski :p

zonk , strój Mateusza był elegancki?  Taki pstrokaty, a czaprak był granatowy. U Marty był szary. Więcej kolorów nie zarejestrowałam
emptyline   Big Milk Straciatella
27 października 2014 21:54
safie, ten czaprak był granatowo-czerwony.

Jak dla mnie totalna masakra, już nie mówiąc o tym, że robienie sesji na pastwisku, gdzie biegają inne konie, to szczyt imbecylizmu, zwłaszcza, że było to przy ludziach, którzy z końmi na co dzień nie mają do czynienia. Co, mieli wsiąść na konia rekreanta i wyglądać jak milion dolarów? W jaki sposób? Już jakby Eolo postawili to zdjęcia byłyby lepsze.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2014 21:58
Wiecie co? Gdyby komukolwiek przedstawić fragment tej strony żeby zgadł, jakie to forum to chyba tylko ktoś kompletnie nie myślący mógłby stwierdzić inaczej niż "końskie" 😁
Co tam ludzie, co tam program szukający modelki światowej, ale KONIE WYSZŁY ŹLE!!! 😁
To jest urocze 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 października 2014 22:03
To samo pomyślałam, ale taka prawda, że dosłownie na 3 zdjęciach konie ładnie wyszły (Baryza, Paulina, Ola, z Osi jakoś tak rozanielony jest)  😉
(sorry dziewczyny,nie mogę się powstrzymać)

Pewnie dlatego że pierwszy raz murzynkę widział  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2014 22:08
Ale to jest naprawdę urocze, ja się aż na głos roześmiałam jak tylko do wątku weszłam 😀
Ja też się uśmiałam 😀
Osi była najlepsza!
Kurcze, strasznie mi sie nie podoba to ze pozowali na padoku gdzie inne konie byly luzem...  🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2014 22:38
Tak ogladam i pierwsza refleksja- Goralowi mina rzednie z odcinka na odcinek 😉
safie, bardziej chodziło mi o styl nowoczesny czaprak - tradycyjny strój, aż tak bardzo w kolory nie wnikałam  😉

konwalia, też zwróciłam uwagę, pół biedy w ręku, ale oni na nie wsiadali bez kasku  🙄
Jak dla mnie mógł odpaść Góral. Z odcinka na odcinek robi się coraz bardziej wkurzający...
A warunki do sesji rzeczywiście odważne. Jak posadzili Michalinę bokiem na tego konia, puścili samą a obok Rusinowa odganiała stado koni to aż mnie zmroziło.. Ze swoim bym się tak bała a co dopiero osoba, która siedzi pierwszy raz na obcym koniu. Szczyt kretyństwa..
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 października 2014 23:03
Moim zdaniem Baryza wypadl najlepiej- mi sie to zdjecie najbardziej podoba.
jak się nazywała ta "pani fotograf" która robiła te zdjęcia? .... fatalne zresztą
emptyline   Big Milk Straciatella
28 października 2014 07:50
Przejrzałam zdjęcia w necie. One na serio takie poucinane są? 🤔 Na części z nich jest np. pół konia, prawie ucięta ręka itp.

Mi najbardziej podoba się zdjęcie Michała Baryzy i Oli Żuraw. Fajne byłoby też Osi, gdyby się tylko fotograf odrobinkę przyłożył, ciekawe miałaby Marta i Ewelina. Szkoda, że nie zwrócili uwagi na to, jak te konie będą wyglądać. Zdjęcie Mateusza to śmiech na sali :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 października 2014 08:02
Te na wpół pootwierane usta z zębami na wierzchu są naprawdę takie ładne...? 😲 Nigdy tego nie rozumiałam. Dla mnie to tak głupio i infantylnie wygląda, że aż żal patrzeć... a na tych zdjęciach co rusz pootwierane 🤔wirek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2014 08:10
Dworcika, ja mam ogólnie wrażenie, że oni na panel wybierają najgorsze zdjęcia  😵

Widać, że końscy modele przerośli panią fotograf
Góral nie mógł mieć dobrego zdjęcia z takiego ujęcia,  to zawsze wychodzą komiczne proporcje,  ten program jest tak ustawiony ze już oni wiedzą kto ma wygrać..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się