Biura podróży

majeczka   Galopem przez życie!
19 czerwca 2013 15:43
Każde wakacje z Itaką bardzo udane, polecam też oferty na fly.pl, można trafić fajne wycieczki między innymi z Itaki.
Sun&Fun jak dla mnie porażka, śmieszna pani rezydent próbowała mi wmówic że linie lotnicze ustalają które pokoje kiedy mają wylot...większej bzdury jak żyje nie słyszałam...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 sierpnia 2013 06:22
Dziewczyny, a wakacjedlastudenta ? Jechał ktoś z niego?
Strasznie mało info na stronie, jednak czytałam opinie (trochę ich jest) i nie wychodzi na to, iż to ściema, a ceny mają bardzo niziutkie (oferty z grouponu).
Jak wygląda wycieczka z biura podróży. Syszałam ostatnio, żę jest tam ułożony cały program i trzeba iść gdzie każą. To prawda? Czy można samemu zagospodarować sobie czas?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2014 15:50
Jesli jest to wycieczka objazdowa to jest ustalony plan zwiedzania.  W międzyczasie jest czas wolny. Jesli jest to zwykły wyjazd to sie chodzi gdzie chce i jak chce 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 kwietnia 2014 19:20
Jak wygląda wycieczka z biura podróży. Syszałam ostatnio, żę jest tam ułożony cały program i trzeba iść gdzie każą. To prawda? Czy można samemu zagospodarować sobie czas?


Oczywiście ze możesz sobie wygospodarować czas.
Tylko jeśli sie zagubisz lub nie dotrzesz na daną godzinę np. na zwiedzanie to wycieczka może na ciebie nie poczekać. Owszem pilotka służy pomocą zawsze i wszędzie no ale trzeba się liczyć z różnymi przeciwnościami.
U nas był tatuś z córeczką, którzy nie wyrobili pierwszym dniu chodzenia. Drugi dzień spędzili na pół w hotelu na pół w centrum. Sami we własnym zakresie.


A korzystając z okazji polecam na dłuższe wyjazdy  Rainbowtours.
Bardzo rzetelnie podeszli do zadania i przyznam , ze dzięki nim spędziłam wakacje życia.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 października 2014 13:36
Odświeżam temat 😉
W temacie biur podróży jestem zielona bo nigdy czegoś takiego nie załatwiałam.

Widzę dobre opinie o TUI, a jeszcze jakieś? Mam w moim mieście Gandalfa, niskie ceny ale na stronie zaznaczony jest tylko wyjazd autokarem a tego w ogóle pod uwagę nie bierzemy. Tylko samolot.
Oprócz tego jeszcze Itakę, Almatura (co dziwne w ofercie młodzieżowej mają Hiszpanię, a w ofercie dla dorosłych już nie  :???🙂, Mamuno, Golden tour... i parę innych mniej znanych. Także trochę tego jest.

Na co zwracać uwagę załatwiając wycieczkę? O co pytać?
Almatura polecam, byłam z nimi kilka razy już.
Jeśli chodzi o TUI to zwróć uwagę na ilość dni. Byłam z nimi 2 razy i zawsze wyjazdy były 6 dniowe, a zapłacone jak za 7. Niestety nie obchodzi ich, że wyloty np są o 4 rano, albo 2 w nocy.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 października 2014 15:23
ciekawa uwaga odnośnie ilości dni - dziękuję  :kwiatek:
Nirvette   just close your eyes
28 października 2014 16:35
Ja z rodzicami podrozowalismy z RainbowTours. Bylismy z nimi w Turcji, Grecji, Maroku i Hiszpanii. Z roku na rok momentami bylo coraz gorzej z organizacja... Wycieczki super ulozone, bardzo duzo zwiedzilismy i tu jest plus, ale zawsze, po prostu zawsze byl jakis problem z transferami z i na lotnisko... W Grecji wyszlo tak, ze musielismy sie przebrac na lotnisku i od razu lecielismy zwiedzac. W Hiszpanii zalatwili nas tak, ze transfer, ktory mial trwac 2-2,5h trwal ponad 5h! Dziewczyna, ktora byla z nami wtedy w autobusie byla animatorka w jakims hotelu, byla strasznie niemila i niestety, nie miala pojecia gdzie kto ma wysiadac.. Po prostu podawala nazwe hotelu, osoby na pobyt wysiadaly i jechalismy dalej. Nawet nie poszla z nimi do recepcji, zeby im pomoc, gdzie wczesniej na wycieczkach zawsze tak bylo. Nie miala listy osob. ''Objazdowka'' nie miala podanej nazwy hotelu, wiec bylismy przerazeni, bo nie wiedzielismy, gdzie wysiadac. No i jedna para z objazdowki wysiadla nie tam, gdzie miala... I musielismy zawracac. 2h w plecy. Juz nie wspominam o kierowcy, bo stwierdzenie, ze byl wariatem drogowym to bylo malo powiedziane. Dobrze, ze jechalismy w nocy, to nie widzielismy dokladnie trasy... Generalnie tam gdzie bylo ograniczenie do 40km/h, pan kierowca nie schodzil ponizej 70km/h... O 4 kladlismy sie do lozka, o 7 pobudka, to byla masakra. Na szczescie mielismy cudowna pilotke i swietnie zorganizowany czas.
A pilotka w Turcji chyba miala podpisana jakas umowe z firma produkujaca kosmetyki z olejkiem arganowym, bo reklamowala ich srednio 10 razy dziennie.  😂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 października 2014 16:51
Nirvette a ile jechaliście?
Ja to autokaru w ogóle nie biorę pod uwagę, 7 godzin nie mogłam usiedzieć jadąc nad morze a co dopiero 37  😵

Ja nie chcę takiej zorganizowanej wycieczki, przewodnika. Po prostu urlop  🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 lipca 2016 13:49
Dziewczyny szukam równie taniego, a sprawdzonego biura podróży jak turystykastudencka.pl
Jeździłam z nimi do Bułgo juz kilka razy, na all inclusive za smieszne pieniadze, ale juz mi sprzątneli sprzed nosa termin :/
Moze znacie jakies inne tanie biura?

Interesuje mnie Bułgaria 9-13 dni do 1500  AI (tak, da sie znaleźć w tej cenie :P )
Student Travel?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
06 lipca 2016 12:48
Dzieki kochana!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się